image

spodziewany miot

flagcz * 2019-05-20 Vlčí štěstí
Arimminum Ras x Asma Zara Miracle Mia

kontakt: Ivana Tomková

69503 Hodonín /Czechy

+420734485747

vlcistesti@email.cz

najwcześniejszy termin odbioru: 0000-00-00

ojciecmatka
Arimminum RasAsma Zara Miracle Mia
2014-10-18urodzony2016-01-06
AHDA (0/0)
0-0ED0-0
N/NDMN/DM
N/NDWN/DW
MHnicht getestet
Arimminum Ras Croll Norak Passo del Lupo Issar Kollárov dvor
Nensy
Cuphea Induk Passo del Lupo
Repka
Arimminum Dwyn Ezechiele Olim Palus Gorbi Zlatá Palz
Aida
Arimminum Bahira Grey Wolf z Molu Es
Ambra Vlčí naděje
Asma Zara Miracle Mia Juri Oskár Dór Baladin ArQeVa Eury z Peronówki
Valkýra z Molu Es
Helena Oskár Dór Argo Přízrak Karpat
Hera z Rofa
Asta z Opoja pod hájom Ir Oskár Dór Carr Malý Bysterec
Agira Vlčí démon
Etna od Starkej Arek Malý Bysterec
Cesna Lupus Bohemia Genao

flagcz * 2019-01-05 z Rudého Údolí
Ruby Passo del Lupo x Lakota Grey Střípek snů

kontakt: Marie Hartmanova Marie Hartmanová

Jince 137, 26223 Jince /Czechy

, 732354242

MHartmanova@seznam.cz

www.blackshadow.cz

najwcześniejszy termin odbioru: 0000-00-00

ojciecmatka
Ruby Passo del LupoLakota Grey Střípek snů
2010-10-15urodzony2014-10-30
A(0/0)HDA(0/0)
0-0ED0-0
N/DMDMN/N
N/NDWN/N
MH
Ruby Passo del Lupo Will Passo del Lupo z Molu Es Grey Wolf z Molu Es Agar Reolup
Amálka od Buližníku CS
Arimminum Upstream Aron Malý Bysterec
Ambra Vlčí naděje
Sioux Passo del Lupo Greywolf Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Fendy Passo del Lupo
Kama Hlas divočiny CS Alko Volání rodu
Farna Jimili CS
Lakota Grey Střípek snů Urobach z Peronówki Belke Outlaws Heaven Draco z Peronówki
Orin od Úhoště
Juvart z Peronówki Baron spod Ďumbiera
Jolly z Molu Es
Dayen Sotis Cherokee Eden severu Milo Ruskov dvor CS
Inka z Litavské kotliny CS
Alkyona Sotis Aron od Rajské chvojky
Felon Eden severu

flagit * 2018-12-27 Arimminum
Argo Jago Siluc x Arimminum Saba

kontakt: Šárka Matrasová

Via Oslo, 1, 47831 Miramare di Rimini /Włochy

+39 541 378757, +39 338 3445594

arimminum@alice.it

http://www.lupocecoslovacco.it

najwcześniejszy termin odbioru: 2019-02-27

ojciecmatka
Argo Jago SilucArimminum Saba
2015-08-31urodzony2014-10-21
HDA
ED0
DMN/N
DWN/DW
MH
Argo Jago Siluc Mozart Olim Palus Amore Mio Srdcerváč Carr Malý Bysterec
Arimminum Avetajga
Gradisca Olim Palus Gorbi Zlatá Palz
Ashanti
Arimminum Lady Audrey Zenith od Úhoště Czambor z Vlčího dubu
Crying Wolf Wickey
Arimminum Odette Eligo z Peronówki
Ambra Vlčí naděje
Arimminum Saba Benjamin Nivisregem Crying Wolf Echo Hitt spod Ďumbiera
Arys z Oravy
Wakiza Anouktristan
Arimminum Lakshmi
Arimminum Blaze of Glory Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov
Askia Slnečný dvor
Arimminum Andromeda Grey Wolf z Molu Es
Ambra Vlčí naděje

