image

Criador activo

♥ ♥ = camada espera / C A C H O R R O S

Argentina (1)

Alpha Wolf - Argentina 2019

Austria (5)

of Mountainwolves 2020

Shadow of Forest 2014

vom alten Wolfsblut 1970

von der Wolfsmaske 1970

Wolfrevir 2019

Azerbaiyán (1)

Caspian Wolfdog 2021

Bélgica (3)

de la Voile Noire 2018

des Vallées d'Artemis 2020

Of Free Wolf Song 2021

Bulgaria (5)

Black Sea Wolfdog 2017

Kyperský Vlk 1970

Shadowlands Bulgaria 2014

The Black Sea Wolfdog 2019

The Grey Wolf 2017

Brasil (6)

do Recanto dos Lobos 2021

Flecha Wolf 2018

Taura Berá 2015

Valhalla Guardians 2015

Vent Nord 2016

Vigridr 2014

República de Belarús (3)

Blagodatnii krai 2020

Tsarskaya Zastava 2021

Wolf´s estate 2019

Suiza (5)

Arcano lupo 2016

chan luf d'Engiadina 2021

Tratto dal Lupo 2015

von Keschla 2021

von Zürich Nord 2018

Chile (3)

Caslaz Wolfpack 2020

Dodekatheon 1970

New Soundland 2018

China (4)

Ho Se Shi Yue 1970

Paw Prints 2020

Tong Tong Jiang Hai 2017

Winter is coming 2020

Costa Rica (1)

-Stefania Pittaluga- 2015

República Checa (147)

od Holského rybníka 2017

od Hradečenského údolí 2015

Aeghyra 2021

Anwar 2021

ArQeVa 2021

Atir Bohemia 2014

Bella's Pride 2021

Bohemia Luaro 2018

Born of Diamond Dust 2019

Bubbledog 2021

Buddywolf 2017

Calupo Bohemia 2020

Dakmat 2019

Dancing Warrior 2021

DonDinWolf 2021

Eden severu 2021

Envy's Legacy 2017

Formenos Gil 2015

Fortis Amicus 2017

Ganymelo 2020

Grey Darling 2019

Gribedyr 2020

Guardians of Love 2017

Haljaruna 2017

Har Meron 1970

Harcovský vlk 2021

Hi-Nyx 2021

Highlander Hill 2015

Hlas vlka 2021

Jateha 2015

Jižní strana ráje 2018

Kalimero Bohemica 2017

Kamikawolf 2019

Karkulčin postrach 1970

Korál u lesa 2014

Kouzlo vlků 2021

Krhův dvůr 2018

Krkonošský vlk 2017

Kuklík 2016

Kyuubi Akamaru 2019

Lucky of Lukava 2015

Mé vlčí já 2021

Miawolf 2021

Miraculis Orchis 2021

Mystery Beast 2016

Natheda 2019

Navarrewolf 2021 ♥ ♥

Nymeria wolfdog 1970

od Carcoolky 2019

od Medvědí jeskyně 2021

od Neplachovické Lípy 2016

od Řeky Romže 2017

od Sazenské studánky 2014

od Šesťáku 2020

od Smiřické kaple 2016

od Stříbrných olší 2020

od Úhoště 2021 ♥ ♥

od Voldušské nivy 2014

Podřipský vlk 2017

Prajzský vlk 2016

Pretorian Lobo 2016

Rora Amaruq 2014

Ryjan 1970

s Divokou krví 2021

Sando Noriko 2018

Šeda krev 2018

Šedý chlup 2017

Šedý poklad 2022

Šedý vánek 2020

Serigala 2019

Shangri-La Grace 2021

Silesian Hunter 2022

Sokolí oko 2021

Srdce draka 2017

Srdcerváč 2020

Štěstí z Beskyd 2022

Stín dúbravy 2019

Stín Šedého vlka 2021

Strážce Šumavy 2021

Strážce Walhaly 2021

Stříbrný přízrak 2016

Střípek snů 2021 ♥ ♥

Šunghmánitu thanka Hóta kin 2021

Šungmánitu-ha Khoyáke 2020

Tawy 2017

The Moon Moon 2021

Tichošlápek z Beskyd 1970

Tichý stín 2021

Toulavé srdce 2019

Unega Wahya 2019

Untamed Berries 1970

Uroboros 2019

Vetonimia 2014

Vlčí hvězda 2014

Vlčí Mýtus 2021

Vlčí něha 2019

Vlčí pouto 2021

Vlčí pramen 2021

Vlčí síla 2021

Vlčí štěstí 2021

Vlčí stín 2021

Vlčí tlapka 2021

Vlčí vítr 2018

Vlk z Ostaše 2016

Vlk z Podstránĕ 2019

Vlkošedý Král Šumavy 2021

Vsacký vlk 2019

Waawanyanka 2016

White Grey Azabell 2017

Wolf Elite 1970

Wolf Love story 2021

Wolf of the Highlands 2016

Wolfdog Bohemia 2017

Wolfspeer 1970

Yzengrin 2015

z Bělského háječku 2021

z Blatnických vinic 2021

z Bojkovského dvora 2019

z Černolic 2019

z Černých lesů 2021

z Chrástecké vsi 1970

z Deštné hory 2016

z Domu slunce 2014

z Heršpic 2014

z Jevanského lesa 2018

z Katusického dvora 2021

z Kladenské záře 2018

z Lesa pod Pancířem 2021

z Litavské kotliny 2021

z Molu Es 2021

z Petrovických vrchů 2020

z Postupického podlesí 2019

z Rasoviska 2016

z Rodu Šedých Psů 2019

z Rudého Údolí 2021

z Šeredova dvora 2019

z Tomaru 2017

z Údolí ticha 2015

z Věrné smečky 2015

z Vlčí říše 2017

z Vlčího dubu 2018

Zasněžené slunce 2017

Zázrak lesů 2018

ze Sedleckého dvora 2015

ze Skřinářova 2017

ze Studeného 2020

ze Zahrady Setkávání 2020

Alemania (26)

