image

hodowca aktywny

♥ ♥ = spodziewany miot / szczenięta

Argentyna (1)

map

Alpha Wolf - Argentina 2019

Austria (4)

map

of Mountainwolves 2020

Shadow of Forest 2014

von der Wolfsmaske

Wolfrevir 2019

Azerbejdżan (1)

map

Caspian Wolfdog 2020

Belgia (5)

map

de la Voile Noire 2018

des Vallées d'Artemis 2020

Of Free Wolf Song 2021

of Mercedes Dream 2014

van de Wolvenvallei 2013

Bułgaria (4)

map

Black Sea Wolfdog 2017

Shadowlands Bulgaria 2014

The Black Sea Wolfdog 2019

The Grey Wolf 2017

Brazylia (4)

map

Recanto dos Lobos 2019

Taura Berá 2015

Valhalla Guardians 2015

Vigridr 2014

Republika Białorusi (3)

map

Blagodatnii krai 2020

Tsarskaya Zastava 2020

Wolf´s estate 2019

Szwajcaria (8)

map

Arcano lupo 2016

chan luf d'Engiadina 2021

Tratto dal Lupo 2015

Vo kimimela 2014

von der weisen Halde 2014

von Keschla 2020

von Zürich Nord 2018

Wolf von Uerkental 2014

Chile (2)

map

Caslaz Wolfpack 2020

New Soundland 2018

Chiny (2)

map

Tong Tong Jiang Hai 2017

Winter is coming 2020

Kostaryka (1)

map

-Stefania Pittaluga- 2015

Czechy (146)

map

od Holského rybníka 2017

od Hradečenského údolí 2015

-Marketa Markesová- 2017

Aeghyra 2021

Amant Gris 2014

Anwar 2021

ArQeVa 2021

Atir Bohemia 2014

Bella's Pride 2021

Bohemia Luaro 2018

Born of Diamond Dust 2019

Bubbledog 2021

Buddywolf 2014

Calupo Bohemia 2020

Dakmat 2019

Dalpet 2014

Dancing Warrior 2020

DonDinWolf 2021

Eden severu 2021

Envy's Legacy 2017

Formenos Gil 2015

Fortis Amicus 2017

Ganymelo 2020

Grey Darling 2019

Gribedyr 2020

Guardians of Love 2017

Haljaruna 2017

Har Meron

Hi-Nyx 2021

Highlander Hill 2015

Hlas vlka 2020

Jateha 2015

Jižní strana ráje 2018

Kalimero Bohemica 2017

Kamikawolf 2019

Korál u lesa 2014

Kouzlo vlků 2017

Krhův dvůr 2018

Krkonošský vlk 2017

Kuklík 2016

Kyuubi Akamaru 2019

Lucky of Lukava 2015

Mé vlčí já 2021

Miawolf 2015

Miraculis Orchis 2021

Mystery Beast 2016

Natheda 2019

Navarrewolf 2021

od Carcoolky 2019

od Neplachovické Lípy 2016

od Řeky Romže 2017

od Sazenské studánky 2014

od Šesťáku 2020

od Smiřické kaple 2016

od Stříbrných olší 2020

od Úhoště 2021 ♥ ♥

od Voldušské nivy 2014

Phahin Shůnka 2014

Podřipský vlk 2017

Polární vlk 2013

Prajzský vlk 2016

Pretorian Lobo 2016

Rora Amaruq 2014

s Divokou krví 2021

Sando Noriko 2018

Šeda krev 2018

Šedý chlup 2017

Šedý poklad 2021

Šedý vánek 2020

Serigala 2019

Silesian Hunter 2021

Sokolí oko 2020

Srdce draka 2017

Srdcerváč 2020

Štěstí z Beskyd 2019

Stín dúbravy 2019

Stín Šedého vlka 2019

Stín vlka 2014

Strážce kamerunu 2013

Strážce Šumavy 2019

Strážce Walhaly 2018

Stříbrný přízrak 2016

Střípek snů 2021

Šungmánitu-ha Khoyáke 2020

Tawy 2017

The Moon Moon 2021

Tichý stín 2021

Toulavé srdce 2019

Unega Wahya 2019

Untamed Berries

Uroboros 2019

Vetonimia 2014

Vlčí hvězda 2014

Vlčí Mýtus 2021

Vlčí něha 2019

Vlčí pouto 2021

Vlčí pramen 2020

Vlčí síla 2021

Vlčí štěstí 2021

Vlčí stín 2019

Vlčí tlapka 2021

Vlčí vítr 2018

Vlk z Ostaše 2016

Vlk z Podstránĕ 2019

Vlkošedý Král Šumavy 2021

Voma 2013

Vsacký vlk 2019

Waawanyanka 2016

White Grey Azabell 2017

Wolf Love story 2021

Wolf of the Highlands 2016

Wolfdog Bohemia 2017

Yzengrin 2015

z Bělského háječku 2021

z Blatnických vinic 2020

z Bojkovského dvora 2019

z Černolic 2019

z Černých lesů 2021

z Datova ráje 2014

z Deštné hory 2016

z Domu slunce 2014

z Heršpic 2014

z Jevanského lesa 2018

z Katusického dvora 2020

z Kladenské záře 2018

z Lesa pod Pancířem 2021

z Litavské kotliny 2021

z Molu Es 2020

z Petrovických vrchů 2020

z Postupického podlesí 2019

z Ranče Pohoda 2014

z Rasoviska 2016

z Rodu Šedých Psů 2019

z Rudého Údolí 2020

z Šeredova dvora 2019

z Tomaru 2017

z Údolí ticha 2015

z Věrné smečky 2015

z Vlčí říše 2017

z Vlčího dubu 2018

Zasněžené slunce 2017

Zázrak lesů 2018

ze Sedleckého dvora 2015

ze Skřinářova 2017

ze Studeného 2020

ze Zahrady Setkávání 2020

Niemcy (29)

map

Atius Tirawa 2015

Dark Blizzard 2020 ♥ ♥

from Bandit's World 2020

Ghost of the Underworld 2019

Grey Diamond 2018

Grey Legend ♥ ♥

Malá Bosorka 2021

of Lasvegas 2019

Outlaws Heaven 2013

Spirit of the Wolf 2017

tis Paneras 2021

Vom Bayerischen Jura 2018

vom Dreiburgenblick 2019

vom Elli-Rudel 2015

vom Kaskadenwolf 2019

Vom Kemmeter Höfle 2020

vom Schreiners Brünnele 2017

von Da Ma Kennel Wolf 2019

von den Graupelzen

von den Ruhrpottwölfen 2019

von der Wolfspfote 2015

von Isegrims Erben 2020

von Westerode 2018

Wächter des Schwarzwaldes

Whispering Wolf 2013

Wolf of Mystika 2020

z Karpatskej stráže 2020

z Narog 2018

Zlatá Palz 2014

Dania (2)