flagit * 2018-12-24 Arimminum
Diran x Arimminum Ishara

kontakt: Šárka Matrasová

Via Oslo, 1, 47831 Miramare di Rimini /Włochy

+39 541 378757, +39 338 3445594

arimminum@alice.it

http://www.lupocecoslovacco.it

najwcześniejszy termin odbioru: 2019-02-24

ojciecmatka
DiranArimminum Ishara
2015-12-11urodzony2012-10-25
AHDA/A
BLED0/0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Diran Hypno Uran Arimminum Namanaslù
Belle
Cuma Crying Wolf Echo
Astrid a'Pantoscle
Becky Foresta Incantata Yunik Bang Glock Arian Passo del Lupo
Foresta Incantata Nivrim
Connie Gubbio Arimminum Bigwakanwolf
Galinka Zlatá Palz
Arimminum Ishara Crying Wolf Echo Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Arys z Oravy Casanova Zlatá žila
Grácia Dór
Arimminum Blaze of Glory Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov
Askia Slnečný dvor
Arimminum Andromeda Grey Wolf z Molu Es
Ambra Vlčí naděje

flaglt * 2018-12-10 Girios dvasia
Ulialia II Z Peronówki x Norberta Vieno kraujo

kontakt: Daiva Rimaityte

Savalku 1, 71041 Griskabudis /Litwa

+370 619 29370

daiva.wolfdog@gmail.com

najwcześniejszy termin odbioru: 2019-02-15

ojciecmatka
Ulialia II Z PeronówkiNorberta Vieno kraujo
2016-11-08urodzony2016-09-19
HD A (0/0)HDA
0/0ED0/0
N/DMDMN/N
N/NDW
MH
Ulialia II Z Peronówki Isegrim von der Wolfsschleife Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Grace von der Wolfsschleife Brit Radov dvor
Arlen spod Ďumbiera
Kasdeya z Peronówki Iran Zemplínska oblast' Athos Chocholan
Hexa Zemplínska oblast'
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Norberta Vieno kraujo Milo Radov dvor Blek z Liehovarského dvora Brix Zlatá žila
Cedra Bonus
Esa Radov dvor Artex Radov dvor
Ibona Kysucká hviezda
Nani Radov dvor Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Heňa Radov dvor Iran Zemplínska oblast'
Brita Čičky

flagcz * 2018-12-04 Unega Wahya
Bref Karpatská svorka x Courage Amant Gris

kontakt: Dana Jakubcová

Brno; Petrovice /Czechy

wahyavlcak@gmail.com

http://www.wahyavlcak.blogspot.cz

najwcześniejszy termin odbioru: 2019-01-22

ojciecmatka
Bref Karpatská svorkaCourage Amant Gris
2009-12-16urodzony2011-12-04
A/AHDB(1/1)
0/0ED0-0
N/NDMN/N
N/DWDWN/N
MH
Bref Karpatská svorka Blek z Liehovarského dvora Brix Zlatá žila Astor Mot'ovský dvor CS
Asta od Grandtnerov CS
Cedra Bonus Candiff Pohostinstvo CS
Aja Frovan
Badia z Věrné smečky Jerry Lee z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Dia Dakmat Cagi od Úhoště
Borka II z Rosíkova CS
Courage Amant Gris Akkon de Molay Drak Lupus Bohemia Genao Arek Malý Bysterec
Ešír Eden severu
Becky z Kamenaček Kairo od Úhoště
Heňa Kysucká hviezda
Grey spod Ďumbiera Dino z Rosíkova Bux z Krotkovského dvora CS
Vebi z Rosíkova
Arys z Oravy Casanova Zlatá žila
Grácia Dór

flagcz * 2018-11-29 s Divokou krví
Eron Tawy x Elizabeth Bathory s Divokou krví

kontakt: Tereza Dohnalová

libušina 244, 27306 Libušín /Czechy

Tdohnalova@email.cz

http://www.sdivokoukrvi.cz

najwcześniejszy termin odbioru: 2019-01-19

ojciecmatka
Eron TawyElizabeth Bathory s Divokou krví
2014-04-18urodzony2015-09-14
A(0/0)HDA (0/0)
0-0ED0-0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Eron Tawy Ares Jasmine Eyes Darek z Údolí ticha Dak Kollárov dvor
Alexa z Porčova mlýna
Cavern z Věrné smečky Dat Šedý chlup
Dia Dakmat
Welcoming Wolf Eden severu Bengie z Katusického dvora Bony z Města Sadské
Dolores Eden severu
Paige Eden severu Crying Wolf Lupus
Ešír Eden severu
Elizabeth Bathory s Divokou krví Attila Sirius s Divokou krví Timmy od Úhoště Crying Wolf Karlik
Moki od Úhoště
Arya ArQeVa Qeron z Molu Es
Valkýra z Molu Es
Banshee Queen s Divokou krví Bailien ArQeVa Eury z Peronówki
Valkýra z Molu Es
Ebi z Kopáčkova dvora Azar Zelený paprsek
Dizzy Chlumecké podzámčí