Atius Tirawa 2015

Dark Blizzard 2021

from Bandit's World 2020

Ghost of the Underworld 2019

Grey Diamond 2018

Grey Legend 2021

Malá Bosorka 2021

of Lasvegas 2021

Spirit of the Wolf 2017

tis Paneras 2021 ♥ ♥

Vom Bayerischen Jura 2018

vom Dreiburgenblick 2019

vom Elli-Rudel 2015

vom Kaskadenwolf 2019

Vom Kemmeter Höfle 2020

vom Schreiners Brünnele 2017

von Da Ma Kennel Wolf 2019 ♥ ♥

von den Graupelzen 1970

von den Ruhrpottwölfen 2019

von der Wolfspfote 2015

von Isegrims Erben 2022

von Westerode 2018

Wächter des Schwarzwaldes 1970

Wolf of Mystika 2020

z Karpatskej stráže 2020

z Narog 2018

Dinamarca (3)

-Bill Jørgensen- 2020

-Ivan Vandrup Petersen- 2021

Jemilinari Star 2021

Estonia (3)

-Anastasiia Kalantaievskaia- 2020

Dingir-Ra 1970

Lupus in Fabula 2015

España (59)

-Adria Roma- 2020

-Consul Arnau Bellera- 2019

-Enrique Perez Azcona- 2016

-Guillermo Sanchez- 2015

-J. Bragado Garcia- 2016

-Jorge Garcia Lemus- 2018

-Lluis Ruiz Mundet- 1970

-Xenia Grey- 2021

Alpha Soul 1970

Alpha Wolves Pack 1970

Astur Timberwolves 2015

Autrigon de Deobriga 1970

Bluemoon Wolf Kennel 1970

Butterfly Circus 2020

Campos y Lobos 2021

de Bailalunas 2017

de Invernalia 2016

de la Manada de Castro 2019

de Lobos del Suroeste 2021

de Monte Ida 2018

De Tierras Fronterizas 1970

del Aullido del Lobo 2016

del Reino de León 2018

del Rio Fenrir 2018

del Último Bastión 2018

Descendientes de la luna 2020

El legado de Queiza 1970

El Sendero del Lobo 1970

La Gretosa 2021

La Guariza de Campoó 2017

La Llamada del Lobo 2021

La Manada de Ganalto 2018

La manada de Gredos 1970

la Manada de Tuky 2016

La manada de turba 1970

La mirada del Lobo 2016

La Unidad Gris 1970

Las Murallas del Lobo 2021

Lobos de Accitania 2016

Lobos de Albadul 2016

Lobos de Bilsaru 2021

Lobos de Gerol 2016

Lobos de la Farola 2021

Lobos de la Fuensanta 2021

Lobos de Sierra Morena 1970

Lobos de Sierra Nevada 2020

Lobos del Mediterráneo 2018

Loyre de Aralla 2020

Lupus Celta 2014

Lupus Ibericus 2014

Marialba 1970

My Sweet Lady 2017

Sangre de Lobo 2015

Sangre de Lobo 1970

The Wolf-Alaskan House 2022

Txaigorri 2015

Wolf Spirit Kennel 2021

Wolfdog Land 2018

z duše vlka 2019

Finlandia (9)

-Jenni Lötjönen- 1970

-My Wolfdogs- 2016

Angry Brigade's 2019

Arctic Karelian 2020

Forever Wolf 2021

Paratus 2018

Taabernakkelin 2014

Wolfsirius 2016

Wolfteam's 2020

Francia (144)

De la Seven Loup Cie 2017

de la Vallee des Alphas 2021

- Georges Warin (Domaine du pre Facon)- 2017

-? ?- 2017

-Alan Dubus- (des Loups du Gribout) 2018

-Amelie Labille (des Rives du Morava)- 2017

-Arnaud Mignard- 2016

-Audrey Sophie Wittman (Domaine Laska Divoka)- 2017

-Christelle Collard (la Mouilliere du Haut)/ Colly Allison (Élevage de Thévenard's)- 2017

