image

cadellada nascuda

flagrs * 2022-09-20 Wolf Street
Crying Wolf 1996 Utah x Crying Wolf 1996 Audrey

contact: Goran Mijailović

Aranđelovac /Sèrbia

+381

primera data d'entrega: 0000-00-00

PareMare
Crying Wolf 1996 UtahCrying Wolf 1996 Audrey
2017-01-12nascut2017-10-08
HD
ED
DM
DW
MH
Crying Wolf 1996 Utah Crying Wolf 1996 Finn Ében Perkun z Peronówki
Undra Passo del Lupo
Crying Wolf 1996 Aurora Darwin
Crying Wolf Erys
Crying Wolf 1996 Ginger Crying Wolf Dalibor Quenno od Úhoště
Crying Wolf Demon
Crying Wolf Mimosa Amore Mio Srdcerváč
Arys z Oravy
Crying Wolf 1996 Audrey Cayle Vlčí tlapka Akaj Vlčí tlapka Enor Malý Bysterec
Gira Dakmat
Beta Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera
Aida Vlčí démon
Crying Wolf 1996 Ivy Barum Tasha Enor Malý Bysterec
Grace Malý Bysterec
Parin spod Ďumbiera Mino Radov dvor
Heja Fončorda

flagde * 2022-09-19 von Isegrims Erben
Trapper Grey Střípek snů x Cosma Aliona von Isegrims Erben

contact: Christin Werner Christian Brion

An der alten Kreisstraße 1, 14476 Potsdam /Alemanya

vonisegrimserben@gmail.com

http://www.von-isegrims-erben.de

nascuda mascle: 5 - disponible: 2

nascuda femella: 1 - disponible: 0

primera data d'entrega: 2022-11-14

PareMare
Trapper Grey Střípek snůCosma Aliona von Isegrims Erben
2016-11-09nascut2019-12-10
A(0/0)HDA1
0-0EDO
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MHN/N
Trapper Grey Střípek snů A'Natan A'Demon Antares
Astrid a'Pantoscle
Zanna Bianca Arimminum Lion
Lira
Hope Grey Střípek snů Baladin ArQeVa Eury z Peronówki
Valkýra z Molu Es
Cordy Grey Střípek snů Czambor z Vlčího dubu
Bonnie z Kopáčkova dvora
Cosma Aliona von Isegrims Erben Cair Potomok vlkov Ares Karpatská svorka Blek z Liehovarského dvora
Badia z Věrné smečky
Frei Malý Bysterec Aron Malý Bysterec
Askia Slnečný dvor
Dobrica vom Dreiburgenblick Arandil Outlaws Heaven Dark Chakka Šedý chlup
Orin od Úhoště
Brixa vom Dreiburgenblick Cirus spod Ďumbiera
Ela Zlatá Palz

flagit * 2022-09-18 dei Serlupi
Agar Tlukwaan x Brightsmile Bertilla

contact: Serena Balliana Stefano Dagnino

Via Colombera, 12, 31020 Sernaglia della Battaglia (TREVISO) /Itàlia

+393318281040, 3318281040

ballianaserena@gmail.com

primera data d'entrega: 2022-11-19

PareMare
Agar TlukwaanBrightsmile Bertilla
2014-03-21nascut2017-11-25
A/AHDA
ED0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MHN/N
Agar Tlukwaan Athos zo Suchovských hájov Blek z Liehovarského dvora Brix Zlatá žila
Cedra Bonus
Jolka Radov dvor Amor Gabčov dvor
Ibona Kysucká hviezda
Binky Lostris Erik z Věrné smečky Bref od Tištínského potoka
Assay z Věrné smečky
Annie z Holštejna Kelt z Molu Es
Carey Šedý chlup
Brightsmile Bertilla Foresta Incantata Boromir Art z Viktoriinej záhrady Carr Malý Bysterec
Amy z Čakajovského dvora
Foresta Incantata Imlandris Siouxie le loup Tristan
Bernie z Uher
Mia Inuit King Arthur
Helly Passo del Lupo
Kimberly Inuit Zeus
Fiji

flagde * 2022-07-16 tis Paneras
Akim Dunajský vlk x Baranya Panera Kalimero Bohemica