flages * 2018-11-28 Campos y Lobos
Jimmy Page von der Wolfsschleife x Europea Lupus Ardor

kontakt: Javier Lobete

Palencia /Hiszpania

camposylobos@gmail.com

najwcześniejszy termin odbioru: 2019-01-28

ojciecmatka
Jimmy Page von der WolfsschleifeEuropea Lupus Ardor
2012-11-03urodzony2014-10-07
HDB
ED0
N/DMDMN/N
DWN/N
MH
Jimmy Page von der Wolfsschleife Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor Artex Radov dvor
Brita Čičky
Dáša Chlumecké podzámčí Cagi od Úhoště
Grace Kollárov dvor
Grace von der Wolfsschleife Brit Radov dvor Tambury z Rosíkova
Drina Trenčan
Arlen spod Ďumbiera Ajax od Miščicha
Dia Kollárov dvor
Europea Lupus Ardor Artex Saris wolfs Alex z Čakajovského dvora Blek z Liehovarského dvora
Fenndy Kollárov dvor
Cora Biely tesák Hero z Rofa
Kirby Kysucká hviezda
Cona Veľký jarok Dixon Radov dvor Artex Radov dvor
Brita Čičky
Ala Malý Bysterec Milo Ruskov dvor CS
Krásna Ruskov dvor CS

flagcz * 2018-11-25 s Divokou krví
Casper z Bačovej svorky x Ceana Tajga s Divokou krví

kontakt: Tereza Dohnalová

libušina 244, 27306 Libušín /Czechy

Tdohnalova@email.cz

http://www.sdivokoukrvi.cz

najwcześniejszy termin odbioru: 2019-01-12

ojciecmatka
Casper z Bačovej svorkyCeana Tajga s Divokou krví
2014-12-31urodzony2014-09-25
A (0/0)HDA (0/0)
0-0ED0-0
DM/DMDMN/N
N/NDWN/N
MH
Casper z Bačovej svorky Ian Gillan von der Wolfsschleife Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Grace von der Wolfsschleife Brit Radov dvor
Arlen spod Ďumbiera
Niya spod Ďumbiera Bajkal Tajomný tulák Dag z Tematínskych kopcov
Ambra Slnečný dvor
Beta Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera
Aida Vlčí démon
Ceana Tajga s Divokou krví Azték Vlčí dech Geri z Vlčí chaloupky Hero z Rofa
Ajga Reolup
Aika z Blatnických vinic Amor Gabčov dvor
Aika z Vlčího dubu
Ebi z Kopáčkova dvora Azar Zelený paprsek Hero od Úhoště
Axa od Rajské chvojky
Dizzy Chlumecké podzámčí Cagi od Úhoště
Grace Kollárov dvor

flagsk * 2018-11-24 Sonata Carpathica
Aris Jarton x Gara z Oravy

kontakt: Lukas Michalicka

94106 Komjatice /Słowacja

+421 904 441 541, +421 904 140 399

sonata.carpathica@gmail.com

http://sonatacarpathica.sk/

najwcześniejszy termin odbioru: 2019-01-10

ojciecmatka
Aris JartonGara z Oravy
2011-04-02urodzony2011-10-29
A(0/0)HDA/A
0-0ED0/0
N/NDMN/DM
N/NDWN/N
MH
Aris Jarton Argo Přízrak Karpat Arin na Blatech Gáj Jimili CS
Connie Volání rodu
Avahoc Stín vlka Atos Tinkin dvor CS
Bonie Mrazivé ticho
Brita z Vlčího dubu Fanda Fox Eden severu Akim Reolup
Bira od Chrudimky CS
Fea z Ponického dvora Nord Šedá eminence
Cira z Ponického dvora
Gara z Oravy Bajkal Tajomný tulák Dag z Tematínskych kopcov Aron Vlčie údolie
Bekky Kollárov dvor
Ambra Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS
Dona z Oravy Bony z Města Sadské Aran Kanakor CS
Elza z Braunsteinova dvora CS
Grácia Dór Omar z Krotkovského dvora CS
Chasa Ruskov dvor CS