map

-Bill Jørgensen- 2015

Jemilinari Star 2021

Estonia (2)

map

-Anastasiia Kalantaievskaia- 2020

Lupus in Fabula 2015

Hiszpania (48)

map

-Adria Roma- 2020

-Consul Arnau Bellera- 2019

-Enrique Perez Azcona- 2016

-Guillermo Sanchez- 2015

-J. Bragado Garcia- 2016

-Jorge Garcia Lemus- 2018

-Victor Bastida- 2013

Alpha Soul

Astur Timberwolves 2015

Butterfly Circus 2018

Campos y Lobos 2020

de Bailalunas 2017

de Invernalia 2016

de la Manada de Castro 2019

de Lobos del Suroeste 2020

de Monte Ida 2018

del Aullido del Lobo 2016

del Reino de León 2018

del Rio Fenrir 2018

del Último Bastión 2018

Descendientes de la luna 2020

Krglesia's Wolfs 2014

La Gretosa 2021

La Guariza de Campoó 2017

La Llamada del Lobo 2021

La Manada de Ganalto 2018

la Manada de Tuky 2016

La mirada del Lobo 2016

Las Murallas del Lobo 2021

Lobos de Accitania 2016

Lobos de Albadul 2016

Lobos de Bilsaru 2021

Lobos de Gerol 2016

Lobos de Hispania 2013

Lobos de la Farola 2021 ♥ ♥

Lobos de la Fuensanta 2021 ♥ ♥

Lobos de Sierra Nevada 2020

Lobos del Mediterráneo 2018

Loyre de Aralla 2020

Lupus Celta 2014

Lupus Ibericus 2014

My Sweet Lady 2017

Sangre de Lobo 2015

The Wolf-Alaskan House 2020

Tierras de Arla 2014

Txaigorri 2015

Wolfdog Land 2018

z duše vlka 2019

Finlandia (8)

map

-My Wolfdogs- 2016

Angry Brigade's 2019

Arctic Karelian 2020

Forever Wolf 2019

Paratus 2018

Taabernakkelin 2014

Wolfsirius 2016

Wolfteam's 2020

Francja (151)

map

De la Seven Loup Cie 2017

- Georges Warin (Domaine du pre Facon)- 2017

-? ?- 2017

-Alan Dubus- (des Loups du Gribout) 2018

-Amelie Labille (des Rives du Morava)- 2017

-Arnaud Mignard- 2016

-Audrey Sophie Wittman (Domaine Laska Divoka)- 2017

-Christelle Collard (la Mouilliere du Haut)/ Colly Allison (Élevage de Thévenard's)- 2017