-Christine Ledey- 2017

-Christophe Dainche- 2021

-Christophe Venel- 2015

-Damien Leloir- 2017

-Daniel Durand- 2015

-Daniele De Canet- 2015

-Déborah Caze- 2020

-Denis Faron- 2016

-Didier Parra- 2018

-Dominique Chapignac- 2019

-Doreen Habermann (du Domaine des Vignasses)- 2017

-Emilie Picard- 2018

-Eric Dimeglio- 2015

-Fabrice Da Cruz- 2019

-Francis Fialet- 2017

-Frederic Massas- 2017

-Gaelle Comgrain- 2014

-Gregory Madeira 2020

-Helene Gayet- 2015

-Jean-Pierre Suc- 2018

-Johanna Magnanou Fouillouse- 2014

-Julien Hentzgen- 2017

-Julien Naud- 2015

-Juliette Diot- 2021

-Ludivine Delaplanche- 2020

-Lydie Gauldree Boileau De Lacaze- 2017

-Marina Barbot (Elevage de la Foret des Sidhes)- 2018

-Meddy Barthe- 2018

-Michel Herve- 2021

-Muriel Bec- 2016

-Myriam Tournaire- 2019

-Nathalie Tamaicha- 2021

-Pierre Fasoli- 2015

-Pierrick Desmeules- 2019

-Roger Houpert- 2015

-Sami Terki- 2017

-Suzanne Columeau- 2015

-Tatiana Gombeau- 2017

-Tatiana Lefebvre- 2015

-Thierry Jamet- 2021

-Thierry Manceau- 2020

-Veronique Cozzi- 2017

-Victor Caetano- 2017

Adixatz 2014

African Shadows 2021

Amir Dalam 2016

Arkouna Dream's 2016

Blue Mystic Wolf / of Eyota's Farm 2019

Cheyenne Wolf 2021

D'Angel moon chrystal 2019

d'Ilfirin Elentari 2018

de Gaia Vlka 2014

de l'Ame des Loups 2021

de l'Ancienne Tannerie 2016

de l'Antre des Loups de Gussignies 2016

de l'Appel de la Montagne 2018

De L'Autre Rive 1970

de l'Aventure Loup 2018

de l'Empreinte d'Aterelma 2021

de l'Equinox des Bois Noirs 2019

de l'Etang de l'Abbaye 2016

de L'Etang Des Chalands 2016

de L'Orée du Loup 2020

de La Colline de L'Auryana 2021

de la Ferme de l'Encelade 2017

De La Legende du Loup Noir 2022

de la Louve Blanche 2022

de la Meute de Lounaby 2021

de la Meute des Loups du Var 2021

de la Mollynière de Lo'Scale 2021

de la Taniere de la Loupiote 2022

De La Tanière Du Ternin 2019

de la Terre d'Argent 2015

De La Vallée d'Allianka 2021

de La Vallée De Chère's Wood 2015

de la Vallee de l'Esprit du Loup 2020

de Montagrimo 2015

de Sainte Petronille 2020

des Anges de la Bergerie 2015

des Bergers Aux Loups 2020

des Crocs d'Eloi 2021

des Feux d'Or 2019

des Gardiens de la Tuilerie 2018

des Gardiens des Ifs 2021

des Gardiens du vieux Moulin 2019

des Guerriers Apaches 2015

des Loups D'Akairo 2022

des Loups d'Amarok 2020

des Loups De Boheme 2020

des Loups de la Pleine Lune 2017

des Loups de Sologne 2021

des Loups des Volcans 2019

des Loups du Griffondor 2017

des Loups Malins de Gaelice 2022

des Marilyns 2015

des Mohicans de l'Ouest 2021

des Phoebus D'Alenis 2015

des Plaines de l'Est 2015

des Plaines De Meyrans 2019

des Terres d'Eriador 2014

des Terres de Ceres 2021

du Bois de Fejendine 2022

du Bois de Viranloup 2015

du Clan Ragnar 2021

du Clan Reyseznec 2015

du Clos des Guerriers 2021

du Domaine de la Combe Noire 2022

du Domaine de Mazieres 2019

du Domaine de Phorest 2021

du Domaine des Deux Rives 2019

du Domaine des Loups de Jad 2018

du Domaine du vieux Manoir 2018

du Fief d'Osmoy 2021

du Loup de Fumseck 2021

du Mont Santerre 2017

du Moulin de la Vignotte 2017

du Roc des Wolf Dogues 2021

du Sandera Celeste 2015

du Val de l'Atre 2022

du Val De La Durdent 2018

Folco des Loups 2021

Howling Winds Of Winter 2021

In Parigi 2015

Lair of Dreams 2017

Le Loup de Vendée 2022

les montagnes de Jaya 1970

of Liberty Wind 2018

Of Nicolai Khatanga 2018

of the Native American Wolf 1970

Of Wild Wolf And Sweet Bully 2019

The Ending Of Hell Wolves 2021

Van De Rib Of Wolf 2020

Wolves Of Winter 2021

Wonder of Art 2022

z Orel Ochrana 2021

Grecia (2)

Red rock wolf's nest 2020

Wolf Saga 2019

Croacia (2)

-Josip Grigic- 2019

Fon Torcidien 2021

Hungría (9)

ColThem Wolfs 1920 2021

Crying Wolf 1996 2021

d'Artep Rouge 2016

Exotic Wolf 1970

Grey Wolf Lovers and Angry Guards 2019

Ingarian 2021

O Waed Brenhinol 2020

Shira Victory 2020

Sounds Wild Of Hungary 2022

Irlanda (1)

Pheobe's Wolfs 2019

Israel (1)

-Hilim Zeev- 2021

Italia (677)

