image

cadellada planificada

flages * 2021-03-01 Loyre de Aralla
Ñam de La Gretosa x Laska de La Gretosa

contact: Carlos Quadri Sanz

28270 Madrid /Espanya

Info@loyredearalla.com

https://loyredearalla.com

primera data d'entrega: 2021-05-01

PareMare
Ñam de La GretosaLaska de La Gretosa
2017-05-28nascut2014-12-08
AHDB
0-0ED0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Ñam de La Gretosa Yentapolin Lupus Ibericus Crying Wolf Yvain Issar Kollárov dvor
Crying Wolf Flash
Emba von der Wolfsranch Eligo z Peronówki
Bluebell von der Wolfsranch
Mina de La Gretosa Bluszcz Wilk z baśni Arimminum Namanaslù
Clair de Lune Srdcerváč
Łątka z Peronówki Cork Stín vlka
Juvart z Peronówki
Laska de La Gretosa Ayax de Naraío Cairo Sotis Art z Viktoriinej záhrady
Felon Eden severu
Bella Gioia vom Dreiburgenblick Cirus spod Ďumbiera
Ela Zlatá Palz
Aika de La Gretosa Crying Wolf Yvain Issar Kollárov dvor
Crying Wolf Flash
Alfa l'Amico del Lupo Cutt
Repka

flagdk * 2021-02-15 Jemilinari Star
Jemilinari Star Bravelilgunner x Linari Malý Bysterec

contact: Ivalo Ravn Ivalo Ravn

3300 Frederiksværk /Dinamarca

+4561853494, +4561853494

ivalo_ravn@hotmail.com

http://www.jemila.bloggersdelight.dk

primera data d'entrega: 0000-00-00

PareMare
Jemilinari Star BravelilgunnerLinari Malý Bysterec
2018-10-16nascut2015-11-14
B /CHDA
0/0ED0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Jemilinari Star Bravelilgunner Obsidian Malý Bysterec Gunner Malý Bysterec Blek z Liehovarského dvora
Askia Slnečný dvor
Connie Vlčí tlapka Akaj Vlčí tlapka
Beta Vlčí démon
Tovekällan's Beautiful Gale Czambor z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat
Fea z Ponického dvora
Tovekällan's Absorbing Rainbow Uno z Molu Es
Whispering Wolf Anpaytoo
Linari Malý Bysterec Mozart Olim Palus Amore Mio Srdcerváč Carr Malý Bysterec
Arimminum Avetajga
Gradisca Olim Palus Gorbi Zlatá Palz
Ashanti
Ulma Kysucká hviezda Jassper Malý Bysterec Eligo z Peronówki
Askia Slnečný dvor
Jess spod Ďumbiera Enor Malý Bysterec
Dáša Chlumecké podzámčí

flagus * 2021-01-18 Greyfarer
Drake Darkstar Amant Gris x Greyfarer Aludra

contact: Jing H.

Los Angeles /Estats Units

info@greyfarer.com

http://www.greyfarer.com

primera data d'entrega: 0000-00-00

PareMare
Drake Darkstar Amant GrisGreyfarer Aludra
2014-05-27nascut2017-08-02
A2HDOFA Excellent - A1
0-0EDOFA Normal 0-0
N/DMDMN/N
N/NDWN/DW
N/NMH
Drake Darkstar Amant Gris Bengie z Katusického dvora Bony z Města Sadské Aran Kanakor CS
Elza z Braunsteinova dvora CS
Dolores Eden severu Akim Reolup
Bira od Chrudimky CS
Grey spod Ďumbiera Dino z Rosíkova Bux z Krotkovského dvora CS
Vebi z Rosíkova
Arys z Oravy Casanova Zlatá žila
Grácia Dór
Greyfarer Aludra Jestan II z Peronówki Corgoň Vlčí démon Alex z Čakajovského dvora
Aida Vlčí démon
Juvart z Peronówki Baron spod Ďumbiera
Jolly z Molu Es
Łojma II z Peronówki Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Peymakilir z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife
Jolly z Molu Es

flagfi * 2021-01-10 Forever Wolf
Derrick Grey Střípek snů x Wolfsirius Unbelievable Ziva