contact: Maria Barisic Maria Barisic

Galgenweg,, 18, 37170 Uslar /Alemanya

tis-paneras@outlook.de

https://www.tis-paneras.de/

nascuda mascle: 4

nascuda femella: 1

primera data d'entrega: 0000-00-00

PareMare
Akim Dunajský vlkBaranya Panera Kalimero Bohemica
2018-06-14nascut2017-02-05
A/AHDA1
0/0ED0
N/NDMN/N
N/NDWN/DW
MHN/N
Akim Dunajský vlk Crying Wolf Evander Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Arys z Oravy Casanova Zlatá žila
Grácia Dór
Dragona Tichý stín Aris Jarton Argo Přízrak Karpat
Brita z Vlčího dubu
Ajga z Datova ráje Amor Gabčov dvor
Gejša z Vlčí chaloupky
Baranya Panera Kalimero Bohemica Eron Lupus Ardor Artex Saris wolfs Alex z Čakajovského dvora
Cora Biely tesák
Cona Veľký jarok Dixon Radov dvor
Ala Malý Bysterec
Flash od Starkej Jassper Malý Bysterec Eligo z Peronówki
Askia Slnečný dvor
Crying Wolf Harmonia Blue de la Louve Blanche
Crying Wolf Rubin

flagit * 2022-07-16 Salto del Lupo
Quo Vadis Salto del Lupo x Happy Wolf Face de Campos y Lobos

contact: Andrea Santoni

00125 Roma /Itàlia

+39 3456102002

info@saltodellupo.it

http://www.saltodellupo.it

primera data d'entrega: 2022-09-18

PareMare
Quo Vadis Salto del LupoHappy Wolf Face de Campos y Lobos
2020-08-19nascut2018-11-29
AHDA
0ED0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MHN/N
Quo Vadis Salto del Lupo Jasten Salto del Lupo Bajkal od Našej vlčice Gunner Malý Bysterec
Agira Vlčí démon
Żela z Peronówki Eligo z Peronówki
Qareen z Peronówki
Sujaku Lupi del Montale Anori Pura Gioia Hron Radov dvor
Gioia Zlatá Palz
Ray of Sun Lupi del Montale Chett Malý Bysterec
Arimminum Obra
Happy Wolf Face de Campos y Lobos Jimmy Page von der Wolfsschleife Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Grace von der Wolfsschleife Brit Radov dvor
Arlen spod Ďumbiera
Europea Lupus Ardor Artex Saris wolfs Alex z Čakajovského dvora
Cora Biely tesák
Cona Veľký jarok Dixon Radov dvor
Ala Malý Bysterec

flagcz * 2022-07-04 od Úhoště
Calvin Crazy Soul x Jara III Od Úhoště

contact: Ing. Hana Kaufmanová

Suchý důl 7, 43151 Klášterec nad Ohří /República Txeca

+420 604 506 884

hankawolfdog@gmail.com

http://www.wolfdog.wbs.cz

primera data d'entrega: 2022-08-22

PareMare
Calvin Crazy SoulJara III Od Úhoště
2017-02-24nascut2018-12-19
A/AHDA (0/0) (CZ)
0/0ED0-0 (CZ)
N/DMDMN/N
N/NDWN/DW
MH
Calvin Crazy Soul Barum Tasha Enor Malý Bysterec Ajax od Miščicha
Krásna Ruskov dvor CS
Grace Malý Bysterec Blek z Liehovarského dvora
Askia Slnečný dvor
Bessy Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Aida Vlčí démon Hero z Rofa
Argenta Zelená voda
Jara III Od Úhoště Green Tawy Dragontail Norský vlk Curt z Vlčího dubu
Fantazie z Vlčí chaloupky
Ennie Tawy Ares Jasmine Eyes
Welcoming Wolf Eden severu
Xuki II od Úhoště Buck II od Úhoště Dero Sotis
Moki od Úhoště
Brie Lostris Erik z Věrné smečky
Annie z Holštejna

flagde * 2022-06-18 von Da Ma Kennel Wolf
Lloyd von Keschla x Crying Wolf 1996 Grace