flagde * 2018-11-18 Grey Diamond
Keylam Spirit Of The Wolf x Ylva z Peronówki

kontakt: Jacqueline Heinzig

Marwitzer Str. 60, 16727 Bötzow /Niemcy

+49 174 6354477, +49 3304 254492

heinzigjacko@aol.com

http://www.wolfshunde-greydiamond.de/

najwcześniejszy termin odbioru: 2019-01-12

ojciecmatka
Keylam Spirit Of The WolfYlva z Peronówki
2015-05-06urodzony2011-06-25
AHDA1
0ED0
N/DMDMN/N
DW
MH
Keylam Spirit Of The Wolf Divo Spirit of the Wolf Balrog z Peronówki Borko Kollárov dvor
Jolly z Molu Es
Akira Spirit of the Wolf Derek Dakmat
Bengie z Uher
Vanbeetsehoven Alaska Dan Lupalba Veron z Molu Es Induk Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Chicka van Hiemrod Brit Radov dvor
Alva spod Ďumbiera
Ylva z Peronówki Bakain Grey Diamond Argos Spirit of the Wolf Derek Dakmat
Bengie z Uher
Culsu z Peronówki Dak z Rosíkova
Alistair Wolf z Peronówki
Peymakilir z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife Afar Malý Bysterec
Arlen spod Ďumbiera
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS

flagfr * 2018-11-17 z Orel Ochrana
I'Mar-Wann z Orel Ochrana x Naga Vieno kraujo

kontakt: Eric Plante

47190 Aiguillon /Francja

+33 6.25.54.21.41

najwcześniejszy termin odbioru: 2019-01-19

ojciecmatka
I'Mar-Wann z Orel OchranaNaga Vieno kraujo
2013-11-15urodzony2016-09-19
A 0/0HDC 2/2
Ed 0/0EDEd 0/0
N/DMDMN/N
N/NDWN/N
MH
I'Mar-Wann z Orel Ochrana Ar'Wan de la Mollynière de Lo'Scale Urkan du Center Club Moloss Wolf Boss Radov dvor
Aga Cannus Lupus
Bubka de New Flame Xamky de New Flame
Kora z Litavské kotliny
Glasya z Peronówki Kondor z Krotkovského dvora Cézar od Pavlišina CS
Maxa z Krotkovského dvora CS
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Naga Vieno kraujo Milo Radov dvor Blek z Liehovarského dvora Brix Zlatá žila
Cedra Bonus
Esa Radov dvor Artex Radov dvor
Ibona Kysucká hviezda
Nani Radov dvor Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Heňa Radov dvor Iran Zemplínska oblast'
Brita Čičky

flagit * 2018-11-15 Ezechielelupo
Arimminum Wakan x Funny Girl

kontakt: Claudia Paolini Ulisse Mazzaferri

Contrada San Donato -moro 32 - , 66026 66026 Ortona (CH) /Włochy

+39.380.17.06.389, +39.380.45.39.852

ulisse@ezechielupo.com

https://www.ezechielelupo.com

najwcześniejszy termin odbioru: 2019-01-14

ojciecmatka
Arimminum WakanFunny Girl
2009-04-18urodzony2015-11-16
AHDA
0-0ED0
N/NDMN/DM
DWN/DW
MH
Arimminum Wakan Quan Passo del Lupo Miky Passo del Lupo Cutt
Ariska della Terra Selvaggia
Dona spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Arys z Oravy
Arimminum Odette Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Ambra Vlčí naděje Hasso z Kladenské záře CS
Cira Volání rodu
Funny Girl Ezechiele Olim Palus Gorbi Zlatá Palz Baron spod Ďumbiera
Amy Zlatá Palz
Aida Aruk
Juta Junior
Jungle Jiulia Olim Palus Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov
Askia Slnečný dvor
Ashanti Grey Wolf z Molu Es
Arimminum Ushakiran

flagde * 2018-11-13 z Karpatskej stráže
Dragontail Norský vlk x Itake Vieno kraujo