contact: Kim Bäckman Kim Bäckman

Kaldnäsvägen 197, 64240 Närpes /Finlàndia

+35 850 3642380

forever-wolf@hotmail.com

http://www.foreverwolf.fi

primera data d'entrega: 0000-00-00

PareMare
Derrick Grey Střípek snůWolfsirius Unbelievable Ziva
2011-02-17nascut2015-12-12
B/BHDB/B
0/0ED
N/NDMN/DM
DW
MH
Derrick Grey Střípek snů Ostin Eden severu Crying Wolf Lupus Crying Wolf Boston
Crying Wolf Demon
Julie z Litavské kotliny Ariel Dar přírody CS
Ira z Litavské kotliny CS
Dayen Sotis Cherokee Eden severu Milo Ruskov dvor CS
Inka z Litavské kotliny CS
Alkyona Sotis Aron od Rajské chvojky
Felon Eden severu
Wolfsirius Unbelievable Ziva Forever Wolf Arctic Hero Dream'Wolf de la Louve Blanche Crying Wolf Volos
Yvanka de New Flame
Blazy de la Louve Blanche Crying Wolf Merlin
Crying Wolf Ossa
Wolfsirius Saphira Wolfsirius Riidankylväjä Crying Wolf Mephisto
Vendetta Wolfsirius z Molu Es
Wolfsirius Queen of Wolves Wolfsirius z Molu Es
Giny od Úhoště

flagus * 2021-01-03 Greyfarer
Bruno Verny Volk for Zodellin x Greyfarer Ashira

contact: Jing H.

Los Angeles /Estats Units

info@greyfarer.com

http://www.greyfarer.com

primera data d'entrega: 0000-00-00

PareMare
Bruno Verny Volk for ZodellinGreyfarer Ashira
2013-02-15nascut2017-08-02
A/BHDOFA Good - A2
0/0ED0-0 normal
N/NDMN/DM
DWN/DW
MH
Bruno Verny Volk for Zodellin Farn z Věrné smečky Ceterach Stín vlka Dak Kollárov dvor
Bonie Mrazivé ticho
Bell Elly z Věrné smečky Jerry Lee z Molu Es
Dia Dakmat
Cracovia Galicyjski Wilk Brest z Deštné hory Good Boy z Molu Es
Beky Šedý samotář
Intifada Malý Bysterec Enor Malý Bysterec
Askia Slnečný dvor
Greyfarer Ashira Jestan II z Peronówki Corgoň Vlčí démon Alex z Čakajovského dvora
Aida Vlčí démon
Juvart z Peronówki Baron spod Ďumbiera
Jolly z Molu Es
Łojma II z Peronówki Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Peymakilir z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife
Jolly z Molu Es

flaglt * 2020-12-30 Girios dvasia
Lahash II z Peronówki x Wolfin Girios dvasia

contact: Daiva Rimaityte

Savalku 1, 71041 Griskabudis /Lituània

+370 619 29370

daiva.wolfdog@gmail.com

primera data d'entrega: 2021-03-05

PareMare
Lahash II z PeronówkiWolfin Girios dvasia
2014-12-27nascut2014-02-20
AHDA
0-0ED0/0
N/DMDMN/N
N/NDWN/N
MH
Lahash II z Peronówki Altaj Norský vlk Art z Viktoriinej záhrady Carr Malý Bysterec
Amy z Čakajovského dvora
Fantazie z Vlčí chaloupky Agar Reolup
Barča z Ponického dvora
Ibona Radov dvor Iran Zemplínska oblast' Athos Chocholan
Hexa Zemplínska oblast'
Ibona Kysucká hviezda Ben Zlatá žila
Doris Kysucká hviezda
Wolfin Girios dvasia Mephisto van Goverwelle Amor van Goverwelle Dino z Rosíkova
Bacardi Eden severu
Berry Veľký jarok Dixon Radov dvor
Bona Vlčie údolie
Bite Pilkoji Girios dvasia Amír z Vlčej rokliny Carr Malý Bysterec
Ambra Veľký jarok
Laudaj Girios dvasia Iran Zemplínska oblast'
Harmonia Eden severu

flagdk * 2020-12-17 Jemilinari Star
Acrux Sonata Carpathica x Jemilinari Star Áróra Dream