-Christine Ledey- 2017

-Christophe Venel- 2015

-Damien Leloir- 2017

-Daniel Durand- 2015

-Daniele De Canet- 2015

-Déborah Caze- 2020

-Denis Faron- 2016

-Didier Parra- 2018

-Dominique Chapignac- 2019

-Doreen Habermann (du Domaine des Vignasses)- 2017

-Elodie Garnier- 2014

-Emilie Picard- 2020

-Eric Dimeglio- 2015

-Fabrice Da Cruz- 2019

-Francis Fialet- 2017

-Frédéric Liagre- 2013

-Frederic Massas- 2017

-Gaelle Comgrain- 2014

-Gregory Madeira 2020

-Guy Bellin- 2013

-Helene Gayet- 2015

-Helene Reynaud- 2014

-Jean-Pierre Suc- 2018

-Johanna Magnanou Fouillouse- 2014

-Julien Hentzgen- 2017

-Julien Naud- 2015

-Juliette Diot- 2021

-Ludivine Delaplanche- 2020

-Lydie Gauldree Boileau De Lacaze- 2017

-Marie-Line Audier- 2019

-Marina Barbot (Elevage de la Foret des Sidhes)- 2018

-Meddy Barthe- 2018

-Michel Herve- 2021

-Muriel Bec- 2016

-Myriam Tournaire- 2019

-Nathalie Tamaicha- 2021

-Nina Galoin- 2014

-Pierre Fasoli- 2015

-Pierrick Desmeules- 2019

-Roger Houpert- 2015

-Sabastien Danède- 2020

-Sami Terki- 2017

-Suzanne Columeau- 2015

-Tatiana Gombeau- 2017

-Tatiana Lefebvre- 2015

-Thierry Jamet- 2021

-Thierry Manceau- 2020

-Veronique Cozzi- 2017

-Victor Caetano- 2017

Adixatz 2014

African Shadows 2020

Amir Dalam 2016

Arkouna Dream's 2016

Blue Mystic Wolf / of Eyota's Farm 2019

Cheyenne Wolf 2021

D'Ankeol 2013

d'Ilfirin Elentari 2018

de Gaia Vlka 2014

de l'Ame des Loups 2021

de l'Ancienne Tannerie 2016

de l'Antre des Loups de Gussignies 2016

de l'Appel de la Montagne 2018

de l'Aventure Loup 2018

de l'Equinox des Bois Noirs 2019

de l'Etang de l'Abbaye 2016

de L'Etang Des Chalands 2016

de L'Orée du Loup 2020

de la Clairiere Des Amaroks 2014

de La Colline de L'Auryana 2019 ♥ ♥

de la Ferme de l'Encelade 2017

De La Legende du Loup Noir 2021

de la Louve Blanche 2021

de la Meute de Lounaby 2021

de la Meute des Loups du Var 2021

de la Mollynière de Lo'Scale 2020

de la Plaine des Cheyennes 2014

de la Taniere de la Loupiote 2021

De La Tanière Du Ternin 2019

de la Terre d'Argent 2015

De La Vallée d'Allianka 2021

de La Vallée De Chère's Wood 2015

de la Vallee de l'Esprit du Loup 2020

de Montagrimo 2015

de Sainte Petronille 2020

de Shunka-Wakan 2014

des Anges de la Bergerie 2015

des Bergers Aux Loups 2020

des Crocs d'Eloi 2020

des Feux d'Or 2019

des Gardiens de la Tuilerie 2018

des Gardiens des Ifs 2021

des Gardiens du vieux Moulin 2019

des Guerriers Apaches 2015

des Loups D'Akairo 2021

des Loups d'Amarok 2020

des Loups De Boheme 2020

des Loups de la Pleine Lune 2017

des Loups de Sologne 2021

des Loups des Volcans 2019

des Loups du Griffondor 2017

des Loups Malins de Gaelice 2020

des Marilyns 2015

des Mohicans de l'Ouest 2020

des Phoebus D'Alenis 2015

des Plaines de l'Est 2015

des Plaines De Meyrans 2019

des Terres d'Eriador 2014

des Terres de Ceres 2021

du Bois de Fejendine 2021

du Bois de Viranloup 2015

du Clan Ragnar 2020

du Clan Reyseznec 2015

du Clos des Guerriers 2017

du Domaine de Belen 2013

du Domaine de la Combe Noire 2021

du Domaine de Mazieres 2019

du Domaine de Phorest 2021

du Domaine de Turnago Villares 2014

du Domaine des Deux Rives 2019

du Domaine des Loups de Jad 2018

du Domaine des Seigneurs Noirs 2014

du Domaine du vieux Manoir 2018

du Jardin d'Arcos 2013

du Loup de Fumseck 2020

du Mont Santerre 2017

du Moulin de la Vignotte 2017

du Roc des Wolf Dogues 2021

du Sandera Celeste 2015

du Val de l'Atre 2020

du Val De La Durdent 2018

Folco des Loups 2021

Howling Winds Of Winter 2020

In Parigi 2015

Lair of Dreams 2017

Le Loup de Vendée 2020

L’empreinte d’Aterelma 2020

of Liberty Wind 2018

Of Nicolai Khatanga 2018

Of Wild Wolf And Sweet Bully 2019

The Ending Of Hell Wolves 2021

Van De Rib Of Wolf 2020

Wonder of Art 2021

z Orel Ochrana 2021

Grecja (2)

map

-Katerina Sýkorová- 2014

Wolf Saga 2019

Chorwacja (2)

map

-Josip Grigic- 2019

Fon Torcidien 2019

Węgry (8)

map

ColThem Wolfs 1920 2021

Crying Wolf 1996 2021 ♥ ♥

d'Artep Rouge 2016

Grey Wolf Lovers and Angry Guards 2019

Ingarian 2020

O Waed Brenhinol 2020

Shira Victory 2020

Sounds Wild Of Hungary 2018

Irlandia (1)

map

Pheobe's Wolfs 2019

Izrael (1)

map

-Hilim Zeev- 2021

Włochy (699)