Lupus Anima della Val Decania 2019

- Alberto Trevisan - 2014

- Alessio Calevro - 2014

- Anna Rita Verelli - 2015

- Annabella Pappalardo - 2015

- Davide Giovannini - 2016

- Emanuela Rossi - 2015

- Enrico Spaccaluti - 2015

- GAIUS LUPUS - 2021

- Manuel Sirago - 2014

- Martina Civano - 2019

- Umberto Barsanti - 2014

- Vincenzo Sgueglia (Wildeyes) - 2017

-Adele Fondi- 2015

-Adriana Martinucci- 2021

-Agata Benetti- 2019

-Agostino Litterio- 2016

-Ahmed Tolba Korani Matloub Amr- 2019

-Alberto Gnani- 2014

-Alberto Niccolini- 2021

-Aldo Tonelli- 2019

-Alessandra Ortolani- 2015

-Alessandro Cantarella- 2017

-Alessandro Casella- 2015

-Alessandro Frisina- 2014

-Alessandro Grossi- 2015

-Alessandro Perillo- 2020

-Alessandro Sartori- 2015

-Alessandro Testugini- 2017

-Alessandro Uberti- 2021

-Alessia Franco- 2017

-Alessio Ippolito- 2017

-Alessio Marangoni- (il Sentiero del Lupo) 2015

-Alfio Ingrassia- 2015

-Alfredo Perrone- 2015

-Alice Spoglianti- 2016

-Amerigo del Gaudio- 2020

-Andrea & Monique Mazzoni- 2014

-Andrea Baffigo- 2020

-Andrea Borrini- 2016

-Andrea Farinelli- 2014

-Andrea Felletti- 2015

-Andrea Ferraro- 2020

-Andrea lo Presti (Lupi Di Gibilmesi)- 2021

-Andrea Lorenzi- 2015

-Andrea Marianelli- 2019

-Andrea Sartoretto- 2019

-Andres Felipe Parra Godoy- 2018

-Angelo Dionisi- 2020

-Anna Arenzani- 2014

-Anna Forte- 2020

-Annalisa Bodino- 2018

-Annalisa Volpato- 2021

-Antonello D'ortona 2018

-Antonino Femino- 2019

-Antonino Rocco- 2016

-Antonino Sabatini- (Lupi del Velino) 2020

-Antonio Amici- 2014

-Antonio de Paolis- 2020

-Antonio Mele- 2014

-Antonio Perna- 2016

-Antonio Perrotta- 2017

-Antonio Quartini- 2020

-Antonio Raffaele Ingrosso- 2021

-Antonio Rinaldi- 2021

-Antonio Terranova- 2018

-Antonio Vincezo / Franco Domenico Propato- 2018

-Argentino Marroncelli- 2019

-Arianna Martiradonna- 2016

-Armando Morelli- 2020

-Arnaldo Calicchia- 2015

-Assunta Bertani- 2016

-Astrid Paniziuti- 2015

-Attilio Imperiale- 2016

-Aurelio Spitale- 2020

-Barbara Castelli- 2016

-Barbara Noferi- 2015

-Barbara Pericotti-(Lupi di Aliri) 2018

-Beata Gallipoli- 2020

-Benedetta Samori- 2018

-Biella Fernando- 2015

-Calogero Russo- 2016

-Carla di Donfrancesco- 2019

-Carlo Gagliardi- 2015

-Carlo Radicchi- 2014

-Carmela Geraneo- 2020

-Carmelina Santoriello- 2016

-Carmine Cammarano- 2021

-Carmine Feliciani- 2020

-Cash Wolf- 2017

-Cecilia Servi- 2021

-Chiara Capigatti- 2021

-Chiara Carrani- 2016

-Chiara Esposito- 2020

-Chiara Gumiero- 2016

-Christian Cecchetti- 2016

-Christian Esposto- 2016

-Christian Facciani- 2016

-Christina Guidetti- 2014

-Christina Ursich- 2017

-Claudia Invernizzi- 2019

-Claudia Lanzoni- 2016

-Claudia Sfiligoi- 2014

-Claudio Rosati- 2021

-Cosimo Spedicato- 2020

-Cosmin-Iulian Cosa- 2018

-Cristina Cocco- 2015

-Daniela Caserta- 2016

-Daniela Modolo- 2014

-Daniele Agliani- 2020

-Daniele Botta- 2017

-Daniele Gregni- 2021

-Daniele La Malva- 2016

-Daniele Rinaldi- 2019

-Daniele Rosetti- 2020

-Daniele Saluzzi- 2020

-Danilo Larini- (dell'Irco Sortiere) 2020

-Daoxuan Lin- 2021

-Dario Tavolaro- 2016

-David Pier Luigi Carosi- 2019

-Davide + Jacqueline Arzani- 2016

-Davide Aruta- 2019

-Davide Bernadi- 2020

-Davide Capelli- 2016

-Davide Carducci- 2021

-Davide Colella- 2019

-Davide Colosio- 2018

-Davide Dastru'- 2019

-Davide Dioni- 2018

-Davide Gerbaudo- 2014

-Davide Liberati- 2017

-Davide Moschella- 2016

-Davide Recamento- 2016

-Davide Sbodio- 2021

-Davide Urbani- 2015

-Debora Clementi- 2019

-Debora Cordella- 2019

-Deborah Brizzi- 2021

-della Dahlia- 2016

-Demetrio Neri- 2019

-Denis Ceruti- 2018

-Denis Giorgini- 2019

-Denise Bani- 2021

-di Casa de Salvin- 2018

-Diego Ponzoni- 2016

-Dino Cilli- 2018

-Domenica Demaio- 2017

-Domenico Elia- 2018

-Domenico Schipilliti- 2020

-Donatella Caputo- 2014

-Donatella Tata- 2015

-Donato Cutro'- 2014

-Donato D'Andrea- 2016

-Duccio Viviani- 2015

-Elena Barti- 2016

-Elena Ghiradelli- 2019

-Elena Trebini- 2020

-Elenio Fratus- 2020

-Eleonora Turra- 2017

-Elia Raise- 2019

-Elisa Giorgi- 2020

-Emanuela Fiore- 2020

-Emanuele Franci- 2020

-Emma Napoliello- 2015

-Ennio + Andrea Amico- 2015

-Enrica Boni- 2020

-Enrichetta Franca la Camera- 2015

-Enrico Asnicar- 2015

-Enrico Castorri- 2015

-Enrico Evangelisti- 2018

-Eric Mistai- 2020

-Erica Borgogna- 2018

-Eridania Deyanira Castro- 2016

-Ermenegilda Luongo- 2018

-Eugenio Giuliani- 2016

-Fabiano Geroni- 2017

-Fabiano Ventra- 2017

-Fabio Campoli- 2019

-Fabio Lovato- 2015

-Fabio Navicella- 2020

-Fabio Occhinegro- 2019

-Fabio Romagnoli- 2019

-Fabio Roscioli- 2014

-Fabio Salvatelli- 1970

-Fabio Scelso- 2019

-Fabiola Polce- 2018

-Fabrizio Sias- 2017

-Fabrizio Ulisse- 2019

-Federica Ballabio- 2019

-Federica Lanfranco- 2017