contact: Ivalo Ravn Ivalo Ravn

3300 Frederiksværk /Dinamarca

+4561853494, +4561853494

ivalo_ravn@hotmail.com

http://www.jemila.bloggersdelight.dk

primera data d'entrega: 0000-00-00

PareMare
Acrux Sonata CarpathicaJemilinari Star Áróra Dream
2015-12-02nascut2016-08-01
A/AHDB
0/0ED0
N/DMDMN/N
N/NDWN/DW
MH
Acrux Sonata Carpathica Bref Karpatská svorka Blek z Liehovarského dvora Brix Zlatá žila
Cedra Bonus
Badia z Věrné smečky Jerry Lee z Molu Es
Dia Dakmat
Gara z Oravy Bajkal Tajomný tulák Dag z Tematínskych kopcov
Ambra Slnečný dvor
Dona z Oravy Bony z Města Sadské
Grácia Dór
Jemilinari Star Áróra Dream Ezra si Nasce Lupi del Montale Ognyan Montale Girios dvasia Tannin z Peronówki
Laudaj Girios dvasia
Ray of Sun Lupi del Montale Chett Malý Bysterec
Arimminum Obra
Tovekällan's Beautiful Gale Czambor z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat
Fea z Ponického dvora
Tovekällan's Absorbing Rainbow Uno z Molu Es
Whispering Wolf Anpaytoo

flagfi * 2020-12-12 Arctic Karelian
Pyry de La Gretosa x Unna Lupi si Nasce

contact: Ina Karjalainen

Lontantie 49, 88600 SOTKAMO /Finlàndia

+35845202622

karjalainen.ina@gmail.com

https://arctic-karelian.webnode.fi/

primera data d'entrega: 0000-00-00

PareMare
Pyry de La GretosaUnna Lupi si Nasce
2017-07-25nascut2018-07-01
A/BHD
0/0ED
N/NDM
N/NDW
MH
Pyry de La Gretosa Gorthan Wilkor Nathan Bully royal club Ares Karpatská svorka
Aljaška Srdcerváč
Morrigan z Peronówki Eligo z Peronówki
Merry Bell z Molu Es
Kenya de La Gretosa Belisario de Naraío Hitt spod Ďumbiera
Barbu Cha Waawanyanka
Dalya de La Gretosa Enor Malý Bysterec
Łątka z Peronówki
Unna Lupi si Nasce Glock Pack Caos De Caracas Ezra si Nasce Lupi del Montale Ognyan Montale Girios dvasia
Ray of Sun Lupi del Montale
Foresta Incantata Galathilion Glock Arian Passo del Lupo
Foresta Incantata Imlandris Siouxie le loup
Silver Dream Bully royal club Jakari spod Ďumbiera Enor Malý Bysterec
Dáša Chlumecké podzámčí
Aljaška Srdcerváč Carr Malý Bysterec
Arimminum Avetajga

flagcz * 2020-12-10 z Rudého Údolí
Frodo Lucky of Lukava x Bogota z Rudého Údolí

contact: Marie Hartmanova Marie Hartmanová

Jince 137, 26223 Jince /República Txeca

, + 420 732354242

MHartmanova@seznam.cz

http://www.zrudehoudoli.cz

primera data d'entrega: 0000-00-00

PareMare
Frodo Lucky of LukavaBogota z Rudého Údolí
2015-01-29nascut2017-01-06
A (0/0)HD0/0
0-0ED0/0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Frodo Lucky of Lukava Foresta Incantata Boromir Art z Viktoriinej záhrady Carr Malý Bysterec
Amy z Čakajovského dvora
Foresta Incantata Imlandris Siouxie le loup Tristan
Bernie z Uher
Chanel Passo del Lupo Will Passo del Lupo z Molu Es Grey Wolf z Molu Es
Arimminum Upstream
Aiscia Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Fendy Passo del Lupo
Bogota z Rudého Údolí Rūkas Pilkasis Girios dvasia Body Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera
Aida Vlčí démon
Laudaj Girios dvasia Iran Zemplínska oblast'
Harmonia Eden severu
Lakota Grey Střípek snů Urobach z Peronówki Belke Outlaws Heaven
Juvart z Peronówki
Dayen Sotis Cherokee Eden severu
Alkyona Sotis