map

Lupus Anima della Val Decania 2019

- Alberto Trevisan - 2014

- Alessio Calevro - 2014

- Anna Rita Verelli - 2015

- Annabella Pappalardo - 2015

- Davide Giovannini - 2016

- Diana Granzotto- 2020

- Emanuela Rossi - 2015

- Enrico Spaccaluti - 2015

- GAIUS LUPUS - 2021

- Manuel Sirago - 2014

- Marco Cruciani- 2014

- Martina Civano - 2019

- Umberto Barsanti - 2014

- Vincenzo Sgueglia (Wildeyes) - 2017

-Adele Fondi- 2015

-Agata Benetti- 2019

-Agostino Litterio- 2016

-Ahmed Tolba Korani Matloub Amr- 2019

-Alberto Gnani- 2014

-Alberto Niccolini- 2020

-Aldo Tonelli- 2019

-Alessandra Cerci- 2013

-Alessandra Ortolani- 2015

-Alessandro Barbieri- 2014

-Alessandro Cantarella- 2017

-Alessandro Casella- 2015

-Alessandro Frisina- 2014

-Alessandro Grossi- 2015

-Alessandro Magurano- 2014

-Alessandro Palmas- 2014

-Alessandro Perillo- 2020

-Alessandro Sartori- 2015

-Alessandro Testugini- 2017

-Alessandro Uberti- 2021

-Alessia Franco- 2017

-Alessio Ippolito- 2017

-Alessio Marangoni- (il Sentiero del Lupo) 2015

-Alex D'Onofrio- 2014

-Alfio Ingrassia- 2015

-Alfredo Perrone- 2015

-Alice Spoglianti- 2016

-Amerigo del Gaudio- 2020

-Andrea & Monique Mazzoni- 2014

-Andrea Baffigo- 2020

-Andrea Borrini- 2016

-Andrea Farinelli- 2014

-Andrea Felletti- 2015

-Andrea Ferraro- 2020

-Andrea lo Presti- 2021

-Andrea Lorenzi- 2015

-Andrea Marianelli- 2019

-Andrea Sartoretto- 2019

-Andres Felipe Parra Godoy- 2018

-Angelo Dionisi- 2020

-Anna Arenzani- 2014

-Anna Forte- 2020

-Annalisa Bodino- 2018

-Annalisa Volpato- 2021

-Antonello D'ortona 2018

-Antonino Femino- 2019

-Antonino Rocco- 2016

-Antonino Sabatini- (Lupi del Velino) 2020

-Antonio Amici- 2014

-Antonio de Paolis- 2020

-Antonio Di Franco- 2013

-Antonio Mele- 2014

-Antonio Perna- 2016

-Antonio Perrotta- 2017

-Antonio Quartini- 2020

-Antonio Raffaele Ingrosso- 2021

-Antonio Rebaschio- 2019

-Antonio Rinaldi- 2015

-Antonio Terranova- 2018

-Antonio Vincezo / Franco Domenico Propato- 2018

-Argentino Marroncelli- 2019

-Arianna Martiradonna- 2016

-Armando Morelli- 2020

-Arnaldo Calicchia- 2015

-Assunta Bertani- 2016

-Astrid Paniziuti- 2015

-Attilio Imperiale- 2016

-Aurelio Spitale- 2020

-Barbara Castelli- 2016

-Barbara Noferi- 2015

-Barbara Pericotti-(Lupi di Aliri) 2018

-Beata Gallipoli- 2020

-Benedetta Samori- 2018

-Biella Fernando- 2015

-Calogero Russo- 2016

-Carla di Donfrancesco- 2019

-Carlo Gagliardi- 2015

-Carlo Radicchi- 2014

-Carmela Geraneo- 2020

-Carmelina Santoriello- 2016

-Carmine Cammarano- 2019

-Carmine Feliciani- 2020

-Cash Wolf- 2017

-Cecilia Servi- 2021

-Chiara Carrani- 2016

-Chiara Esposito- 2020

-Chiara Gumiero- 2016

-Christian Cecchetti- 2016

-Christian Esposto- 2016

-Christian Facciani- 2016

-Christina Guidetti- 2014

-Christina Ursich- 2017

-Claudia Invernizzi- 2019

-Claudia Lanzoni- 2016

-Claudia Sfiligoi- 2014

-Cosimo Spedicato- 2020

-Cosmin-Iulian Cosa- 2018

-Cristina Cocco- 2015

-Daniela Caserta- 2016

-Daniela Modolo- 2014

-Daniele Agliani- 2020

-Daniele Botta- 2017

-Daniele Giacomini- 2014

-Daniele Gregni- 2019

-Daniele La Malva- 2016

-Daniele Rinaldi- 2019

-Daniele Rosetti- 2020

-Daniele Saluzzi- 2020

-Danilo Larini- (dell'Irco Sortiere) 2020

-Daoxuan Lin- 2021

-Dario Tavolaro- 2016

-David Pier Luigi Carosi- 2019

-Davide + Jacqueline Arzani- 2016

-Davide Aruta- 2019

-Davide Bernadi- 2020

-Davide Capelli- 2016

-Davide Carducci- 2021

-Davide Colella- 2019

-Davide Colosio- 2018

-Davide Dastru'- 2019

-Davide Dioni- 2018

-Davide Gerbaudo- 2014

-Davide Liberati- 2017

-Davide Moschella- 2016

-Davide Recamento- 2016

-Davide Urbani- 2015

-Debora Clementi- 2019

-Debora Cordella- 2019

-della Dahlia- 2016

-Demetrio Neri- 2019

-Denis Ceruti- 2018

-Denis Giorgini- 2019

-Denise Bani- 2018

-Diego Ponzoni- 2016

-Dino Cilli- 2018

-Domenica Demaio- 2017

-Domenico Elia- 2018

-Domenico Schipilliti- 2020

-Donatella Caputo- 2014

-Donatella Tata- 2015

-Donato Cutro'- 2014

-Donato D'Andrea- 2016

-Duccio Viviani- 2015

-Elena Barti- 2016

-Elena Ghiradelli- 2019

-Elena Trebini- 2020

-Elenio Fratus- 2020

-Eleonora Turra- 2017

-Elia Raise- 2019

-Elisa Giorgi- 2020

-Elisabetta Imperiali- 2013

-Emanuela Fiore- 2020

-Emanuele Franci- 2020

-Emma Napoliello- 2015

-Ennio + Andrea Amico- 2015

-Enrica Boni- 2020

-Enrichetta Franca la Camera- 2015

-Enrico Asnicar- 2015

-Enrico Castorri- 2015

-Enrico Evangelisti- 2018

-Eric Mistai- 2020

-Erica Borgogna- 2018

-Eridania Deyanira Castro- 2016

-Ermenegilda Luongo- 2018

-Eugenio Giuliani- 2016

-Fabiano Geroni- 2017

-Fabiano Ventra- 2017

-Fabio Campoli- 2019

-Fabio Lovato- 2015

-Fabio Navicella- 2020

-Fabio Occhinegro- 2019

-Fabio Romagnoli- 2019

-Fabio Roscioli- 2014

-Fabio Scelso- 2019

-Fabiola Polce- 2018