-Felice Davide Rocca- 2018

-Filippo Biagetti- 2017

-Filippo Bizzotto- 2018

-Filippo Maria Marani- 2020

-Fiorenza Sella- 2019

-Flavio Giudici- 2016

-Fortunato Guglielmo Picanza- 2015

-Fortunato Serranò- 2016

-Franca Cascianelli- (Lupi della Majella) 2018

-Francesa Fusini- 2019

-Francesca Bonsignore- 2017

-Francesca Colosimo- 2018

-Francesca D'Ippolito- 2015

-Francesca de Cunto- 2021

-Francesca Gentile- 2021

-Francesca Piombetti- 2015

-Francesca Verdacchi- 2017

-Francesco Digiorgio- 2021

-Francesco Giusti- 2018

-Francesco Lerose- 2015

-Francesco Rocchi- 2019

-Francesco Tosoni- 2016

-Francesco Zappone- 2016

-Franco Masocco- 2020

-Franco Paolelli- (la Valle del Lupo) 2019

-Franco Valenti- 2020

-Franco Zanon- 2016

-Frederico Calamai- 2018

-Frederico D'Erchia- 2017

-Gabriele Lantero- 2016

-Gabriele Mirko Maraschiello- 2017

-Gabriele Mondo- 2021

-Gabriella Fregonese- 2015

-Gaetano Esposito- 2016

-Gaetano Portoghese- 2016

-Gaetano Ventura- 2017

-Getano Aliota- 2021

-Giacomo Gherardelli- 2021

-Giacomo Natale- 2020

-Giacomo Rogora- 2016

-Giada Petraccia- 2015

-Giancarlo Brasini- 2020

-Giancarlo Fornari- 2019

-Giancarlo Grillo- 2016

-Giancarlo Invernizzi- 2017

-Giancarlo Marini- 2015

-Giancomo Calcagnoli- 2020

-Gianluca Anardo- 2021

-Gianluca Stefanucci- 2019

-Gianluca Tieri- 2018

-Giannamaria Moccia- 2019

-Gianni Balliana- 2019

-Gianni Casali- 2017

-Gianni Ponza- (la Compagnia del Lupo Cecoslovacco) 2015

-Giannicola Lambrocco- 2018

-Ginevra Mercanzin- 2020

-Gioia Fonsato- 2016

-Gionata Picciani- 2021

-Giorgio Benvenuti- 2020

-Giovanna Mastandrea- 2014

-Giovanni Brondino- 2018

-Giovanni Granati- 2019

-Giovanni Imberti- 2019

-Giovanni La Mura- 2017

-Giovanni Ramos Puga di Muro- 2019

-Giovannone Moreno- 2019

-Girolamo Cavaliere- 2016

-Giulia Percassi- 2021

-Giulia Zoratti- 2014

-Giuliana Vidach- 2017

-Giuseppe Cermola- 2018

-Giuseppe Ciancio- 2019

-Giuseppe Colosimo- 2020

-Giuseppe de Santo- 2015

-Giuseppe de Socio- 2015

-Giuseppe Fracchia- 2017

-Giuseppe Gaspare Macaluso- 2016

-Giuseppe Matranga- 2015

-Giuseppe Meli- 2017

-Giuseppe Messina- 2020

-Giuseppe Nuzzo- 2015

-Giuseppe Pinciaroli- 2015

-Giuseppe Pollicino- 2020

-Giuseppe Scialabba- 2016

-Giuseppe Tanzarella- 2017

-Graziano Cavallo- 2020

-Graziano Sette- 2019

-Guiseppe Marra- 2016

-Ilara Canali- 2021

-Indrit Shehaj- 2015

-Ippolito Diloreto- 2017

-Irene Coralia Valt Rubiolo-Mon Viso Rioblu 2021

-Irene Nocentini- 2020

-Irene Sbrana- 2016

-Isaak Zoffoli- 2017

-Ivan Yashar Haroni- (Villa Lobos) 2019

-Ivano Pompili- 2016

-Jean Michele Dell Accio- 2014

-Jessica Perego- 2018

-Julie Angeli- 2020

-Katia Verza- (Sulle Orme del Lupo) 2016

-Laura Babini- 2016

-Laura di Blasi- 2021

-Laura Lucchi- 2018

-Laura Masserdoni- 2019

-Laura Pacini- 2016

-Laura Pani- 2020

-Laura Queirolo- 2015

-Letizia Pellegrini- 2017

-Liana Lancellotti- 2019

-Lidia Ravera- 2015

-Liviana Biagini- 2017

-Livio Grasso- 2019

-Lorenzo Carera- 2021

-Lorenzo Santini- 2016

-Luca Bifaro- 2016

-Luca Campeotto- 2020

-Luca Cassiani- 2015

-Luca della Corte- 2020

-Luca Federici- 2020

-Luca Lanceri- 2016

-Luca Marredda- 2020

-Luca Mogianesi- 2020

-Luca Palazzotto- 2016

-Luca Pison- 2016

-Luca Pola- 2015

-Lucia Di Pietro- 2014

-Lucia Salvatrice Vitali- 2019

-Luciana Amici- 2015

-Luciano di Sturco- 2020

-Luigi Avendato- 2018

-Luigi Bello- 2016

-Luigi Carlo Praderio- 2019

-Luigi Ciavarella- 2019

-Luigi Cozzari- 2020

-Luigi de Palma- 2020

-Luigi Fattibene- 2020

-Luigi Iaia- 2018

-Luigi Orsettig- 2015

-M. Cento- (dei Lupi di Castro) 2015

-Maddalena Casale- 2020

-Magda Bortoloso- 2017

-Maira Valori- 2016

-Manuel Iurato- 2019

-Manuel Pedrotti- 2016

-Manuel Salvadori- 2020

-Manuele Buzzi- 2021

-Manuele Gazzola- 2019

-Marcella Montano- 2017

-Marcello Scarsi- 2014

-Marco Bonazza Foselli- 2018

-Marco Cingolani- 2020

-Marco Gagliardi- 2019

-Marco Maretti- 2014

-Marco Maria Vavassori- 2015

-Marco Musso- 2014

-Marco Ronzio- 2021

-Marco Sangiorgi- 2016

-Marco Tamburini- 2014

-Marco Visentini- 2019

-Margherita Pace- 2017

-Maria Caterina Pupo- 2018

-Maria Cristina Di Mascio- 2021

-Maria Luisa de Pascalis- 2019

-Maria Stella Perri- 2021

-Mariacristina Scarsella- 2018

-Marianna Lorenzoni- 2015

-Mariantonietta Antonucci- 2018

-Mariaserena Sciacca- 2017

-Marina Cipriani- 2020

-Marina Malmassari- 2021

-Marina Wilderk- 2018

-Mario Albano- 2016

-Mario Cerio- 2020

-Mario Ferrari- 2016

-Mario Piazza- (Dell'ad montes) 2014

-Mario Succi- 2019

-Mario Tornese- 2020

-Mario Vannini- 2015

-Marisa Lorenzo- 2014

-Marius Pintilei- 2016

-Martina Havelova- 2019

-Martino Martinotta- 2018

-Massimiliana Francucci- 2021

-Massimiliano Briglia- 2020

-Massimo Biancardi- 2019

-Matteo Anderini- 2020