flagcz * 2020-12-01 z Rudého Údolí
Cuki Amant Gris x Lakota Grey Střípek snů

contact: Marie Hartmanova Marie Hartmanová

Jince 137, 26223 Jince /República Txeca

, + 420 732354242

MHartmanova@seznam.cz

http://www.zrudehoudoli.cz

primera data d'entrega: 0000-00-00

PareMare
Cuki Amant GrisLakota Grey Střípek snů
2011-12-04nascut2014-10-30
B(1/1)HDA(0/0)
0-0ED0-0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Cuki Amant Gris Akkon de Molay Drak Lupus Bohemia Genao Arek Malý Bysterec
Ešír Eden severu
Becky z Kamenaček Kairo od Úhoště
Heňa Kysucká hviezda
Grey spod Ďumbiera Dino z Rosíkova Bux z Krotkovského dvora CS
Vebi z Rosíkova
Arys z Oravy Casanova Zlatá žila
Grácia Dór
Lakota Grey Střípek snů Urobach z Peronówki Belke Outlaws Heaven Draco z Peronówki
Orin od Úhoště
Juvart z Peronówki Baron spod Ďumbiera
Jolly z Molu Es
Dayen Sotis Cherokee Eden severu Milo Ruskov dvor CS
Inka z Litavské kotliny CS
Alkyona Sotis Aron od Rajské chvojky
Felon Eden severu

flagcz * 2020-12-01 z Rudého Údolí
Esso z Rudého Údolí x Brooklyn z Rudého Údolí

contact: Marie Hartmanova Marie Hartmanová

Jince 137, 26223 Jince /República Txeca

, + 420 732354242

MHartmanova@seznam.cz

http://www.zrudehoudoli.cz

primera data d'entrega: 0000-00-00

PareMare
Esso z Rudého ÚdolíBrooklyn z Rudého Údolí
2018-05-29nascut2017-01-06
HDA(0/0)
ED0-0
DMN/N
DWN/N
MH
Esso z Rudého Údolí Czambor z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat Arin na Blatech
Avahoc Stín vlka
Fea z Ponického dvora Nord Šedá eminence
Cira z Ponického dvora
Black Shadow ArQeVa Eury z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Valkýra z Molu Es Induk Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Brooklyn z Rudého Údolí Rūkas Pilkasis Girios dvasia Body Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera
Aida Vlčí démon
Laudaj Girios dvasia Iran Zemplínska oblast'
Harmonia Eden severu
Lakota Grey Střípek snů Urobach z Peronówki Belke Outlaws Heaven
Juvart z Peronówki
Dayen Sotis Cherokee Eden severu
Alkyona Sotis

flagdk * 2020-09-12 Jemilinari Star
Obsidian Malý Bysterec x Tovekällan's Beautiful Gale

contact: Ivalo Ravn Ivalo Ravn

3300 Frederiksværk /Dinamarca

+4561853494, +4561853494

ivalo_ravn@hotmail.com

http://www.jemila.bloggersdelight.dk

primera data d'entrega: 2020-11-08

PareMare
Obsidian Malý BysterecTovekällan's Beautiful Gale
2016-12-16nascut2014-02-10
B HDA
0ED0/0
N/NDMN/N
N/NDWN/DW
MHN/N
Obsidian Malý Bysterec Gunner Malý Bysterec Blek z Liehovarského dvora Brix Zlatá žila
Cedra Bonus
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS
Connie Vlčí tlapka Akaj Vlčí tlapka Enor Malý Bysterec
Gira Dakmat
Beta Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera
Aida Vlčí démon
Tovekällan's Beautiful Gale Czambor z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat Arin na Blatech
Avahoc Stín vlka
Fea z Ponického dvora Nord Šedá eminence
Cira z Ponického dvora
Tovekällan's Absorbing Rainbow Uno z Molu Es Oliver Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Whispering Wolf Anpaytoo Balrog z Peronówki
Iowa vom Westerwälder Berg

flagit * 2020-08-23 Salto del Lupo
Eron Lupus Ardor x Belthil del Salto Crazy Soul

contact: Andrea Santoni

00125 Roma /Itàlia

+39 3456102002

info@saltodellupo.it

http://www.saltodellupo.it

primera data d'entrega: 2019-10-25

PareMare
Eron Lupus ArdorBelthil del Salto Crazy Soul
2014-10-07nascut2015-12-13
A/AHDA
0/1ED0-0
N/NDMN/N
N/DWDWN/N
MHN/N
Eron Lupus Ardor Artex Saris wolfs Alex z Čakajovského dvora Blek z Liehovarského dvora
Fenndy Kollárov dvor
Cora Biely tesák Hero z Rofa
Kirby Kysucká hviezda
Cona Veľký jarok Dixon Radov dvor Artex Radov dvor
Brita Čičky
Ala Malý Bysterec Milo Ruskov dvor CS
Krásna Ruskov dvor CS
Belthil del Salto Crazy Soul Yipon z Peronówki Bakain Grey Diamond Argos Spirit of the Wolf
Culsu z Peronówki
Peymakilir z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife
Jolly z Molu Es
Bessy Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Aida Vlčí démon Hero z Rofa
Argenta Zelená voda