-Fabrizio Sias- 2017

-Fabrizio Ulisse- 2019

-Fausta Corno- 2014

-Federica Ballabio- 2019

-Federica Lanfranco- 2017

-Felice Davide Rocca- 2018

-Felice Formichetti- 2014

-Ferdinando Toraldo- 2020

-Filippo Biagetti- 2017

-Filippo Bizzotto- 2018

-Filippo Maria Marani- 2020

-Fiorenza Sella- 2019

-Flavio Giudici- 2016

-Fortunato Guglielmo Picanza- 2015

-Fortunato Serranò- 2016

-Franca Cascianelli- (Lupi della Majella) 2018

-Francesa Fusini- 2019

-Francesca Bonsignore- 2017

-Francesca Colosimo- 2018

-Francesca D'Ippolito- 2015

-Francesca de Cunto- 2021

-Francesca Gentile- 2021

-Francesca Piombetti- 2015

-Francesca Rindone- 2014

-Francesca Tiberi- 2014

-Francesca Verdacchi- 2017

-Francesco di Leva- 2014

-Francesco Digiorgio- 2021

-Francesco Fustaneo- 2013

-Francesco Giusti- 2018

-Francesco Lerose- 2015

-Francesco Rocchi- 2019

-Francesco Tosoni- 2016

-Francesco Venturi- 2014

-Francesco Zappone- 2016

-Franco Masocco- 2020

-Franco Paolelli- (la Valle del Lupo) 2019

-Franco Valenti- 2020

-Franco Zanon- 2016

-Frederico Calamai- 2018

-Frederico D'Erchia- 2017

-Gabriele Lantero- 2016

-Gabriele Mirko Maraschiello- 2017

-Gabriele Mondo- 2021

-Gabriella Fregonese- 2015

-Gaetano Esposito- 2016

-Gaetano Portoghese- 2016

-Gaetano Ventura- 2017

-Getano Aliota- 2021

-Giacomo Gherardelli- 2021

-Giacomo Rogora- 2016

-Giada Petraccia- 2015

-Giancarlo Brasini- 2020

-Giancarlo Busin- 2014

-Giancarlo Fornari- 2019

-Giancarlo Grillo- 2016

-Giancarlo Invernizzi- 2017

-Giancarlo Marini- 2015

-Giancomo Calcagnoli- 2020

-Gianluca Anardo- 2021

-Gianluca Stefanucci- 2019

-Gianluca Tieri- 2018

-Giannamaria Moccia- 2019

-Gianni Balliana- 2019

-Gianni Casali- 2017

-Gianni Ponza- (la Compagnia del Lupo Cecoslovacco) 2015

-Giannicola Lambrocco- 2018

-Ginevra Mercanzin- 2020

-Gioia Fonsato- 2016

-Gionata Picciani- 2021

-Giorgio Benvenuti- 2020

-Giovanna Mastandrea- 2014

-Giovanni Brondino- 2018

-Giovanni Granati- 2019

-Giovanni Imberti- 2019

-Giovanni La Mura- 2017

-Giovanni Maria Puthod- 2014

-Giovanni Nolani- 2013

-Giovanni Palazzo- 2021

-Giovanni Pelazzotto- 2014

-Giovanni Ramos Puga di Muro- 2019

-Giovannone Moreno- 2019

-Girolamo Cavaliere- 2016

-Giulia Zoratti- 2014

-Giuliana Vidach- 2017

-Giulio de Salvin- 2018

-Giuseppe Cermola- 2018

-Giuseppe Ciancio- 2019

-Giuseppe Colosimo- 2020

-Giuseppe de Santo- 2015

-Giuseppe de Socio- 2015

-Giuseppe Fracchia- 2017

-Giuseppe Gaspare Macaluso- 2016

-Giuseppe Matranga- 2015

-Giuseppe Meli- 2017

-Giuseppe Messina- 2020

-Giuseppe Nuzzo- 2015

-Giuseppe Pinciaroli- 2015

-Giuseppe Pollicino- 2020

-Giuseppe Scialabba- 2016

-Giuseppe Tanzarella- 2017

-Grazia Gilardi- 2017

-Graziano Cavallo- 2020

-Graziano Sette- 2019

-Guiseppe Marra- 2016

-Ilara Canali- 2021

-Indrit Shehaj- 2015

-Ippolito Diloreto- 2017

-Irene Coralia Valt Rubiolo-Mon Viso Rioblu 2019

-Irene Nocentini- 2020

-Irene Sbrana- 2016

-Isaak Zoffoli- 2017

-Ivan Yashar Haroni- (Villa Lobos) 2019

-Ivano Pompili- 2016

-Jean Michele Dell Accio- 2014

-Jessica Perego- 2018

-Julie Angeli- 2020

-Katia Verza- (Sulle Orme del Lupo) 2016

-Lara Buttaglieri- 2014

-Laura Babini- 2016

-Laura di Blasi- 2021

-Laura Lucchi- 2018

-Laura Masserdoni- 2019

-Laura Pacini- 2016

-Laura Pani- 2020

-Laura Queirolo- 2015

-Letizia Pellegrini- 2017

-Liana Lancellotti- 2019

-Lidia Ravera- 2015

-Liviana Biagini- 2017

-Livio Grasso- 2019

-Lorenzo Bicchierini- 2013

-Lorenzo Carera- 2021

-Lorenzo Santini- 2016

-Loris Bottari- 2014

-Luca Bifaro- 2016

-Luca Campeotto- 2020

-Luca Cassiani- 2015

-Luca della Corte- 2020

-Luca Federici- 2020

-Luca Gasparon- 2014

-Luca Lanceri- 2016

-Luca Marredda- 2020

-Luca Mogianesi- 2020

-Luca Palazzotto- 2016

-Luca Pison- 2016

-Luca Pola- 2015

-Lucia Di Pietro- 2014

-Lucia Galante- 2013

-Lucia Salvatrice Vitali- 2019

-Luciana Amici- 2015

-Luciano di Sturco- 2020

-Luciano Grassi- 2013

-Luigi Avendato- 2018

-Luigi Bello- 2016

-Luigi Carlo Praderio- 2019

-Luigi Ciavarella- 2019

-Luigi Cozzari- 2020

-Luigi de Palma- 2020

-Luigi Fattibene- 2020

-Luigi Iaia- 2018

-Luigi Marrone- 2013

-Luigi Orsettig- 2015

-M. Cento- (dei Lupi di Castro) 2015

-Maddalena Casale- 2020

-Magda Bortoloso- 2017

-Magdalena Luhm- 2014

-Maira Valori- 2016

-Manuel Iurato- 2019

-Manuel Pedrotti- 2016

-Manuel Salvadori- 2020

-Manuele Buzzi- 2020

-Manuele Gazzola- 2019

-Marcella Montano- 2017

-Marcello Scarsi- 2014

-Marco Bonazza Foselli- 2018

-Marco Cingolani- 2020

-Marco Gagliardi- 2019

-Marco Maretti- 2014

-Marco Maria Vavassori- 2015

-Marco Massimiliano Mughini- 2020

-Marco Musso- 2014

-Marco Ronzio- 2021

-Marco Sangiorgi- 2016

-Marco Tamburini- 2014

-Marco Visentini- 2019

-Margherita Pace- 2017

-Maria Caterina Pupo- 2018

-Maria Cestari- (Il Manto Del Lupi) 2013