contact: Gabriele und Cosimo Conte

Schlosstrasse 43 , 78357 Mühlingen /Alemanya

07775/8379702

gabriele.abbenhausschmid@gmail.com

http://www.von-dama-kennel-wolf.de

nascuda mascle: 2 - disponible: 0

nascuda femella: 6 - disponible: 0

primera data d'entrega: 2022-08-13

PareMare
Lloyd von KeschlaCrying Wolf 1996 Grace
2015-12-25nascut2015-10-07
A / BHDB1
0 / 0EDO
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Lloyd von Keschla Casanova-Yasu von Keschla Siggi od Úhoště Hero od Úhoště
Ko-Ko z Molu Es
Chye-Z'Ddey de la Mollynière de Lo'Scale Crying Wolf Rambo
Cyntia spod Ďumbiera
Crying Wolf 1996 Siwa Crying Wolf Yam Issar Kollárov dvor
Crying Wolf Flash
Crying Wolf Icey Blue de la Louve Blanche
Crying Wolf Uma
Crying Wolf 1996 Grace Crying Wolf Dalibor Quenno od Úhoště Doran z Ponického dvora
Moki od Úhoště
Crying Wolf Demon Borko Kollárov dvor
Crying Wolf Afra
Crying Wolf Mimosa Amore Mio Srdcerváč Carr Malý Bysterec
Arimminum Avetajga
Arys z Oravy Casanova Zlatá žila
Grácia Dór

flagit * 2022-06-13 -Sergio Zoat-
Anunkhasan Phahin Shůnka x Rea Raiju Lupi del Montale

contact: Sergio Zoat

33080 Porcia /Itàlia

+39

rgiose@hotmail.com

nascuda mascle: 3 - disponible: 2

nascuda femella: 3 - disponible: 2

primera data d'entrega: 2022-08-13

PareMare
Anunkhasan Phahin ShůnkaRea Raiju Lupi del Montale
2014-02-15nascut2016-11-06
A (0/0)HDA
0-0ED0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Anunkhasan Phahin Shůnka Bazilišek Úsvit vlka Bazilišek Stín vlka Amor Gabčov dvor
Bonie Mrazivé ticho
Ajša z Vlčího dubu Kairo od Úhoště
Fea z Ponického dvora
Bloketu Karpatský bandita Brix z Porčova mlýna Baker Šedá eminence
Gerina Šedá eminence
Bria Bariho dvůr Nick Šedá eminence
Heda z Holické pláně CS
Rea Raiju Lupi del Montale Anori Pura Gioia Hron Radov dvor Iran Zemplínska oblast'
Brita Čičky
Gioia Zlatá Palz Baron spod Ďumbiera
Amy Zlatá Palz
Nevea Lupi del Montale Chett Malý Bysterec Alex z Čakajovského dvora
Cila Malý Bysterec
Arimminum Obra Eligo z Peronówki
Ambra Vlčí naděje

flagpl * 2022-05-22 Jantarowa Wataha
Irok Jantarowa Wataha x Fifty Jantarowa Wataha

contact: Elżbieta Wojtko

Oborniki, 64-600 Oborniki /Polònia

0048 502390630

ela.wojtko@o2.pl

http://www.jantarowawataha.eu

primera data d'entrega: 2022-07-10

PareMare
Irok Jantarowa WatahaFifty Jantarowa Wataha
2018-10-08nascut2015-08-28
AHDA
0-0ED0-0
N/NDMN/N
N/DWDWN/N
MH
Irok Jantarowa Wataha Gorthan Kraken Kragdob Urobach z Peronówki Belke Outlaws Heaven
Juvart z Peronówki
Czarna Dama Galicyjski Wilk Brest z Deštné hory
Intifada Malý Bysterec
Ginka II od Úhoště Erik z Věrné smečky Bref od Tištínského potoka
Assay z Věrné smečky
Crying Wolf Wickey Ali Reolup
Crying Wolf Rubin
Fifty Jantarowa Wataha Cair Potomok vlkov Ares Karpatská svorka Blek z Liehovarského dvora
Badia z Věrné smečky
Frei Malý Bysterec Aron Malý Bysterec
Askia Slnečný dvor
Bea Jantarowa Wataha Amber Wolf z Peronówki Milo Ruskov dvor CS
Jolly z Molu Es
Beti Wilk z Polskiego dworu Clif od Buližníku CS
Beatris Vlčí naděje