-Matteo Bertola- 2019

-Matteo Capello- 2020

-Matteo della Volpe- 2019

-Matteo Proietti- 2019

-Matteo Zandonai- 2014

-Mattia Fieramoschi- 2018

-Mattia Magnante- (The Beauty Of The Wolf) 2019

-Mattia Minelli- 2014

-Mattia Piccolo- 2020

-Matudina Perazzoni- 2020

-Maurizio Alessandrini - 2020

-Maurizio Biondini- 2021

-Maurizio Caimi- 2017

-Maurizio Delpero- 2019

-Maurizio di Pietro- 2016

-Maurizio di Rossi / Hobby Zoo- 2020

-Maurizio Diodato- 2016

-Maurizio Fiorentini- 2015

-Maurizio Fonda- 2016

-Maurizio Guadagni- 2016

-Maurizio Riva- 2019

-Maurizio Zaffuto- 2015

-Mauro Pacifici- 2016

-Mauro Sias- 2019

-Mauro Tafani- 2019

-Micaela Del Fabbro- 2019

-Micaela Plebani- 2018

-Michael Bernadi- 2016

-Michael Busin- 2017

-Michael De Panni- 2018

-Michael Grandi- 2017

-Michael Paruzzolo- 2019

-Michele Augelli- 2014

-Michele Bilotta- 2019

-Michele Gelmi- 2014

-Michele Giraudo- 2017

-Michele Pulsone- 2017

-Michele Tolino- 2019

-Michelle Arakelian Moghadas- 2020

-Mirco Frisenda- 2019

-Mirko + Romina Narciso- 2015

-Mirko Gozzi- 2020

-Mirko Messina- 2018

-Mirko Picciani- 2020

-Moi Giada- 2016

-Monia Tolomelli- 2017

-Morris Locatelli- 2019

-Nair Valmori- 2015

-Natalino Comin- 2016

-Nathalie Visentin- 2020

-Nazzareno Colella- 2020

-Neculai Calin- 2019

-Neva Zigon- 2021

-Niccolo Rinaldi- 2016

-Nicholas Bazzini- 2021

-Nicholas Gastaldi- 2020

-Nico Baudino- 2019

-Nicola Bellodis- 2017

-Nicola Campello- 2016

-Nicola Montemurro- 2018

-Nicola Pauciello- 2014

-Nicola Perillo- 2021

-Nicola Ricchiuto- 2019

-Nicole Demoustier- 2017

-Nivisregem- 2017

-Nunzia Paradiso- 2018

-Orazio Bilardo- 2016

-Orazio di Guilmi- 2017

-Orfeo Matarazzo- 2019

-Osvaldo Zambiasi- 2016

-Ovidiu Vilhem- 2019

-Paola Barlozzo- 2014

-Paola Danasini- 2021

-Paola Lippi- 2016

-Paola Peretti- 2014

-Paolo Boaron- 2015

-Paolo Campanile- 2020

-Paolo Di Camillo- 2015

-Paolo Pianta- 2018

-Paolo Tommasi- 2020

-Pasquale Nicolosi- 2015

-Pasquale Perrotta- 2020

-Patrizia Logiurato- 2020

-Petronela Foca- 2016

-Philip Curatolo- 2018

-Pierfrancesco Prudentini- 2017

-Piero Attilio Cavalletti- 2015

-Pierpaolo Maddalena- 2020

-Pietro Masullo- 2020

-Pietro Parascandolo- 2016

-Pietro Spiller- 2015

-Pietro Toloni- 2016

-Raffaella Donato- 2018

-Raffaella Liotti- 2021

-Raffaella Nardone- 2020

-Ray Eduardo Montejo- 1970

-Renato Montecchi- 2017

-Renato Palmieri- 2015

-Reyna Irasema Contreras Rosendo- 2017

-Riccardo Alpini- 2014

-Riccardo Calbo- 2018

-Riccardo Liparota- 2016

-Riccardo Mangiavacchi- 2016

-Riccardo Paglioni- 2018

-Riccardo Schifano- 2015

-Rigela Halili- 2019

-Rita Maria Spalla- 2021

-Robert Norbert Knapczyk- 2020

-Roberta Amaglio- 2020

-Roberta Gaglio- 2014

-Roberta Gandolfi- 2019

-Roberta Laghi- 2019

-Roberta Treu- 2019

-Roberto Albanao- 2015

-Roberto Carani- 2020

-Roberto Cifra- 2020

-Roberto Iacomini- 2020

-Roberto Tempera- 2019

-Rocco Cassotta- 2020

-Rocco Morello- 2019

-Romano Giacomo- 2015

-Rosa Anna Naglieri- 2020

-Rosa Nobili- 2018

-Rosa Palmisano- 2016

-Rosanna Guagliardo- 2017

-Rosario Tagliafierro- 2021

-Rudy Mainardi- 2020

-Sabina Dell' Aquila- 2015

-Sabrina Gugliemi- 2017

-Salah Ez-Zendani- 2021

-Salvatore Amato- 2020

-Salvatore Giglio- 2016

-Salvatore Marco Paulangelo- 2020

-Salvatore Salvemini- 2017

-Salvatore Sammatrice- 2019

-Samuel Bruschi- 2017

-Sandro Trombacco- 2014

-Sara D'aloisio- 2018

-Sara Sansaro- 2020

-Sara Turati- 2020

-Sara Zagarri- 2020

-Sarah Fabiani- 2015

-Saverio Centomo- 2019

-Saverio Orlando- 2018

-Serena Antonelli- 2021

-Serena Marigliano- 2019

-Sergio Cortecci- 2019

-Sergio Romoli- 2020

-Sergio Zoat- 2019

-Silvana Giungato- 2017

-Silvano Zanellato- 2020

-Silvia Bazzani- 2021

-Silvia Landucci- 2021

-Silvia Mosti- 2014

-Simona Muciaccia- 2019

-Simona Pasquale- 2020

-Simona Serazzi- 2014

-Simona Spataro- 2020

-Simone Baseggio- 2019

-Simone de Capitani- 2016

-Simone Giannatempo- 2019

-Simone Lenti- 2020

-Simone Savi- 2017

-Stafano Bassan- 2019

-Stefania Martinetti- 2021

-Stefania Motta- 2020

-Stefano Calcagnile- 2020

-Stefano Garzonio- 2018

-Stefano Gatti- 2020

-Stefano Rinaldi- 2018

-Stefano Unali- 2021

-StefanoTurini- 2017

-Stella Rinaldi- 2020

-Tamara Stefana- 2018

-Teresina Acerbis- 2018

-Tetiana Artamonova- 2018

-Thomas Mora- 2019

-Tiziana Zamattia- 2015

-Tommaso Cicchinelli - 2020

-Ugo Maritano- 2016

-Umberto Pasini- 2020

-Umberto Pumpo- 2014

-Umberto Santiccioli- 2017

-Valentina Ganzino- 2019

-Valentina Leoncini- 2020

-Valentina Pirola- 2018

-Valentina Saltarelli- 2017

-Valentino Moschoni- 2021

-Valerio Tersigni- 2018

-Viale | Pestarino- 2016

-Vincenzo Colella- 2020

-Vincenzo di Donato- 2020

-Vincenzo Mangiapia- 2020

-Vincenzo Salvo- 2020

-Vito Caracciolo- 2019

-Vittorio Gazzelloni- 2020

-Viviana Pitacco- 2018

-Walter Baisi- 2017

-Yuri Gildari- 2015

Akeom 2020

Alba del Lupo 2021

Aniwaya 2021

Arimminum 2021

Arkanum Kennel 2020

Asaland 2016

Athanòr Lupus 2021

Branco dei Lupi 2021

BRANCO DEL BOSCO 2021

Branco Lunares 2017

BRVN Kennel 2020

Ca' del Vento 2016

Cappuccetto Rosso e 2021

Casa di Arcibaldo 2021

Colle del Lupo 2017

Contrada del Fiorano 2015

Cosmo Daniel Elite 2020

Cuore di Lupo MMXI 2021

dal Campo 2015

dei Camurati 2014

dei Grigi Audaci 2021

dei Lupi delle Alpi 2019

dei Lupi di Gubbio 2020

dei Monti del Duca 2018

dei Serlupi 2021

Del Lupo Dee Visse 2020

del Parco Naturale 2020

del Partenio 2021

dell'Arenuse 2021

Dell'oltrepo' 2019

della Favola del Lupo 2021

della Grotta Dei Venti 2021

della Grotta del Lupo 2020

della tana del lupo - Keppaw 2021

della Vittoria Alata 2020

di Casa Monteldiana 2021

di Cifelle 2017

di Etna Valle 2016

di Korak 2017

di Maggio Italia 2016

Domus Luporum 1970

Ezechielelupo 2020

Foresta Incantata 2021

Furia Grigia 2019

Glock Pack 2021

I Lupi di Lu 2020

il Branco della Luna Piena 2020

il Charisma del Lupo 2020

Ilupidibriseide 2021

l'Amico del Lupo 2018

L'Aurora del Lupo 2021

l'esprit du Loup 1970

L'incanto del lupo 2022

la Foresta del Lupo 2021

la Potenza del lupo 2019

La Terra del Vento 2021

la Valle die Lupi 2016

Lakewolf 2021

lo Spirito del Lupo 2021

Loyal Lupus 2021

Lupi degli Ernici 2018

Lupi del Baldo 2021

Lupi del Montale 2020

Lupi del Montefeltro 2020

Lupi del Nord 2020

Lupi del Pollino 2020

Lupi della Murgia 2021

Lupi di Aldan 2019

Lupi di Montecastro 2017

Lupi di Montemorello 2020

Lupi di Tara 2016

Lupi Imperiale 2020

Lupi si Nasce 2021

Lupifelix 2014

Lupimax 2021

Lupo dell'Aspro 2021

Lupus Logudori 2020

Lupus Vitae 1970

Magic Wolf 2018

Myfuckingwolf 2022

Natan's Heaven 2021

Old GreyGun 2021

Olim Palus 2018

Paradiso dei Lupi 2015

Passo del Lupo 2020

RunningWolf 2021

Salto del Lupo 2022

Shadow of the Phoenix 2020

Sibillini wolf 2016

Spirito Libero 2020

The Legend of Wolf 2021

Tre Quarti di Luna / Wolferland 2017

Ululato del Lupo di Casa Panariti 2021

Villa Andrei 2018

von Paraj Auta 2020

von Rudewolf 2016

Wild Instinct Kennel 2020

Wild Spirit Wolf Kennel 2019

Wolf Cash 2016

Wolf is Life 2017

Wolf Rebel Soul 1970

Corea del Sur (2)

Beatrice Dogst 1970

of Marvelwood 2019

Lituania (5)

Gintaro akys 2017

Girios dvasia 2021 ♥ ♥

Laumiukas 2020

Rubidis 2019

Vieno kraujo 2016

Letonia (1)

Staffstep 2020

Marruecos (1)

Lobos de Marruecos 1970

México (8)

-Arturo Ayala- (Zona de Lobos) 2016

-Arturo Gutierrez- 2014

-Carbrera- 2020

-Hernandez- 2020

-Jamie Liera Alvarez- 2021

-Juana Myrna Moncado Guerrero- 2018

-Manuel Jose Siliceo- (EL CAMPILLO) 2015

Paso de Lobos 2014

Países Bajos (9)

-Christa Kroesen- 2021

des Gitans Noirs 2021

Legend of the wolf 2021

Nature of the wolf 2019

van Borat's Home 2021

van Goverwelle 2020

van Hiemrod 2015

Vanbeetsehoven 2016

Vom Weidenwald 2015

Polonia (42)

Atropa Bella Donna 2016

Chasing Glory 2022

Dar wilka 2014

Dzieci Nocy 2019

Forest Hood 2014

Ginger Forest 2016

I Miss My Dawg 2018

Jantarowa Wataha 2020 ♥ ♥

Jurassic Wolfdogs 1970

Kaszubska Wataha 2015

Leśny kamrat 2015

Lipowego Rancza 2021

Lupus Dominus 2020

Markarowi 2019

Nemo me impune lacessit 2020

Nostro Branco 2018

Pactum 1970

Pagan Wolf 1970

Polski Wilk 1970

Raspberry Wolf 1970 ♥ ♥

Sguardo del Lupo 2019

Shanti Wolf 2021

Spiderwolf 2015

Szlachecka Wataha 1970

Taureaux Sauvages 2021

Unter Wölfen 2020

Veritas ad wolf 2016

Wataha z Brzozowego Sadu 2021

Wilcza kraina 2014

Wilcza Saga 2016

Wilcza Scheda 1970

Wilczy Hof 1970

Wilk z baśni 2015

z Doliny Bobru 1970

Z Gór Iwelskich 2017

z Granitowego wzgórza 2021

z Lasów Preczowskich 2015

z Peronówki 2022 ♥ ♥

Z Psiego Tornada FCI 1970

z Welesowego Jaru 2015

z Wilczej Krwi 2018

Żelazny Wilk 2022

Portugal (10)

Casa Dos Springers Kennel 2016

da Nobreza Branca 2018

da Quinta do Sultão 2018

De Meritis 2015

do Lugar do Poço 2021

do Reino de Aesir 2021

do Vale d'cigana 2022

Lobos da Costa Verde 2021

Lobos de Aljezur 2015

Wolf and She 2017

Rumanía (27)

- Diana Gasparel - 2016

-Ciprian Zimbru- 2021

-Daniel Suldac- 2021

-Daniela Dogaru- 2020

-Florin Cepoi- 2020

-Gheorghe Mojornik- 2018

-Istvan Bauer- 2020

-M. Grodnischi / E. Savlavschi- 2019

-Mihai Calinescu- 2018

-Sorina Cretu- 2020

-Stefan Ceaunas- 2019

-Theodor Spireanu- 1970

Aranyosvolgyi 2018

Calin 1970

de Cid si Kira 2021

Drako Wolf Spirit 2020

From Discovered Bucovina 2016

Lupii Din Bucovina 2015

Lupii din Rarau 2021

Moonlight Wolf Spirit 2020

Nistor Wolf Pack 2019

of Ceahlau Wolves 2018

of Wolves' Paradise 2017

von Königs Terry 2021

von Lupus Domi 2021

Wolves of Transylvania 2021

Wolveskru 2021

Serbia (9)

-Lucač Miloslav- 2019

-Milioš Radulovic- 2015

-Pascal Hauden / Tatjana Ilic- 2015

Dajbog 2019

Drinski vuk 2020

Kuryak of Stellaburg 2020

Unka Wolves 2020

Vom Haus Milunović K9 2021

Wolf Street 2017

Rusia (60)

-Alla Nikitina- 2014

-Anastasia Kogina- 2018

-Anna Karakai / Анна Каракай- 2020

-D. Pankratova- 2019

-D.I. Balykbaeva / Балыкбаева Д.И. - 2015

-Elena Glazunova- 2021

-Elvira Melnikova- 2021

-Golubeva- 2021

-I. Yurova- 2020

-Irina Kulemina- 2021

-Irina Yaduvankina- 2021

-L. Sadovnikova- 2019

-Larisa Vyacheslavovna Brivina- 2019

-Lisette Serebryakova- 2021

-N. Karpeeva- 2017

-Oleg Zolotovsky- 2021

-Petrovskaya- 2020

-Plotnikova- 2017

-Romanceva- 2016

-Semin S.- 2020

-Servo- 2021

-Severnoe Siyanie- 2022

-Svetlana Tereshchenko- (Is serebrjanoi Ordi) 2017

-Tatiana Poliakova- 2019

-V. Kozubenko- 2021

-V. Starodubtsev- 2019

-Valery Aslanov- 2015

-Vasiliev- 2019

Aknur Gul 2017

Alfresko Life 2019

C БОГОРОДСКА / C Bogorodska 2016

Dom Stavra 2017

Dom Yulianty 2019

Epoha Viktorii 2021

Grand Sunlife 2015

Imperija Skorpiona 2015

Infinity Pride 2021

Iz Ismender 2020

Iz Ufimskoi Gubernii / из Уфимской губернии 2016

iz Vitairii / Из Витаирии 2015

Keeper Soul 2017

Kudryavceva 2014

Melodia Stepnogo Vetra 2021

Moonlight Fantasy 2018

Moonrise Kingdom 2016

Paradogs 2016

Pokoritel Zari 2021

Raising Star 2019

RomTat Farm 2021

Roskoshnaya Udacha 2021

s Elenigorii 2021

s Ushmorskogo Lesa 2015

s Volch'ei Reki 1970

Severnaya Sonata 2021

Space Star 2019

Urals wolf 2021

Vernyi Drug 2019

Zvezda Priirtyshya 2018

Малаховский волкодав (Malahovskiy Volkodav) 2021

Ручной Волк (Ruchnoy Volk) 2019

Suecia (5)

-Gunilla Nyström- 2015

Amyfield 2021

Dreamskyline 2021

Gotwild Beauty 2021

North Howling Wolves 2021

Eslovenia (1)

Akelinbrlog 2015

Eslovaquia (77)

-Ivana Fedorikova- 2015

Angelus Lupum 2022

BeeWolf 1970

Biely tesák 2021

Blondie Canis 2019

Breza-Zemplin; Zemplínska oblast' 2016

Bully royal club 2014

Čierny ónyx 2022

Corda Elizabeth Luporum 2021

Crazy Soul 2017

Dunajský vlk 2021

Echelon Wolf 2018

Faithful wolf 2022

Gemer Wolf 2018

Grapa's shadow 2021

Jasenovské vodopády 2021

Kalix wolf 2021

Kati-vlčí mak 2018

Kutinský vlk 2021

Kysucká hviezda 2021

Lupus Ardor 2022

Lupus Aurea 2020

Lupus Belliatus 2021

Maeg Brano 2021

Malý Bysterec 2021

Miracle Mia 2022

Od bobrej rieky 2021

od Grandtnerov 2019

Oskár Dór 2015

Ozvena hôr 2019

Potomok vlkov 2021

Roja Gordion 2016

Saris wolfs 2021

Simply Wolf 2021

Sonata Carpathica 2022

spod Ďumbiera 2021

Spyanki 2017

Strážca divočiny 2020

Tasha 2015

Tatranský vlk 2015

Terra Slovakia 2019

Tobrok 2019

Venatio Lupus 2021

Vikvel Wolf 2021

Vilhanov dvor 2021

Vlčí démon 2021

Vlci Novohradu 1970

Vlčí tieň 1970

Vlčia stopa 2019

Vlk z Kráľovej holi 2021

Vlk z Východnej 2021

Vreteň wolf 2019

Wolf Valley 2018

z Bačovej svorky 2021

z Bajlovho dvora 1970

z Devínskej 2021

z Dubničanky 2021

z Gryzovej svorky 2017

z Iduškinej farmy 2019

z Kaľanky 2017

z Krotkovského dvora 2021

z Linduškinho dvora 2018

Z Novej Vsi 2018

z Oravy 2019

z Petrinho dvora 2019

z Privalincovho dvora 1970

z Rodu Frey 2020

z Rosíkova 2020

z Tieňov lesa 2020

z Údolia Starej hory 1970

z Udolia vlkov 2017

z Vlčej hory 2020

z Vlčích makov 2017

Zamaratan 2022

Zdychavský vlk 2018

zo Slovenskej rozprávky 2015

zo Srdca Europy 2022

Turquía (2)

-Alican Tatar- 2021

Del Lupus Smyrna 2019

Ucrania (2)

-Yuliia Pidipryhora- 2018

Amberwolfroyalty 2020

Reino Unido (7)

Akna 2022

Emmark 1970

Howling Shadow 2016

Kamalilyca 1970

Last Legacy 2021

THEOXON 1970

Wataha spod Lubonia 2021

Estados Unidos (7)

DireWolf 2021

Greyfarer 2021

Hero & Angel's 2014

Hiwatari 1970

S.A.M. Kennel 2017

Strážca Vegvisiru 2021

vom Wolfssee 2021

desconocido (1)

*unknown kennel* 2021