flagde * 2020-08-04 from Bandit's World
Gabor van Hiemrod x For Me from Bandit's World

contact: Ralf & Tanja Polnik

Günnigfelder Straße 25 A, 44651 Herne /Alemanya

+49 2325 988834, +49 15774711898

alpha@wolfshunde-herne.de

http://www.wolfshunde-herne.de/

primera data d'entrega: 2020-09-29

PareMare
Gabor van HiemrodFor Me from Bandit's World
2014-01-17nascut2013-11-17
AHDA1
0ED
N/NDMN/DM
N/NDWN/N
MHnicht getestet
Gabor van Hiemrod Vanbeetsehoven Arek Adel Veron z Molu Es Induk Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Chicka van Hiemrod Brit Radov dvor
Alva spod Ďumbiera
Farka van Hiemrod Exor von der Wolfsranch Eligo z Peronówki
Bluebell von der Wolfsranch
Cindy van Hiemrod Brit Radov dvor
Alva spod Ďumbiera
For Me from Bandit's World Cirion Potomok vlkov Ares Karpatská svorka Blek z Liehovarského dvora
Badia z Věrné smečky
Frei Malý Bysterec Aron Malý Bysterec
Askia Slnečný dvor
Chunami from Bandit's World Dat Šedý chlup Ceroky Crazy Eden severu
Nancy Šedá eminence
Alka Volání Karpat Gáj Jimili CS
Alba Chlumecké podzámčí

flagde * 2020-07-17 von Westerode
Baldur-Tonda vom Elli-Rudel x Beauty Beast Wolfdog Bohemia

contact: Christoph & Franziska Schütte

Westerode 46, 48356 Nordwalde /Alemanya

+49 172 3608579, +49 2573 1704

twhvonwesterode@hotmail.de

http://www.vonwesterode.de/

primera data d'entrega: 2020-09-12

PareMare
Baldur-Tonda vom Elli-RudelBeauty Beast Wolfdog Bohemia
2015-08-09nascut2015-11-14
A1HDA 1
0EDfrei
N/NDMN/N
N/DWDWN/N
N/NMH
Baldur-Tonda vom Elli-Rudel Best Remus Lupina Chaos Eso spod Ďumbiera Artex Radov dvor
Arys z Oravy
Chaos Zlatá Palz Milo Ruskov dvor CS
Amy Zlatá Palz
Caandy II od Úhoště Drink Džin z Vlčí chaloupky Dak z Rosíkova
Ajga Reolup
Unique od Úhoště Cork Stín vlka
Queen od Úhoště
Beauty Beast Wolfdog Bohemia Amore Mio Srdcerváč Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov
Askia Slnečný dvor
Arimminum Avetajga Grey Wolf z Molu Es
Ambra Vlčí naděje
Candina Norský vlk Crying Wolf Evander Hitt spod Ďumbiera
Arys z Oravy
Fantazie z Vlčí chaloupky Agar Reolup
Barča z Ponického dvora

flagpl * 2020-07-16 Lupus Dominus
Cresil II z Peronówki x Cataleya Strážca Divočiny

contact: Barbara Marciniak Barbara Marciniak

Kraków /Polònia

+48 604178316

btm.gabinet@gmail.com

primera data d'entrega: 2020-09-10

PareMare
Cresil II z PeronówkiCataleya Strážca Divočiny
2012-07-07nascut2016-01-30
AHDA
0/0ED0/0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
nicht getestetMH
Cresil II z Peronówki Body Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Aida Vlčí démon Hero z Rofa
Argenta Zelená voda
Peymakilir z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife Afar Malý Bysterec
Arlen spod Ďumbiera
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Cataleya Strážca Divočiny Aslaan Lupus Ardor Cézar Lupus Bohemia Genao Gáj Jimili CS
Aretha Hanka z Vlasatic
Cona Veľký jarok Dixon Radov dvor
Ala Malý Bysterec
Alba Saris wolfs Alex z Čakajovského dvora Blek z Liehovarského dvora
Fenndy Kollárov dvor
Cora Biely tesák Hero z Rofa
Kirby Kysucká hviezda