kontakt: Sebastian Gruner Iris Gruner

29584 Himbergen /Niemcy

05828-7654002, 0163-2588692

kontakt@wolfshunde-himbergen.de

http://www.wolfshunde-himbergen.de

najwcześniejszy termin odbioru: 2019-01-12

ojciecmatka
Dragontail Norský vlkItake Vieno kraujo
2013-06-29urodzony2014-05-30
A(0/0)HDB2
0-0ED0
N/NDMN/DM
N/NDWN/N
nicht getestetMHnicht getestet
Dragontail Norský vlk Curt z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat Arin na Blatech
Avahoc Stín vlka
Fea z Ponického dvora Nord Šedá eminence
Cira z Ponického dvora
Fantazie z Vlčí chaloupky Agar Reolup Amur z Ďáblova kaňonu CS
Bety Zepeř CS
Barča z Ponického dvora Brit Hlas divočiny CS
Fea Jimili CS
Itake Vieno kraujo Mephisto van Goverwelle Amor van Goverwelle Dino z Rosíkova
Bacardi Eden severu
Berry Veľký jarok Dixon Radov dvor
Bona Vlčie údolie
Nani Radov dvor Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Heňa Radov dvor Iran Zemplínska oblast'
Brita Čičky

flagnl * 2018-11-11 Nature of the wolf
Exor von der Wolfsranch x Glock Pack Cara Concita

kontakt: Gerard + Heleen Hoekstra

Jistrum /Holandia

+31 617497940

Natureofthewolf@gmail.com

https://www.natureofthewolf.com/

najwcześniejszy termin odbioru: 2019-01-06

ojciecmatka
Exor von der WolfsranchGlock Pack Cara Concita
2007-10-03urodzony2015-11-10
A2HDA
ED0/0
N/NDMN/N
DWN/N
MH
Exor von der Wolfsranch Eligo z Peronówki Hero z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Bluebell von der Wolfsranch Arimminum Lorenzfarouk Grey Wolf z Molu Es
Ambra Vlčí naděje
Ciara vom Westerwälder Berg Adon Irpruš
Bluette vom Dünnernthal
Glock Pack Cara Concita Ezra si Nasce Lupi del Montale Ognyan Montale Girios dvasia Tannin z Peronówki
Laudaj Girios dvasia
Ray of Sun Lupi del Montale Chett Malý Bysterec
Arimminum Obra
Foresta Incantata Galathilion Glock Arian Passo del Lupo Will Passo del Lupo z Molu Es
Iska Passo del Lupo
Foresta Incantata Imlandris Siouxie le loup Tristan
Bernie z Uher

flagit * 2018-11-11 -Benedetta Sivieri-The Legend of Wolf
Perkun z Peronówki x Brigitte

kontakt: Benedetta Sivieri Benedetta

Ctr. Piani di sotto 6, 85039 Spinoso /Włochy

+39 3291297717

beba1991@me.com

najwcześniejszy termin odbioru: 2019-01-12

ojciecmatka
Perkun z PeronówkiBrigitte
2009-06-23urodzony2014-05-04
B1HDB
0-0ED0-0
N/NDMN/DM
DWN/N
MH
Perkun z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife Afar Malý Bysterec Milo Ruskov dvor CS
Krásna Ruskov dvor CS
Arlen spod Ďumbiera Ajax od Miščicha
Dia Kollárov dvor
Jolly z Molu Es Ali Reolup Amur z Ďáblova kaňonu CS
Bety Zepeř CS
Amálka od Buližníku CS Abel z Molu CS
Asta Břevnovská stopa CS
Brigitte Ringo Passo del Lupo Cnaytuk Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Fendy Passo del Lupo
Oara Passo del Lupo Borex Passo del Lupo
Uraya
Engy Passo del Lupo Will Passo del Lupo z Molu Es Grey Wolf z Molu Es
Arimminum Upstream
Liu Passo del Lupo Cutt
Arimminum Chalina

flagpl * 2018-11-07 Unter Wölfen
Bak od Našej vlčice x Malwa Unter Wölfen

kontakt: Joanna Wojciechowska

Rudawa /Polska

+48

joannn1973@gmail.com

http://www.unterwolfen.com/

najwcześniejszy termin odbioru: 2018-12-27

ojciecmatka
Bak od Našej vlčiceMalwa Unter Wölfen
2014-03-05urodzony2015-12-05
A (0/0)HDA
0-0ED0/0
DMN/N
DWN/N
MH
Bak od Našej vlčice Gunner Malý Bysterec Blek z Liehovarského dvora Brix Zlatá žila
Cedra Bonus
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS
Agira Vlčí démon Hero z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Argenta Zelená voda Milo Ruskov dvor CS
Klea Ruskov dvor CS
Malwa Unter Wölfen Alby Vikvel wolf Enar spod Ďumbiera Artex Radov dvor
Arys z Oravy
Jasa spod Ďumbiera Enor Malý Bysterec
Dáša Chlumecké podzámčí
Tranquila Pata de Plata Atropa Bella Donna Art z Viktoriinej záhrady Carr Malý Bysterec
Amy z Čakajovského dvora
K-lee Vornja z Peronówki Iran Zemplínska oblast'
Jolly z Molu Es

flagfr * 2018-11-04 z Orel Ochrana
Volker Vieno kraujo x Hestia z Orel Ochrana

kontakt: Eric Plante

47190 Aiguillon /Francja

+33 6.25.54.21.41

najwcześniejszy termin odbioru: 2018-12-31

ojciecmatka
Volker Vieno kraujoHestia z Orel Ochrana
2013-02-07urodzony2012-11-09
AHDA 0/0
0/0ED0-0
N/NDMN/DM
N/NDWN/N
MH
Volker Vieno kraujo Biesas Girios dvasia Enor Malý Bysterec Ajax od Miščicha
Krásna Ruskov dvor CS
Laudaj Girios dvasia Iran Zemplínska oblast'
Harmonia Eden severu
Nani Radov dvor Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Heňa Radov dvor Iran Zemplínska oblast'
Brita Čičky
Hestia z Orel Ochrana Chuuckrunningwolf Induk Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Fendy Passo del Lupo
Ashoka Arimminum Last Navarre
Beau Isabeau z Peronówki
Glasya z Peronówki Kondor z Krotkovského dvora Cézar od Pavlišina CS
Maxa z Krotkovského dvora CS
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS

flagsk * 2018-11-02 z Bačovej svorky
Carewicz Spiderwolf x Berenice z Bačovej svorky

kontakt: Lukáš Bača

Bodovce 73, 08266 Uzovce /Słowacja

+421 911 107884

zbacovejsvorky@gmail.com

http://www.zbacovejsvorky.wbl.sk/

najwcześniejszy termin odbioru: 0000-00-00

ojciecmatka
Carewicz SpiderwolfBerenice z Bačovej svorky
2014-09-25urodzony2013-12-26
AHDA/A
0-0ED0 /0
N/DMDMN/N
N/NDWN/DW
MH
Carewicz Spiderwolf Yipon z Peronówki Bakain Grey Diamond Argos Spirit of the Wolf
Culsu z Peronówki
Peymakilir z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife
Jolly z Molu Es
Czakram Galicyjski Wilk Brest z Deštné hory Good Boy z Molu Es
Beky Šedý samotář
Intifada Malý Bysterec Enor Malý Bysterec
Askia Slnečný dvor
Berenice z Bačovej svorky Aron Lupus Ardor Cézar Lupus Bohemia Genao Gáj Jimili CS
Aretha Hanka z Vlasatic
Cona Veľký jarok Dixon Radov dvor
Ala Malý Bysterec
Cifra Vlčí démon Alex z Čakajovského dvora Blek z Liehovarského dvora
Fenndy Kollárov dvor
Aida Vlčí démon Hero z Rofa
Argenta Zelená voda

flagcz * 2018-10-30 Střípek snů
Desperát Bohemia Luaro x Grey on Grey Střípek snů

kontakt: Jaroslava Smištíková

Příční 108/2, 664 47 Střelice /Czechy

+420 731 182 977

stripeksnu@gmail.com

http://www.wolfdog.name/

najwcześniejszy termin odbioru: 0000-00-00

ojciecmatka
Desperát Bohemia LuaroGrey on Grey Střípek snů
2014-11-27urodzony2012-03-11
A (0/0)HDA (0/0)
0-0ED0-0
N/NDMN/N
N/DWDWN/N
MH
Desperát Bohemia Luaro Sauron z Litavské kotliny Doran z Ponického dvora Brit Hlas divočiny CS
Fea Jimili CS
Peggy z Litavské kotliny Hero od Úhoště
Jessika z Litavské kotliny
Evita z Věrné smečky Bref od Tištínského potoka Kolt Šedá eminence
Orka Šedá eminence
Assay z Věrné smečky Grey Wolf z Molu Es
Dia Dakmat
Grey on Grey Střípek snů Cäsar von der Wolfsschleife Afar Malý Bysterec Milo Ruskov dvor CS
Krásna Ruskov dvor CS
Arlen spod Ďumbiera Ajax od Miščicha
Dia Kollárov dvor
Dayen Sotis Cherokee Eden severu Milo Ruskov dvor CS
Inka z Litavské kotliny CS
Alkyona Sotis Aron od Rajské chvojky
Felon Eden severu

flagrs * 2018-10-20 Wolf Street
Crying Wolf 1996 Balin x Crying Wolf 1996 Avangardia

kontakt: Goran Mijailović

Aranđelovac /Serbia

+381

najwcześniejszy termin odbioru: 0000-00-00

ojciecmatka
Crying Wolf 1996 BalinCrying Wolf 1996 Avangardia
2014-11-19urodzony2014-11-18
HD
ED
DM
DW
MH
Crying Wolf 1996 Balin Crying Wolf Emír Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Arys z Oravy Casanova Zlatá žila
Grácia Dór
Crying Wolf 1996 Taboo Crying Wolf Whisper Ali Reolup
Crying Wolf Rubin
Hannah Eden severu Agar Reolup
Julie z Litavské kotliny
Crying Wolf 1996 Avangardia Arimminum Tristan Blue de la Louve Blanche Crying Wolf Merlin
Crying Wolf Ossa
Arimminum Andromeda Grey Wolf z Molu Es
Ambra Vlčí naděje
Crying Wolf 1996 Raisin Crying Wolf Gisotsu Argo Tajomný tulák
Crying Wolf Flash
Crying Wolf Erys Hitt spod Ďumbiera
Arys z Oravy

flagcz * 2018-10-19 Střípek snů
Sunshine Grey Střípek snů x Hope Grey Střípek snů

kontakt: Jaroslava Smištíková

Příční 108/2, 664 47 Střelice /Czechy

+420 731 182 977

stripeksnu@gmail.com

http://www.wolfdog.name/

najwcześniejszy termin odbioru: 0000-00-00

ojciecmatka
Sunshine Grey Střípek snůHope Grey Střípek snů
2016-03-24urodzony2012-11-04
A (0/0)HDA (0/0)
0-0ED0-0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Sunshine Grey Střípek snů Floyd Srdcerváč Erik z Věrné smečky Bref od Tištínského potoka
Assay z Věrné smečky
Anne Lee Srdcerváč Carr Malý Bysterec
Arimminum Avetajga
Annabela z Vlčí boudy Bounty z Blatnických vinic Unkas z Molu Es
Aika z Vlčího dubu
Qesta Eden severu Argo Sokolí oko
Julie z Litavské kotliny
Hope Grey Střípek snů Baladin ArQeVa Eury z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Valkýra z Molu Es Induk Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Cordy Grey Střípek snů Czambor z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat
Fea z Ponického dvora
Bonnie z Kopáčkova dvora Fas Lupus Bohemia Genao
Dizzy Chlumecké podzámčí

flagcz * 2018-10-18 ArQeVa
Enzo Šedý poklad x Dwina Dorothée ArQeVa

kontakt: Jiřina Nekvasilová

Zakšín 35, 472 01 Doksy /Czechy

arqeva@arqeva.cz

http://www.arqeva.cz

najwcześniejszy termin odbioru: 2018-12-13

ojciecmatka
Enzo Šedý pokladDwina Dorothée ArQeVa
2014-09-06urodzony2013-07-10
A (0/0)HDA (0/0)
0-0ED0-0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Enzo Šedý poklad Chewbe Arimminum Nouau Eligo z Peronówki
Arimminum Zena
Edha Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Elis Passo del Lupo
Daily Wolf Rhoderick Sodar Blue de la Louve Blanche Crying Wolf Merlin
Crying Wolf Ossa
Kaimi Eden severu Dragon Eden severu
Julie z Litavské kotliny
Dwina Dorothée ArQeVa Belke Outlaws Heaven Draco z Peronówki Akim Slnečný dvor
Merry Bell z Molu Es
Orin od Úhoště Dag z Tematínskych kopcov
Ko-Ko z Molu Es
Valkýra z Molu Es Induk Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Fendy Passo del Lupo
Arimminum Upstream Aron Malý Bysterec
Ambra Vlčí naděje

flagcz * 2018-10-18 ArQeVa
Enzo Šedý poklad x Dwina Dorothée ArQeVa

kontakt: Jiřina Nekvasilová

Zakšín 35, 472 01 Doksy /Czechy

arqeva@arqeva.cz

http://www.arqeva.cz

najwcześniejszy termin odbioru: 0000-00-00

ojciecmatka
Enzo Šedý pokladDwina Dorothée ArQeVa
2014-09-06urodzony2013-07-10
A (0/0)HDA (0/0)
0-0ED0-0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Enzo Šedý poklad Chewbe Arimminum Nouau Eligo z Peronówki
Arimminum Zena
Edha Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Elis Passo del Lupo
Daily Wolf Rhoderick Sodar Blue de la Louve Blanche Crying Wolf Merlin
Crying Wolf Ossa
Kaimi Eden severu Dragon Eden severu
Julie z Litavské kotliny
Dwina Dorothée ArQeVa Belke Outlaws Heaven Draco z Peronówki Akim Slnečný dvor
Merry Bell z Molu Es
Orin od Úhoště Dag z Tematínskych kopcov
Ko-Ko z Molu Es
Valkýra z Molu Es Induk Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Fendy Passo del Lupo
Arimminum Upstream Aron Malý Bysterec
Ambra Vlčí naděje

flagdk * 2018-10-17 Jemilinari Star
Obsidian Malý Bysterec x Tovekällan's Beautiful Gale

kontakt: Ivalo Ravn Ivalo Ravn

3300 Frederiksværk /Dania

+4561853494, +4561853494

ivalo_ravn@hotmail.com

http://www.jemila.bloggerspoint.dk

najwcześniejszy termin odbioru: 2018-12-12

ojciecmatka
Obsidian Malý BysterecTovekällan's Beautiful Gale
2016-12-16urodzony2014-02-10
B HDA
0ED0/0
N/NDMN/N
N/NDWN/DW
MHN/N
Obsidian Malý Bysterec Gunner Malý Bysterec Blek z Liehovarského dvora Brix Zlatá žila
Cedra Bonus
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS
Connie Vlčí tlapka Akaj Vlčí tlapka Enor Malý Bysterec
Gira Dakmat
Beta Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera
Aida Vlčí démon
Tovekällan's Beautiful Gale Czambor z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat Arin na Blatech
Avahoc Stín vlka
Fea z Ponického dvora Nord Šedá eminence
Cira z Ponického dvora
Tovekällan's Absorbing Rainbow Uno z Molu Es Oliver Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Whispering Wolf Anpaytoo Balrog z Peronówki
Iowa vom Westerwälder Berg

flagcz * 2018-10-15 ArQeVa
Ir Oskár Dór x Butterfly ArQeVa

kontakt: Jiřina Nekvasilová

Zakšín 35, 472 01 Doksy /Czechy

arqeva@arqeva.cz

http://www.arqeva.cz

najwcześniejszy termin odbioru: 0000-00-00

ojciecmatka
Ir Oskár DórButterfly ArQeVa
2010-02-24urodzony2010-07-01
AHDA(0/0)
ED0-0
N/NDMN/N
N/NDW
MH
Ir Oskár Dór Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov Elbow zo Sennej
Dina Pohostinstvo CS
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS
Agira Vlčí démon Hero z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Argenta Zelená voda Milo Ruskov dvor CS
Klea Ruskov dvor CS
Butterfly ArQeVa Eury z Peronówki Hero z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Valkýra z Molu Es Induk Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Fendy Passo del Lupo
Arimminum Upstream Aron Malý Bysterec
Ambra Vlčí naděje

flagcz * 2018-10-13 ArQeVa
Ir Oskár Dór x Butterfly ArQeVa

kontakt: Jiřina Nekvasilová

Zakšín 35, 472 01 Doksy /Czechy

arqeva@arqeva.cz

http://www.arqeva.cz

najwcześniejszy termin odbioru: 2018-12-08

ojciecmatka
Ir Oskár DórButterfly ArQeVa
2010-02-24urodzony2010-07-01
AHDA(0/0)
ED0-0
N/NDMN/N
N/NDW
MH
Ir Oskár Dór Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov Elbow zo Sennej
Dina Pohostinstvo CS
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS
Agira Vlčí démon Hero z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Argenta Zelená voda Milo Ruskov dvor CS
Klea Ruskov dvor CS
Butterfly ArQeVa Eury z Peronówki Hero z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Valkýra z Molu Es Induk Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Fendy Passo del Lupo
Arimminum Upstream Aron Malý Bysterec
Ambra Vlčí naděje