-Maria Cristina Di Mascio- 2020

-Maria Luana Rita Italiano- (il Paradiso del Lupo) 2013

-Maria Luisa de Pascalis- 2019

-Maria Stella Perri- 2021

-Mariacristina Scarsella- 2018

-Marianna Lorenzoni- 2015

-Mariantonietta Antonucci- 2018

-Mariaserena Sciacca- 2017

-Marina Cipriani- 2020

-Marina Wilderk- 2018

-Marino Verderio- 2014

-Mario Albano- 2016

-Mario Cerio- 2020

-Mario Ferrari- 2016

-Mario Piazza- (Dell'ad montes) 2014

-Mario Succi- 2019

-Mario Tornese- 2020

-Mario Vannini- 2015

-Marisa Lorenzo- 2014

-Marius Pintilei- 2016

-Martina Havelova- 2019

-Martino Martinotta- 2018

-Marusca Gasbarri- 2014

-Marzia Marchetti- 2013

-Massimiliano Briglia- 2020

-Massimiliano Rovelli- 2014

-Massimo Biancardi- 2019

-Matteo Anderini- 2020

-Matteo Bertola- 2019

-Matteo Capello- 2020

-Matteo della Volpe- 2019

-Matteo Proietti- 2019

-Matteo Zandonai- 2014

-Mattia Fieramoschi- 2018

-Mattia Magnante- (The Beauty Of The Wolf) 2019

-Mattia Minelli- 2014

-Mattia Piccolo- 2020

-Matudina Perazzoni- 2020

-Maurizio Alessandrini - 2020

-Maurizio Biondini- 2021

-Maurizio Caimi- 2017

-Maurizio Delpero- 2019

-Maurizio di Pietro- 2016

-Maurizio di Rossi / Hobby Zoo- 2020

-Maurizio Diodato- 2016

-Maurizio Fiorentini- 2015

-Maurizio Fonda- 2016

-Maurizio Guadagni- 2016

-Maurizio Riva- 2019

-Maurizio Zaffuto- 2015

-Mauro Boarini- 2013

-Mauro Pacifici- 2016

-Mauro Sias- 2019

-Mauro Tafani- 2019

-Micaela Del Fabbro- 2019

-Micaela Plebani- 2018

-Michael Bernadi- 2016

-Michael Busin- 2017

-Michael De Panni- 2018

-Michael Grandi- 2017

-Michael Paruzzolo- 2019

-Michele Augelli- 2014

-Michele Bilotta- 2019

-Michele Gelmi- 2014

-Michele Giraudo- 2017

-Michele Lamonica- 2014

-Michele Piccirillo- 2017

-Michele Pulsone- 2017

-Michele Tolino- 2019

-Michelle Arakelian Moghadas- 2020

-Mirco Frisenda- 2019

-Mirko + Romina Narciso- 2015

-Mirko Gozzi- 2020

-Mirko Messina- 2018

-Mirko Molinaro- 2014

-Mirko Picciani- 2020

-Moi Giada- 2016

-Monia Tolomelli- 2017

-Morris Locatelli- 2019

-Nair Valmori- 2015

-Natalie Giacomo- 2020

-Natalino Comin- 2016

-Nathalie Visentin- 2020

-Nazzareno Colella- 2020

-Neculai Calin- 2019

-Neva Zigon- 2021

-Niccolo Rinaldi- 2016

-Nicholas Gastaldi- 2020

-Nico Baudino- 2019

-Nicola Bellodis- 2017

-Nicola Campello- 2016

-Nicola Chessa- 2020

-Nicola Montemurro- 2018

-Nicola Pauciello- 2014

-Nicola Perillo- 2021

-Nicola Ricchiuto- 2019

-Nicole Demoustier- 2017

-Nivisregem- 2017

-Nunzia Paradiso- 2018

-Okeanos- 2014

-Orazio Bilardo- 2016

-Orazio di Guilmi- 2017

-Orfeo Matarazzo- 2019

-Osvaldo Zambiasi- 2016

-Ovidiu Vilhem- 2019

-Paola Barlozzo- 2014

-Paola Danasini- 2021

-Paola Lippi- 2016

-Paola Peretti- 2014

-Paolo Boaron- 2015

-Paolo Campanile- 2020

-Paolo Di Camillo- 2015

-Paolo Iacona- 2013

-Paolo Maggio- 2013

-Paolo Pianta- 2018

-Paolo Tommasi- 2020

-Pasquale Nicolosi- 2015

-Pasquale Perrotta- 2020

-Patrizia Logiurato- 2020

-Petronela Foca- 2016

-Philip Curatolo- 2018

-Pierfrancesco Prudentini- 2017

-Piero Attilio Cavalletti- 2015

-Pietro Masullo- 2020

-Pietro Parascandolo- 2016

-Pietro Spiller- 2015

-Pietro Toloni- 2016

-Raffaela Tiberi- 2013

-Raffaella Donato- 2018

-Raffaella Liotti- 2019

-Raffaella Nardone- 2020

-Renato Montecchi- 2017

-Renato Palmieri- 2015

-Reyna Irasema Contreras Rosendo- 2017

-Riccardo Alpini- 2014

-Riccardo Calbo- 2018

-Riccardo Liparota- 2016

-Riccardo Mangiavacchi- 2016

-Riccardo Paglioni- 2018

-Riccardo Schifano- 2015

-Rigela Halili- 2019

-Robert Norbert Knapczyk- 2020

-Roberta Amaglio- 2020

-Roberta Gaglio- 2014

-Roberta Gandolfi- 2019

-Roberta Laghi- 2019

-Roberta Treu- 2019

-Roberto Albanao- 2015

-Roberto Carani- 2020

-Roberto Cifra- 2020

-Roberto Iacomini- 2020

-Roberto Iacono- 2014

-Roberto Oliviero- 2020

-Roberto Tempera- 2019

-Rocco Cassotta- 2020

-Rocco Morello- 2019

-Romano Giacomo- 2015

-Rosa Nobili- 2018

-Rosa Palmisano- 2016

-Rosanna Guagliardo- 2017

-Rosario Tagliafierro- 2021

-Rudy Mainardi- 2020

-Sabina Dell' Aquila- 2015

-Sabrina Gugliemi- 2017

-Salah Ez-Zendani- 2021

-Salvatore Amato- 2020

-Salvatore Giglio- 2016

-Salvatore Marco Paulangelo- 2017

-Salvatore Salvemini- 2017

-Salvatore Sammatrice- 2019

-Samuel Bruschi- 2017

-Sandro Trombacco- 2014

-Sara D'aloisio- 2018

-Sara Sansaro- 2020

-Sara Turati- 2020

-Sara Zagarri- 2020

-Sarah Fabiani- 2015

-Saverio Centomo- 2019

-Saverio Orlando- 2018

-Serena Antonelli- 2021

-Serena Marigliano- 2019

-Sergio Cortecci- 2019

-Sergio Romoli- 2020

-Sergio Zoat- 2019

-Silvana Giungato- 2017

-Silvano Zanellato- 2020

-Silvia Bazzani- 2018 ♥ ♥

-Silvia Landucci- 2021

-Silvia Mosti- 2014

-Silvio Falcone- 2014

-Simona Muciaccia- 2019

-Simona Pasquale- 2020

-Simona Serazzi- 2014

-Simona Spataro- 2020

-Simone Baseggio- 2019

-Simone de Capitani- 2016

-Simone Giannatempo- 2019

-Simone Lenti- 2020

-Simone Savi- 2017

-Stafano Bassan- 2019

-Stefania Motta- 2020

-Stefano Calcagnile- 2020

-Stefano Garzonio- 2018

-Stefano Gatti- 2020

-Stefano Rinaldi- 2018

-Stefano Unali- 2019

-StefanoTurini- 2017

-Stella Rinaldi- 2020

-Tamara Stefana- 2018

-Teresina Acerbis- 2018

-Tetiana Artamonova- 2018

-Thomas Mora- 2019

-Tiziana Zamattia- 2015

-Ugo Maritano- 2016

-Umberto Pasini- 2020

-Umberto Pumpo- 2014

-Umberto Santiccioli- 2017

-Valentina Ganzino- 2019

-Valentina Leoncini- 2020

-Valentina Pirola- 2018

-Valentina Saltarelli- 2017

-Valentino Moschoni- 2021

-Valerio Tersigni- 2018

-Viale | Pestarino- 2016

-Vincenzo Colella- 2020

-Vincenzo di Donato- 2020

-Vincenzo Mangiapia- 2020

-Vincenzo Salvo- 2020

-Vito Caracciolo- 2019

-Vittorio Gazzelloni- 2020

-Viviana Pitacco- 2018

-Walter Baisi- 2017

-Yuri Gildari- 2015

Akeom 2020

Alba del Lupo 2021

Aniwaya 2021

Arimminum 2021

Arkanum Kennel 2020

Asaland 2016

Athanòr Lupus 2019

Branco dei Lupi 2020

BRVN Kennel 2020

Ca' del Vento 2016

Cappuccetto Rosso e 2020

Casa di Arcibaldo 2021

Colle del Lupo 2017

Contrada del Fiorano 2015

Cosmo Daniel Elite 2020

Cuore di Lupo MMXI 2020

dal Campo 2015

dei Camurati 2014

dei Grigi Audaci 2021

dei Lupi delle Alpi 2019

dei Lupi di Gubbio 2020

dei Monti del Duca 2018

dei Serlupi 2021

Del Lupo Dee Visse 2020

del Parco Naturale 2020

dell'Arenuse 2020

della Favola del Lupo 2021

della Grotta del Lupo 2020

della tana del lupo - Keppaw 2020

della Vittoria Alata 2020

di Cifelle 2017

di Etna Valle 2016

di Maggio Italia 2016

Ezechielelupo 2020

Foresta Incantata 2020

Furia Grigia 2019

Glock Pack 2020 ♥ ♥

I Lupi di Lu 2020

il Branco della Luna Piena 2020

il Charisma del Lupo 2020

l'Amico del Lupo 2018

L'Aurora del Lupo 2021

L'incanto del lupo 2021 ♥ ♥

la Foresta del Lupo 2021

la Potenza del lupo 2019 ♥ ♥

La Terra del Vento 2021

la Valle die Lupi 2016

Lakewolf 2021

lo Spirito del Lupo 2020

Loyal Lupus 2020 ♥ ♥

Lupi degli Ernici 2018

Lupi del Baldo 2021

Lupi del Montale 2020

Lupi del Montefeltro 2020

Lupi del Nord 2020

Lupi del Pollino 2020

Lupi della Murgia 2021

Lupi di Aldan 2019

Lupi di Montecastro 2017

Lupi di Montemorello 2020

Lupi di Tara 2016

Lupi si Nasce 2020

Lupifelix 2014

Lupimax 2021

Lupo dell'Aspro 2020

Magic Wolf 2018

Myfuckingwolf 2021

Natan's Heaven 2020

Old GreyGun 2021

Olim Palus 2018

Paradiso dei Lupi 2015

Passo del Lupo 2020

RunningWolf 2021

Salto del Lupo 2021 ♥ ♥

Shadow of the Phoenix 2020

Sibillini wolf 2016

Spirito Libero 2020

The Legend of Wolf 2021 ♥ ♥

Tre Quarti di Luna / Wolferland 2017

Ululato del Lupo di Casa Panariti 2018

Villa Andrei 2018

von Paraj Auta 2020

von Rudewolf 2016

Wild Instinct Kennel 2020

Wild Spirit Wolf Kennel 2019

Wolf Cash 2016

Wolf is Life 2017

Korea Południowa (1)

map

of Marvelwood 2019

Litwa (5)

map

Gintaro akys 2017

Girios dvasia 2021

Laumiukas 2020 ♥ ♥

Rubidis 2019

Vieno kraujo 2016

Łotwa (1)

map

Staffstep 2020

Meksyk (8)

map

-Arturo Ayala- (Zona de Lobos) 2017

-Arturo Gutierrez- 2014

-Carbrera- 2020

-Hernandez- 2020

-Jamie Liera Alvarez- 2021

-Juana Myrna Moncado Guerrero- 2018

-Manuel Jose Siliceo- (EL CAMPILLO) 2015

Paso de Lobos 2014

Holandia (11)

map

-Christa Kroesen- 2021

-Ewin Hoofs- 2013

-Pieter + Evelien Ermes- 2014

des Gitans Noirs 2021

Legend of the wolf 2021

Nature of the wolf 2019 ♥ ♥

van Borat's Home 2021

van Goverwelle 2020

van Hiemrod 2015

Vanbeetsehoven 2016

Vom Weidenwald 2015

Filipiny (1)

map

-Romeo Siccion- 2013

Polska (44)

map

Atropa Bella Donna 2016

Chasing Glory 2021

Dar wilka 2014

Dzieci Nocy 2019

Forest Hood 2014

Ginger Forest 2016

Gorthan 2014

I Miss My Dawg 2018

Jantarowa Wataha 2020

Kaszubska Wataha 2015

Leśny kamrat 2015

Lipowego Rancza 2020

Lupus Dominus 2020

Lupusek 2013

Markarowi 2019

Nemo me impune lacessit 2017

Nostro Branco 2018

Pactum ♥ ♥

Polski Wilk

Sguardo del Lupo 2019

Shanti Wolf 2021

Spiderwolf 2015

Taureaux Sauvages 2020

Trzy Potoczki 2013

Unter Wölfen 2020

Veritas ad wolf 2016

Wataha z Brzozowego Sadu 2021

Welkoscyrz 2013

Wilcza kraina 2014

Wilcza Saga 2016

Wilcza Scheda

Wilczy Duch 2014

Wilczy Hof

Wilk z baśni 2015

Wilk z Beskidu

Wilk z Tumskiego Wzgórza 2014

z Brzozowej smugi 2014

Z Gór Iwelskich 2017

z Granitowego wzgórza 2021

z Lasów Preczowskich 2015

z Peronówki 2021

z Welesowego Jaru 2015

z Wilczej Krwi 2018

Żelazny Wilk 2020

Portugalia (10)

map

Casa Dos Springers Kennel 2016

da Nobreza Branca 2018

da Quinta do Sultão 2018

De Meritis 2015

do Lugar do Poço 2021

do Reino de Aesir 2021

do Vale d'cigana 2020

Lobos da Costa Verde 2021

Wolf and She 2017

Woods Lullaby 2013

Rumunia (23)

map

- Diana Gasparel - 2016

-Daniel Suldac- 2021

-Daniela Dogaru- 2020

-Florin Cepoi- 2020

-Gheorghe Mojornik- 2018

-Istvan Bauer- 2020

-M. Grodnischi / E. Savlavschi- 2019

-Mihai Calinescu- 2018

-Sorina Cretu- 2020

-Stefan Ceaunas- 2019

Aranyosvolgyi 2018

de Cid si Kira 2019

Drako Wolf Spirit 2020

From Discovered Bucovina 2016

Lupii Din Bucovina 2015

Lupii din Rarau 2020

Moonlight Wolf Spirit 2020

Nistor Wolf Pack 2019

of Ceahlau Wolves 2018

of Wolves' Paradise 2017

von Königs Terry 2020 ♥ ♥

von Lupus Domi 2021

Wolves of Transylvania 2020

Serbia (10)

map

-Edit Molnar (Serbia)- 2014

-Lucač Miloslav- 2019

-Milioš Radulovic- 2015

-Pascal Hauden / Tatjana Ilic- 2015

Dajbog 2019

Drinski vuk 2020

Kuryak of Stellaburg 2020

of Vojvodina Gladiator 2014

Vom Haus Milunović K9 2017

Wolf Street 2017

Rosja (58)

map

-Alla Nikitina- 2013

-Anastasia Kogina- 2018

-Anna Karakai / Анна Каракай- 2020

-D. Pankratova- 2019

-D.I. Balykbaeva / Балыкбаева Д.И. - 2015

-Elena Glazunova- 2019

-Elena Zaytseva- 2020

-Golubeva- 2021

-I. Yurova- 2020

-Irina Kulemina- 2021

-Irina Yaduvankina- 2019

-Julia Karateeva- (From Julia's Island) 2013

-L. Sadovnikova- 2019

-Larisa Vyacheslavovna Brivina- 2019

-Lisette Serebryakova- 2021

-N. Karpeeva- 2015

-O. Zolotovsky- 2019

-Petrovskaya- 2020

-Plotnikova- 2017

-Romanceva- 2016

-Semin S.- 2020

-Servo- 2020

-Severnoe Siyanie- 2018

-Svetlana Tereshchenko- (Is serebrjanoi Ordi) 2017

-Tatiana Poliakova- 2019

-V. Kozubenko- 2021

-Vasiliev- 2019

Aknur Gul 2017

Alfrecko Life 2019

C БОГОРОДСКА / C Bogorodska 2016

Dom Stavra 2017

Dom Yulianty 2019

Epoha Viktorii 2021

Grand Sunlife 2015

Imperija Skorpiona 2015

Infinity Pride 2020

iz Imperii Ines 2013

Iz Ismender 2020

Iz Ufimskoi Gubernii / из Уфимской губернии 2016

iz Vitairii / Из Витаирии 2015

Keeper Soul 2017

Kudryavceva 2014

Moonlight Fantasy 2018

Moonrise Kingdom 2016

Paradogs 2016

Pokoritel zari 2021

Raising Star 2019

RomTat Farm 2021

Roskoshnaya Udacha 2016

s Elenigorii 2021

s Ushmorskogo Lesa 2015

Space Star 2019

Urals wolf 2020

Verny Volk 2013

Vernyi Drug 2019

Zvezda Priirtyshya 2018

Малаховский волкодав (Malahovskiy Volkodav) 2020

Ручной Волк (Ruchnoy Volk) 2019

Szwecja (6)

map

-Gunilla Nyström- 2015

-Laila Karlsson- 2021

Amyfield 2020

Dreamskyline 2020

North Howling Wolves 2021

Tovekällan's 2014

Słowenia (2)

map

Akelinbrlog 2015

Skrivnost iz gozda

Słowacja (73)

map

-Ivana Fedorikova- 2015

Blondie Canis 2019

Breza-Zemplin; Zemplínska oblast' 2016

Bully royal club 2014

Čierny ónyx 2019

Corda Elizabeth Luporum 2021

Crazy Soul 2017

Duch Strážovských vrchov 2014

Dunajský vlk 2021

Echelon Wolf 2018

Gemer Wolf 2018

Grapa`s shadow 2018 ♥ ♥

Jasenovské vodopády 2021

Kalix wolf 2021

Kati-vlčí mak 2018

Kutinský vlk

Kysucká hviezda 2019

Lalinok 2014

Lupus Ardor 2019 ♥ ♥

Lupus Aurea 2020

Lupus Belliatus 2019

Maeg Brano 2020

Malý Bysterec 2019

Miracle Mia 2020

Od bobrej rieky 2021

od Grandtnerov 2019

od Našej Vlčice 2014

Oskár Dór 2015

Ozvena hôr 2019

Roja Gordion 2016

Simply Wolf 2020

Sivé svetlo 2013

Sonata Carpathica 2019

spod Ďumbiera 2020

Spyanki 2017

Strážca divočiny 2020

Tasha 2015

Tatranský vlk 2015

Terra Slovakia 2019

Tlukwaan 2014

Tobrok 2019

Venatio Lupus 2018

Vikvel Wolf 2021 ♥ ♥

Vilhanov dvor 2021

Vlčí démon 2016

Vlčí tieň

Vlčia stopa 2019

Vlk z Východnej 2021

Vreteň wolf 2019

Wolf Valley 2018

z Bačovej svorky 2019 ♥ ♥

z Bajlovho dvora

z Devínskej 2020

z Dubničanky 2019

z Gryzovej svorky 2017

z Iduškinej farmy 2019

z Kaľanky 2017

z Krotkovského dvora 2021

z Linduškinho dvora 2018

Z Novej Vsi 2018

z Opoja pod hájom 2013

z Oravy 2019

z Petrinho dvora 2019

z Rodu Frey 2020

z Rosíkova 2020

z Tieňov lesa 2020

z Udolia vlkov 2017

z Vlčej hory 2020

z Vlčích makov 2017

Zamaratan 2017

Zdychavský vlk 2018

zo Slovenskej rozprávky 2015

zo Srdca Europy 2021

Turcja (1)

map

Del Lupus Smyrna 2019

Ukraina (2)

map

-Yuliia Pidipryhora- 2018

Amberwolfroyalty 2020

Wielka Brytania (4)

map

Akna 2019

Howling Shadow 2016

Last Legacy 2021

Wataha spod Lubonia 2021

Stany Zjednoczone (7)

map

DireWolf 2021

Galomy Oak 2013

Greyfarer 2017

Hero & Angel's 2015

S.A.M. Kennel 2017

Strážca Vegvisiru ♥ ♥

vom Wolfssee 2020

nieznane (1)

map

*unknown kennel* 2020