flagpl * 2020-07-11 Jantarowa Wataha
Alien Sguardo del lupo x Fifty Jantarowa Wataha

contact: Elżbieta Wojtko

Oborniki, 64-600 Oborniki /Polònia

0048 502390630

ela.wojtko@o2.pl

http://www.jantarowawataha.pl

primera data d'entrega: 2020-09-05

PareMare
Alien Sguardo del lupoFifty Jantarowa Wataha
2016-10-22nascut2015-08-28
AHDA
0/0ED0-0
N/NDMN/N
N/DWDWN/N
MH
Alien Sguardo del lupo Quebeck II od Úhoště Czambor z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat
Fea z Ponického dvora
Crying Wolf Wolfy Ali Reolup
Crying Wolf Rubin
Brita z Iduškinej farmy Hektor Oskár Dór Argo Přízrak Karpat
Hera z Rofa
Elektra z Blatnických vinic Collin Sotis
Aika z Vlčího dubu
Fifty Jantarowa Wataha Cair Potomok vlkov Ares Karpatská svorka Blek z Liehovarského dvora
Badia z Věrné smečky
Frei Malý Bysterec Aron Malý Bysterec
Askia Slnečný dvor
Bea Jantarowa Wataha Amber Wolf z Peronówki Milo Ruskov dvor CS
Jolly z Molu Es
Beti Wilk z Polskiego dworu Clif od Buližníku CS
Beatris Vlčí naděje

flagit * 2020-07-11 Ezechielelupo
Arimminum Cronos x Alice

contact: Claudia Paolini Ulisse Mazzaferri

Contrada San Donato -moro 32 - , 66026 66026 Ortona (CH) /Itàlia

+39.380.17.06.389, +39.380.45.39.852

ulisse@ezechielupo.com

https://www.ezechielelupo.com

primera data d'entrega: 2020-11-04

PareMare
Arimminum CronosAlice
2015-11-10nascut2016-01-21
HDA
ED0
DMN/N
DWN/N
MH
Arimminum Cronos Jassper Malý Bysterec Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS
Akhila Aiko Sibillini Arimminum Wakan
Dolga Malý Bysterec
Anyankas Amber Eyes of Ice Crying Wolf Echo
Anyanka
Alice Ezechiele Olim Palus Gorbi Zlatá Palz Baron spod Ďumbiera
Amy Zlatá Palz
Aida Aruk
Juta Junior
Arimminum Mira Arimminum Olcan Eligo z Peronówki
Ambra Vlčí naděje
Arimminum Blaze of Glory Carr Malý Bysterec
Arimminum Andromeda

flagpl * 2020-07-09 Unter Wölfen
Jack Daniel’s Lupus Ardor x Tranquila Pata de Plata Atropa Bella Donna

contact: Joanna Wojciechowska

Rudawa /Polònia

+48 693 169 184

joannn1973@gmail.com

http://www.unterwolfen.com/

primera data d'entrega: 2020-08-27

PareMare
Jack Daniel’s Lupus ArdorTranquila Pata de Plata Atropa Bella Donna
2018-09-30nascut2013-04-16
AHDA
0/0ED0-0
N/DMDMN/N
N/DWDWN/N
MH
Jack Daniel’s Lupus Ardor Buck Saris wolfs Jakari spod Ďumbiera Enor Malý Bysterec
Dáša Chlumecké podzámčí
Cora Biely tesák Hero z Rofa
Kirby Kysucká hviezda
Baghira Lupus Ardor Cézar Lupus Bohemia Genao Gáj Jimili CS
Aretha Hanka z Vlasatic
Cona Veľký jarok Dixon Radov dvor
Ala Malý Bysterec
Tranquila Pata de Plata Atropa Bella Donna Art z Viktoriinej záhrady Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov
Askia Slnečný dvor
Amy z Čakajovského dvora Blek z Liehovarského dvora
Fenndy Kollárov dvor
K-lee Vornja z Peronówki Iran Zemplínska oblast' Athos Chocholan
Hexa Zemplínska oblast'
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS