image

born litter

flagcz * 2018-06-01 z Rudého Údolí
Czambor z Vlčího dubu x Black Shadow ArQeVa

contact: Marie Hartmanova Marie Hartmanová

Jince 137, 26223 Jince /Czech Republic

, 732354242

MHartmanova@seznam.cz

www.blackshadow.cz

earliest move out: 0000-00-00

FatherMother
Czambor z Vlčího dubuBlack Shadow ArQeVa
2007-10-13born2010-07-01
A(0/0)HDA(0/0)
0-0ED0-0
N/NDMN/N
N/DWDWN/N
MH
Czambor z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat Arin na Blatech Gáj Jimili CS
Connie Volání rodu
Avahoc Stín vlka Atos Tinkin dvor CS
Bonie Mrazivé ticho
Fea z Ponického dvora Nord Šedá eminence Flik Šedá eminence
Haidy Šedá eminence
Cira z Ponického dvora Brit Hlas divočiny CS
Fea Jimili CS
Black Shadow ArQeVa Eury z Peronówki Hero z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Valkýra z Molu Es Induk Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Fendy Passo del Lupo
Arimminum Upstream Aron Malý Bysterec
Ambra Vlčí naděje

flagpl * 2018-06-01 Shanti Wolf
Urobach z Peronówki x Kasbeel II z Peronówki

contact: Sandra Kałużna

Drużynowa 10, 61-483 Poznań /Poland

+48 693 214820

earliest move out: 2018-07-20

FatherMother
Urobach z PeronówkiKasbeel II z Peronówki
2010-12-31born2014-12-21
AHDA
0-0ED0-0
N/NDMN/DM
N/NDWN/N
MH
Urobach z Peronówki Belke Outlaws Heaven Draco z Peronówki Akim Slnečný dvor
Merry Bell z Molu Es
Orin od Úhoště Dag z Tematínskych kopcov
Ko-Ko z Molu Es
Juvart z Peronówki Baron spod Ďumbiera Gaius Dór
Dia Kollárov dvor
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Kasbeel II z Peronówki Akron Diamond Tichý stín Fas Lupus Bohemia Genao Dak z Rosíkova
Aretha Hanka z Vlasatic
Ajga z Datova ráje Amor Gabčov dvor
Gejša z Vlčí chaloupky
Jaud Malý Bysterec Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS

flagde * 2018-05-19 von Westerode
Exor von der Wolfsranch x Sonnielion z Peronówki

contact: Christoph & Franziska Schütte

Westerode 46, 48356 Nordwalde /Germany

+49 172 3608579, +49 2573 1704

twhvonwesterode@hotmail.de

http://www.vonwesterode.de/

born male: 3 - available: 3

born female: 1 - available: 1

earliest move out: 0000-00-00

FatherMother
Exor von der WolfsranchSonnielion z Peronówki
2007-10-03born2010-07-01
A2HDA1
ED0
N/NDMN/N
DWN/N
MH
Exor von der Wolfsranch Eligo z Peronówki Hero z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Bluebell von der Wolfsranch Arimminum Lorenzfarouk Grey Wolf z Molu Es
Ambra Vlčí naděje
Ciara vom Westerwälder Berg Adon Irpruš
Bluette vom Dünnernthal
Sonnielion z Peronówki Cheitan z Peronówki Dak z Rosíkova Bux z Krotkovského dvora CS
Vebi z Rosíkova
Alistair Wolf z Peronówki Milo Ruskov dvor CS
Jolly z Molu Es
Ibona Radov dvor Iran Zemplínska oblast' Athos Chocholan
Hexa Zemplínska oblast'
Ibona Kysucká hviezda Ben Zlatá žila
Doris Kysucká hviezda

flagde * 2018-05-18 Vom Bayerischen Jura
Elodin Šedý poklad x Jakira Delphi Spirit of the Wolf

contact: Silke Eyerkaufer

Turnerhölzlstr. 9, 93354 Siegenburg /Germany

+49172/8616984

info@silke-eyerkaufer.de

www.silke-eyerkaufer.de

earliest move out: 2018-07-11

FatherMother
Elodin Šedý pokladJakira Delphi Spirit of the Wolf
2014-09-06born2013-10-13
0/0HDB1
0/0ED0/0
N/NDMN/DM
N/NDWN/N
nicht getestetMH
Elodin Šedý poklad Chewbe Arimminum Nouau Eligo z Peronówki
Arimminum Zena
Edha Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Elis Passo del Lupo
Daily Wolf Rhoderick Sodar Blue de la Louve Blanche Crying Wolf Merlin
Crying Wolf Ossa
Kaimi Eden severu Dragon Eden severu
Julie z Litavské kotliny
Jakira Delphi Spirit of the Wolf Divo Spirit of the Wolf Balrog z Peronówki Borko Kollárov dvor
Jolly z Molu Es
Akira Spirit of the Wolf Derek Dakmat
Bengie z Uher
Vanbeetsehoven Alaska Dan Lupalba Veron z Molu Es Induk Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Chicka van Hiemrod Brit Radov dvor
Alva spod Ďumbiera

flagpl * 2018-05-09 Żelazny Wilk
Gin Tonic vom Dreiburgenblick x Zima z Lasów Preczowskich

contact: Maleszka + Katarzyna Bartlomiej

Ul. Poludniowa 2, 88-100 Lask /Poland

+48

earliest move out: 2018-07-04

FatherMother
Gin Tonic vom DreiburgenblickZima z Lasów Preczowskich
2014-05-12born2014-10-07
BHDA (0/0)
0ED0-0
N/NDMN/DM
N/NDWN/DW
MH
Gin Tonic vom Dreiburgenblick Xolotl z Peronówki Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Ibona Radov dvor Iran Zemplínska oblast'
Ibona Kysucká hviezda
Brixa vom Dreiburgenblick Cirus spod Ďumbiera Arek Malý Bysterec
Cesna Lupus Bohemia Genao
Ela Zlatá Palz Arimminum Lorenzfarouk
Baschka Zlatá Palz
Zima z Lasów Preczowskich Ares Karpatská svorka Blek z Liehovarského dvora Brix Zlatá žila
Cedra Bonus
Badia z Věrné smečky Jerry Lee z Molu Es
Dia Dakmat
Jadiel z Peronówki Baron spod Ďumbiera Gaius Dór
Dia Kollárov dvor
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS

flagpl * 2018-04-29 z Wilczej Krwi
Czambor z Vlčího dubu x Constance z Bačovej Svorky

contact: Grzegorz Stelmachowski

ul. Storczyków 12, 41-303 Dąbrowa Górnicza /Poland

+48501414744

gstelmachowski@gmail.com

http://www.czambor.pl

born male: 6 - available: 2

born female: 1 - available: 0

earliest move out: 2018-06-29

FatherMother
Czambor z Vlčího dubuConstance z Bačovej Svorky
2007-10-13born2014-12-31
A(0/0)HDA
0-0ED0,0
N/NDMN/DM
N/DWDWN/N
MH
Czambor z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat Arin na Blatech Gáj Jimili CS
Connie Volání rodu
Avahoc Stín vlka Atos Tinkin dvor CS
Bonie Mrazivé ticho
Fea z Ponického dvora Nord Šedá eminence Flik Šedá eminence
Haidy Šedá eminence
Cira z Ponického dvora Brit Hlas divočiny CS
Fea Jimili CS
Constance z Bačovej Svorky Ian Gillan von der Wolfsschleife Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Grace von der Wolfsschleife Brit Radov dvor
Arlen spod Ďumbiera
Niya spod Ďumbiera Bajkal Tajomný tulák Dag z Tematínskych kopcov
Ambra Slnečný dvor
Beta Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera
Aida Vlčí démon

flagde * 2018-04-28 vom Dreiburgenblick
Enzo Šedý poklad x Edda vom Dreiburgenblick

contact: Monika Braun

Im Neupesch 5, 54518 Heckenmünster /Germany

+49 6508 917420, +49 171 9394422

Braun-moni@t-online.de

http://www.tschechoslowakische-wolfshunde-vom-dreiburgenblick.homepage.t-online.de/

born male: 7 - available: 3

born female: 3 - available: 1

earliest move out: 2018-06-23

FatherMother
Enzo Šedý pokladEdda vom Dreiburgenblick
2014-09-06born2013-05-07
A(0/0)HDA
0-0EDFrei
N/NDMN/DM
N/NDWN/N
MHN/N
Enzo Šedý poklad Chewbe Arimminum Nouau Eligo z Peronówki
Arimminum Zena
Edha Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Elis Passo del Lupo
Daily Wolf Rhoderick Sodar Blue de la Louve Blanche Crying Wolf Merlin
Crying Wolf Ossa
Kaimi Eden severu Dragon Eden severu
Julie z Litavské kotliny
Edda vom Dreiburgenblick Crying Wolf Mounthy Amore Mio Srdcerváč Carr Malý Bysterec
Arimminum Avetajga
Arys z Oravy Casanova Zlatá žila
Grácia Dór
Brixa vom Dreiburgenblick Cirus spod Ďumbiera Arek Malý Bysterec
Cesna Lupus Bohemia Genao
Ela Zlatá Palz Arimminum Lorenzfarouk
Baschka Zlatá Palz

flages * 2018-04-20 Lobos de la Farola
Dick Dastardly x Candi Lobos de la Farola

contact: Dominga Gonzalez Romero Manuel Galiana Terol

Cmno, de la Farola S/N, 46870 Ontinyent, Valencia /Spain

0034962382693

info@loboslafarola.com

http://www.loboslafarola.net/

earliest move out: 2018-06-15

FatherMother
Dick DastardlyCandi Lobos de la Farola
2014-06-24born2013-12-12
AHDA
0ED
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Dick Dastardly Foresta Incantata Boromir Art z Viktoriinej záhrady Carr Malý Bysterec
Amy z Čakajovského dvora
Foresta Incantata Imlandris Siouxie le loup Tristan
Bernie z Uher
Bea Cork Stín vlka Dak Kollárov dvor
Bonie Mrazivé ticho
Edha Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Elis Passo del Lupo
Candi Lobos de la Farola Raika Passo del Lupo Byron Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Hanka Passo del Lupo
Elis Passo del Lupo Clover
Cassandra ze Smaragových vodopádů
Bajka z Molu Es Car od Voldušské nivy Amani Stříbrný úplněk
Era Chlumecké podzámčí
Yukon z Molu Es Hargo l'Amico del Lupo
Arimminum Upstream

flagpl * 2018-04-16 z Peronówki
Bary Stříbrný úplněk x Peymakilir z Peronówki

contact: Margo Peron

Późna 26, 66-620 Późna k/Gubina /Poland

+48 601 812184

info@zperonowki.com

http://www.zperonowki.com

earliest move out: 2018-06-10

FatherMother
Bary Stříbrný úplněkPeymakilir z Peronówki
2008-11-25born2009-06-23
B(1/0)HDA
ED0-0
N/NDMN/N
N/NDWN/DW
MH
Bary Stříbrný úplněk Cork Stín vlka Dak Kollárov dvor Cézar z Krotkovského dvora CS
Eda Slňava
Bonie Mrazivé ticho Adon Irpruš
Ajša Dar přírody CS
Dina Doubravka z Vlčí chaloupky Dak z Rosíkova Bux z Krotkovského dvora CS
Vebi z Rosíkova
Ajga Reolup Amur z Ďáblova kaňonu CS
Bety Zepeř CS
Peymakilir z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife Afar Malý Bysterec Milo Ruskov dvor CS
Krásna Ruskov dvor CS
Arlen spod Ďumbiera Ajax od Miščicha
Dia Kollárov dvor
Jolly z Molu Es Ali Reolup Amur z Ďáblova kaňonu CS
Bety Zepeř CS
Amálka od Buližníku CS Abel z Molu CS
Asta Břevnovská stopa CS

flages * 2018-04-10 Lobos de la Farola
Bart z Bělského háječku x Isis Lobos de la Farola

contact: Dominga Gonzalez Romero Manuel Galiana Terol

Cmno, de la Farola S/N, 46870 Ontinyent, Valencia /Spain

0034962382693

info@loboslafarola.com

http://www.loboslafarola.net/

born male: 7 - available: 4

born female: 1 - available: 0

earliest move out: 2018-06-05

FatherMother
Bart z Bělského háječkuIsis Lobos de la Farola
2011-09-21born2016-12-09
BHDA
ED
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Bart z Bělského háječku Quenno od Úhoště Doran z Ponického dvora Brit Hlas divočiny CS
Fea Jimili CS
Moki od Úhoště Ali Reolup
Ko-Ko z Molu Es
Aria Osada Draklem Brix z Porčova mlýna Baker Šedá eminence
Gerina Šedá eminence
Betty z Uher Andy od Chrudimky CS
Alexis od Joan
Isis Lobos de la Farola Dick Dastardly Foresta Incantata Boromir Art z Viktoriinej záhrady
Foresta Incantata Imlandris Siouxie le loup
Bea Cork Stín vlka
Edha Passo del Lupo
Gali Castell del Senillar Cosmo Daniel Elite Jupiter Batt Malý Bysterec
Cosmo Daniel Elite Farah
Cosmo Daniel Elite Irina Spok
Cosmo Daniel Elite Dorotea

flagcz * 2018-04-07 s Divokou krví
Kitt Malý Bysterec x Ebi z Kopáčkova dvora

contact: Tereza Dohnalová

libušina 244, 27306 Libušín /Czech Republic

Tdohnalova@email.cz

http://www.sdivokoukrvi.cz

earliest move out: 2018-05-29

FatherMother
Kitt Malý BysterecEbi z Kopáčkova dvora
2010-12-23born2011-11-16
B (0/1)HDA (0/0)
0-0ED0-0
N/NDMN/DM
N/NDWN/N
MH
Kitt Malý Bysterec Cäsar von der Wolfsschleife Afar Malý Bysterec Milo Ruskov dvor CS
Krásna Ruskov dvor CS
Arlen spod Ďumbiera Ajax od Miščicha
Dia Kollárov dvor
Cila Malý Bysterec Azor od Poluchov Elbow zo Sennej
Dina Pohostinstvo CS
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS
Ebi z Kopáčkova dvora Azar Zelený paprsek Hero od Úhoště Ali Reolup
Assisi z Dehnic
Axa od Rajské chvojky Baker Šedá eminence
Grey Šedá eminence
Dizzy Chlumecké podzámčí Cagi od Úhoště Adon Kanakor CS
Bessy z Kladenské záře CS
Grace Kollárov dvor Milo Ruskov dvor CS
Citka Kollárov dvor

flagcz * 2018-04-06 z Černolic
Orson Grey Střípek snů x Lady Wolf Kuklík

contact: Ondřej Matějka

Černolice /Czech Republic

+420 608362622

ondrej.matejka@gmail.com

born male: 3

born female: 2

earliest move out: 2018-05-25

FatherMother
Orson Grey Střípek snůLady Wolf Kuklík
2015-06-19born2014-09-19
A (0/0)HDA(0/0)
0-0ED0-0
N/NDMN/N
N/DWDWN/N
MHnicht getestet
Orson Grey Střípek snů Yipon z Peronówki Bakain Grey Diamond Argos Spirit of the Wolf
Culsu z Peronówki
Peymakilir z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife
Jolly z Molu Es
Cordy Grey Střípek snů Czambor z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat
Fea z Ponického dvora
Bonnie z Kopáčkova dvora Fas Lupus Bohemia Genao
Dizzy Chlumecké podzámčí
Lady Wolf Kuklík Cuki Amant Gris Akkon de Molay Drak Lupus Bohemia Genao
Becky z Kamenaček
Grey spod Ďumbiera Dino z Rosíkova
Arys z Oravy
Wolfish Witch z Molu Es Grey Wolf z Molu Es Agar Reolup
Amálka od Buližníku CS
Arimminum Upstream Aron Malý Bysterec
Ambra Vlčí naděje

flagpl * 2018-04-06 z Peronówki
Bary Stříbrný úplněk x Jaud Malý Bysterec

contact: Margo Peron

Późna 26, 66-620 Późna k/Gubina /Poland

+48 601 812184

info@zperonowki.com

http://www.zperonowki.com

earliest move out: 2018-05-27

FatherMother
Bary Stříbrný úplněkJaud Malý Bysterec
2008-11-25born2009-11-30
B(1/0)HDA
ED0-0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Bary Stříbrný úplněk Cork Stín vlka Dak Kollárov dvor Cézar z Krotkovského dvora CS
Eda Slňava
Bonie Mrazivé ticho Adon Irpruš
Ajša Dar přírody CS
Dina Doubravka z Vlčí chaloupky Dak z Rosíkova Bux z Krotkovského dvora CS
Vebi z Rosíkova
Ajga Reolup Amur z Ďáblova kaňonu CS
Bety Zepeř CS
Jaud Malý Bysterec Eligo z Peronówki Hero z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov Synek z Rosíkova CS
Baby Tribeč CS
Miňa Ruskov dvor CS Omar z Krotkovského dvora CS
Asta Šinárikov dvor CS

flagfr * 2018-04-05 Wonder of Art
Ice de l'Ame des Loups x Likasite Du Domaine Du Vieux Manoir

contact: Laetitia Le Gal

31 Rue des Romains, 67440 Marmoutier /France

+33 699439206

ferme.wonder.of.art@gmail.com

http://www.fermewonderofart.fr

born male: 4 - available: 2

born female: 6 - available: 1

earliest move out: 2018-06-01

FatherMother
Ice de l'Ame des LoupsLikasite Du Domaine Du Vieux Manoir
2013-10-06born2015-01-17
AHDC
0ED0
DMN/N
DWN/N
MH
Ice de l'Ame des Loups E'Arès de l'Ame des Loups Art z Viktoriinej záhrady Carr Malý Bysterec
Amy z Čakajovského dvora
Utah du Clos des Deux Sapins Zarco de New Flame
Elza Křivoklátský Atos
Gaya de l'Ame des Loups Nexus Titan van Rijneckerhof Chrop z Kladenské záře CS
Lexa Šedá eminence
Berkana Volkeea Mystic Irun-Ink van Rijneckerhof
Sivy du Center Club Moloss Wolf
Likasite Du Domaine Du Vieux Manoir Over the Top Olim Palus Baladin ArQeVa Eury z Peronówki
Valkýra z Molu Es
Gradisca Olim Palus Gorbi Zlatá Palz
Ashanti
Sun Gifu Féria Xenos Xerxes de Louba Tar Chrop z Kladenské záře CS
Dagaz Dille van de Kilstroom
Utah z Molu Es Oliver Passo del Lupo
Arimminum Upstream

flagcz * 2018-03-30 z Katusického dvora
Darwin ze Studeného x Bosorka ArQeVa

contact: Jitka Křovinová Jitka Křovinová

Kováňská 82, 29425 Katusice /Czech Republic

, +420 732 869924

katusickydvur@volny.cz

http://www.z-katusickeho-dvora.webnode.cz/

earliest move out: 2018-05-19

FatherMother
Darwin ze StudenéhoBosorka ArQeVa
2013-03-07born2010-07-01
A 0/0HDA(0/0)
0-0ED0-0
N/NDMN/DM
N/NDWN/DW
MH
Darwin ze Studeného Akkon de Molay Drak Lupus Bohemia Genao Arek Malý Bysterec
Ešír Eden severu
Becky z Kamenaček Kairo od Úhoště
Heňa Kysucká hviezda
Aimé Bílý měsíc Dak Kollárov dvor Cézar z Krotkovského dvora CS
Eda Slňava
Brenna Šedý chlup Agar Morušový háj
Nancy Šedá eminence
Bosorka ArQeVa Eury z Peronówki Hero z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Valkýra z Molu Es Induk Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Fendy Passo del Lupo
Arimminum Upstream Aron Malý Bysterec
Ambra Vlčí naděje

flagcz * 2018-03-26 Střípek snů
Ozzy Grey Střípek snů x Annabela z Vlčí boudy

contact: Jaroslava Smištíková

Příční 108/2, 664 47 Střelice /Czech Republic

+420 731 182 977

stripeksnu@gmail.com

http://www.wolfdog.name/

earliest move out: 0000-00-00

FatherMother
Ozzy Grey Střípek snůAnnabela z Vlčí boudy
2015-06-19born2011-11-20
A (0/0)HDA/A
0-0ED0/0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Ozzy Grey Střípek snů Yipon z Peronówki Bakain Grey Diamond Argos Spirit of the Wolf
Culsu z Peronówki
Peymakilir z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife
Jolly z Molu Es
Cordy Grey Střípek snů Czambor z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat
Fea z Ponického dvora
Bonnie z Kopáčkova dvora Fas Lupus Bohemia Genao
Dizzy Chlumecké podzámčí
Annabela z Vlčí boudy Bounty z Blatnických vinic Unkas z Molu Es Oliver Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Aika z Vlčího dubu Kairo od Úhoště
Fea z Ponického dvora
Qesta Eden severu Argo Sokolí oko Cagi od Úhoště
Cina Kazanova stopa
Julie z Litavské kotliny Ariel Dar přírody CS
Ira z Litavské kotliny CS

flagde * 2018-03-25 from Bandit's World
Baldur-Tonda vom Elli-Rudel x For Me from Bandit's World

contact: Ralf & Tanja Polnik

Günnigfelder Straße 25 A, 44651 Herne /Germany

+49 2325 988834, +49 15774711898

alpha@wolfshunde-herne.de

http://www.wolfshunde-herne.de/

born male: 8 - available: 0

born female: 1 - available: 0

earliest move out: 2018-05-20

FatherMother
Baldur-Tonda vom Elli-RudelFor Me from Bandit's World
2015-08-09born2013-11-17
A1HDA1
0ED
N/NDMN/DM
N/DWDWN/N
N/NMHnicht getestet
Baldur-Tonda vom Elli-Rudel Best Remus Lupina Chaos Eso spod Ďumbiera Artex Radov dvor
Arys z Oravy
Chaos Zlatá Palz Milo Ruskov dvor CS
Amy Zlatá Palz
Caandy II od Úhoště Drink Džin z Vlčí chaloupky Dak z Rosíkova
Ajga Reolup
Unique od Úhoště Cork Stín vlka
Queen od Úhoště
For Me from Bandit's World Cirion Potomok vlkov Ares Karpatská svorka Blek z Liehovarského dvora
Badia z Věrné smečky
Frei Malý Bysterec Aron Malý Bysterec
Askia Slnečný dvor
Chunami from Bandit's World Dat Šedý chlup Ceroky Crazy Eden severu
Nancy Šedá eminence
Alka Volání Karpat Gáj Jimili CS
Alba Chlumecké podzámčí

flagnl * 2018-03-24 Nature of the wolf
Chatan des Gitans Noirs x Stefannia-Steffi Nostro Branco

contact: Gerard + Heleen Hoekstra

Jistrum /Netherlands

+31 617497940

Natureofthewolf@gmail.com

https://www.natureofthewolf.com/

born male: 5 - available: 0

born female: 2 - available: 0

earliest move out: 2018-05-12

FatherMother
Chatan des Gitans NoirsStefannia-Steffi Nostro Branco
2013-01-12born2013-11-05
AHDA
0ED0
N/NDM
N/NDW
MH
Chatan des Gitans Noirs Dodger Spirit of the Wolf Balrog z Peronówki Borko Kollárov dvor
Jolly z Molu Es
Akira Spirit of the Wolf Derek Dakmat
Bengie z Uher
Hot Sioux van Hagia Sophia Art z Viktoriinej záhrady Carr Malý Bysterec
Amy z Čakajovského dvora
Karma-Jennah van Goverwelle Amor van Goverwelle
Casca Trezor de Louba Tar
Stefannia-Steffi Nostro Branco Quenno od Úhoště Doran z Ponického dvora Brit Hlas divočiny CS
Fea Jimili CS
Moki od Úhoště Ali Reolup
Ko-Ko z Molu Es
Tuya Vedor Passo del Lupo Cutt
Ariska della Terra Selvaggia
Iala Handy od Úhoště
Veda

flagcz * 2018-03-24 Strážce Walhaly
Farell Vlčí tlapka x Galadriel Sotis

contact: Miroslav Petr Šesták

Karla Aksamita 231/16, 708 00 Ostrava /Czech Republic

+ 420 776 727 763

miroslavpetrsestak@gmail.com

http://www.strazcewalhaly.com

born male: 3 - available: 1

born female: 5 - available: 2

earliest move out: 0000-00-00

FatherMother
Farell Vlčí tlapkaGaladriel Sotis
2015-07-05born2012-04-15
A (0/0)HDA/A
0-0ED0/0
N/DMDMN/N
N/DWDWN/N
MH
Farell Vlčí tlapka Feers Laars Chett Malý Bysterec
Arimminum Obra
Cuma Crying Wolf Echo
Astrid a'Pantoscle
Aileen Vlčí tlapka Enor Malý Bysterec Ajax od Miščicha
Krásna Ruskov dvor CS
Gira Dakmat Azar Zelený paprsek
Borka II z Rosíkova CS
Galadriel Sotis Amore Mio Srdcerváč Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov
Askia Slnečný dvor
Arimminum Avetajga Grey Wolf z Molu Es
Ambra Vlčí naděje
Desire Sotis Cherokee Eden severu Milo Ruskov dvor CS
Inka z Litavské kotliny CS
Alkyona Sotis Aron od Rajské chvojky
Felon Eden severu

flagit * 2018-03-14 Salto del Lupo
Baxter Vlčí tlapka x Jahi II z Peronówki

contact: Andrea Santoni

00125 Roma /Italy

+39 3456102002

info@saltodellupo.it

http://www.saltodellupo.it

earliest move out: 2018-05-19

FatherMother
Baxter Vlčí tlapkaJahi II z Peronówki
2013-10-18born2014-08-15
A (0/0)HDA
0-0ED0
N/DMDMN/N
N/NDWN/N
MH
Baxter Vlčí tlapka Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor Artex Radov dvor
Brita Čičky
Dáša Chlumecké podzámčí Cagi od Úhoště
Grace Kollárov dvor
Aileen Vlčí tlapka Enor Malý Bysterec Ajax od Miščicha
Krásna Ruskov dvor CS
Gira Dakmat Azar Zelený paprsek
Borka II z Rosíkova CS
Jahi II z Peronówki Corgoň Vlčí démon Alex z Čakajovského dvora Blek z Liehovarského dvora
Fenndy Kollárov dvor
Aida Vlčí démon Hero z Rofa
Argenta Zelená voda
Juvart z Peronówki Baron spod Ďumbiera Gaius Dór
Dia Kollárov dvor
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS

flagcz * 2018-03-11 Vlčí síla
Bazilišek z Březovské samoty x Bílá Cita Vlčí Stín

contact: Karel Staněk Jakub Částka

Velenka 67, 28912 Velenka /Czech Republic

+420 777347289

Jakub0196@gmail.com

http://www.vlcisila.cz

earliest move out: 2018-04-30

FatherMother
Bazilišek z Březovské samotyBílá Cita Vlčí Stín
2010-11-05born2015-10-17
A(0/0)HDA (0/0)
ED0-0
N/DMDMN/N
DWN/N
MH
Bazilišek z Březovské samoty Cairo Sotis Art z Viktoriinej záhrady Carr Malý Bysterec
Amy z Čakajovského dvora
Felon Eden severu Akim Reolup
Bira od Chrudimky CS
Bellis Stín vlka Amor Gabčov dvor Cézar z Krotkovského dvora CS
Eska Pohostinstvo CS
Bonie Mrazivé ticho Adon Irpruš
Ajša Dar přírody CS
Bílá Cita Vlčí Stín Baron z Bělského háječku Quenno od Úhoště Doran z Ponického dvora
Moki od Úhoště
Aria Osada Draklem Brix z Porčova mlýna
Betty z Uher
Erinn Grey Střípek snů Derek Sotis Cherokee Eden severu
Alkyona Sotis
Bonnie z Kopáčkova dvora Fas Lupus Bohemia Genao
Dizzy Chlumecké podzámčí

flagcz * 2018-03-06 Vlčí síla
Bazilišek z Březovské samoty x Bílá Cita Vlčí Stín

contact: Karel Staněk Jakub Částka

Velenka 67, 28912 Velenka /Czech Republic

+420 777347289

Jakub0196@gmail.com

http://www.vlcisila.cz

earliest move out: 2018-04-30

FatherMother
Bazilišek z Březovské samotyBílá Cita Vlčí Stín
2010-11-05born2015-10-17
A(0/0)HDA (0/0)
ED0-0
N/DMDMN/N
DWN/N
MH
Bazilišek z Březovské samoty Cairo Sotis Art z Viktoriinej záhrady Carr Malý Bysterec
Amy z Čakajovského dvora
Felon Eden severu Akim Reolup
Bira od Chrudimky CS
Bellis Stín vlka Amor Gabčov dvor Cézar z Krotkovského dvora CS
Eska Pohostinstvo CS
Bonie Mrazivé ticho Adon Irpruš
Ajša Dar přírody CS
Bílá Cita Vlčí Stín Baron z Bělského háječku Quenno od Úhoště Doran z Ponického dvora
Moki od Úhoště
Aria Osada Draklem Brix z Porčova mlýna
Betty z Uher
Erinn Grey Střípek snů Derek Sotis Cherokee Eden severu
Alkyona Sotis
Bonnie z Kopáčkova dvora Fas Lupus Bohemia Genao
Dizzy Chlumecké podzámčí

flagpl * 2018-02-28 Wataha z Brzozowego Sadu
Celtic Jantarowa Wataha x Baja Leśny Kamrat

contact: Elżbieta Czaja Zbigniew Czaja

Brzozowiec 93, 46-100 Namysłów /Poland

+48 602-805-663

earliest move out: 0000-00-00

FatherMother
Celtic Jantarowa WatahaBaja Leśny Kamrat
2010-06-17born2012-11-22
AHDA
0-0 ED0-0
N/DMDMN/N
N/NDWN/N
MH
Celtic Jantarowa Wataha Amore Mio Srdcerváč Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov
Askia Slnečný dvor
Arimminum Avetajga Grey Wolf z Molu Es
Ambra Vlčí naděje
Beti Wilk z Polskiego dworu Clif od Buližníku CS Colt Zepeř CS
Bella od Buližníku CS
Beatris Vlčí naděje Hasso z Kladenské záře CS
Cira Volání rodu
Baja Leśny Kamrat Gunner Malý Bysterec Blek z Liehovarského dvora Brix Zlatá žila
Cedra Bonus
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS
Asta Agarův les Grey Wolf z Molu Es Agar Reolup
Amálka od Buližníku CS
Barča z Ponického dvora Brit Hlas divočiny CS
Fea Jimili CS

flagit * 2018-02-25 Lupi Degli Ernici
Jake x Moonlight

contact: Matteo Maggi

La Rustica, 50, 03011 Alatri /Italy

3313988040

mrmaggi91@gmail.com

born male: 3 - available: 0

born female: 7 - available: 2

earliest move out: 2018-03-10

FatherMother
JakeMoonlight
2012-10-26born2015-10-23
HD
ED
DM
DW
MH
Jake Arimminum Wahots Cutt Buran della Terra Selvaggia
Oasia
Johanka z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Aida zo Slovenskej rozprávky Enar spod Ďumbiera Artex Radov dvor
Arys z Oravy
Ajda Kalinovská svorka - Gero Gero Kollárov dvor
Ailin Sotis
Moonlight Nudd Arimminum Storm Arimminum Timber Wolf
Arimminum Istarkettypry
Maya Indio
Divineeye
Thess l'Amico del Lupo Induk Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Fendy Passo del Lupo
Akira Tayson Passo del Lupo
Benny Passo del Lupo

flagua * 2018-02-14 Amberwolfroyality
Eron Lupus Ardor x East wind z Molu Es

contact: Oksana (Ksenya) Hryhoryeva

Ukraine, Lviv /Ukraine

+380 636212523

be.brave.ua@gmail.com

https://www.facebook.com/oksana.hryhoryeva

born male: 4 - available: 4

born female: 3 - available: 2

earliest move out: 2018-03-25

FatherMother
Eron Lupus ArdorEast wind z Molu Es
2014-10-07born2015-10-12
A/AHDA (0/0)
0/1ED0-0
N/NDMN/N
N/DWDWN/N
MH
Eron Lupus Ardor Artex Saris wolfs Alex z Čakajovského dvora Blek z Liehovarského dvora
Fenndy Kollárov dvor
Cora Biely tesák Hero z Rofa
Kirby Kysucká hviezda
Cona Veľký jarok Dixon Radov dvor Artex Radov dvor
Brita Čičky
Ala Malý Bysterec Milo Ruskov dvor CS
Krásna Ruskov dvor CS
East wind z Molu Es Avatar z Chtelnických lesov Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov
Askia Slnečný dvor
Hermína Oskár Dór Argo Přízrak Karpat
Hera z Rofa
Yukon z Molu Es Hargo l'Amico del Lupo Induk Passo del Lupo
Arissa
Arimminum Upstream Aron Malý Bysterec
Ambra Vlčí naděje

flagfr * 2018-02-14 d'Ilfirin Elentari
H'Attila z Orel Ochrana x M'Elenya D'Ilfirin Elentari

contact: Cheyenne M.

60220 Escles saint pierre /France

+33 0682265652

http://ilfirinelentari.free.fr

earliest move out: 0000-00-00

FatherMother
H'Attila z Orel OchranaM'Elenya D'Ilfirin Elentari
2012-11-09born2016-03-10
C 0/2HDAA
0-0ED00
N/DMDMN/N
N/NDWN/N
MH
H'Attila z Orel Ochrana Chuuckrunningwolf Induk Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Fendy Passo del Lupo
Ashoka Arimminum Last Navarre
Beau Isabeau z Peronówki
Glasya z Peronówki Kondor z Krotkovského dvora Cézar od Pavlišina CS
Maxa z Krotkovského dvora CS
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
M'Elenya D'Ilfirin Elentari Iako Geiko de l'Ame des Loups Nexus Titan van Rijneckerhof
Damoiselle des Seigneurs Du Ponant
Hemmy Sun Gifu Dacascos
Ena spod Ďumbiera
Indian of Liberty Wind Foresta Incantata Boromir Art z Viktoriinej záhrady
Foresta Incantata Imlandris Siouxie le loup
Elichka du Clos des Guerriers Eligo z Peronówki
Anechka du Clos des Guerriers

flagpl * 2018-02-08 Dar wilka
Body Vlčí démon x Guziel II z Peronówki

contact: Agnieszka Grabowska

Zuzanny 1, 41-219 Sosnowiec /Poland

graba.czw@gmail.com

http://darwilka.blogspot.com/

earliest move out: 0000-00-00

FatherMother
Body Vlčí démonGuziel II z Peronówki
2010-01-09born2013-02-20
AHDA
0-0ED0/0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Body Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor Artex Radov dvor
Brita Čičky
Dáša Chlumecké podzámčí Cagi od Úhoště
Grace Kollárov dvor
Aida Vlčí démon Hero z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Argenta Zelená voda Milo Ruskov dvor CS
Klea Ruskov dvor CS
Guziel II z Peronówki Divo Spirit of the Wolf Balrog z Peronówki Borko Kollárov dvor
Jolly z Molu Es
Akira Spirit of the Wolf Derek Dakmat
Bengie z Uher
Peymakilir z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife Afar Malý Bysterec
Arlen spod Ďumbiera
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS

flagit * 2018-02-04 Arimminum
Argo Jago Siluc x Arimminum Neem

contact: Šárka Matrasová

Via Oslo, 1, 47831 Miramare di Rimini /Italy

+39 541 378757, +39 338 3445594

arimminum@alice.it

http://www.lupocecoslovacco.it

earliest move out: 2018-04-06

FatherMother
Argo Jago SilucArimminum Neem
2015-08-31born2013-09-26
HDA
ED0
DMN/N
DWN/N
MH
Argo Jago Siluc Mozart Olim Palus Amore Mio Srdcerváč Carr Malý Bysterec
Arimminum Avetajga
Gradisca Olim Palus Gorbi Zlatá Palz
Ashanti
Arimminum Lady Audrey Zenith od Úhoště Czambor z Vlčího dubu
Crying Wolf Wickey
Arimminum Odette Eligo z Peronówki
Ambra Vlčí naděje
Arimminum Neem Glock Arian Passo del Lupo Will Passo del Lupo z Molu Es Grey Wolf z Molu Es
Arimminum Upstream
Iska Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Fendy Passo del Lupo
Arimminum Obra Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Ambra Vlčí naděje Hasso z Kladenské záře CS
Cira Volání rodu

flagit * 2018-02-02 della Favola del Lupo
Kraken Kuklík x Bodhidharma

contact: Annalisa Colombo

Via Roate, 4, 33030 Buja /Italy

lafavoladellupo@gmail.com

www.lafavoladellupo.it

earliest move out: 0000-00-00

FatherMother
Kraken KuklíkBodhidharma
2014-03-05born2014-12-03
A (0/0)HDA
0-0ED0
N/NDMN/N
N/DWDWN/N
MH
Kraken Kuklík Curt z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat Arin na Blatech
Avahoc Stín vlka
Fea z Ponického dvora Nord Šedá eminence
Cira z Ponického dvora
Amy Kuklík Hero od Úhoště Ali Reolup
Assisi z Dehnic
Uny Tossa z Molu Es Oliver Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Bodhidharma Julius Caesar Olim Palus Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov
Askia Slnečný dvor
Ashanti Grey Wolf z Molu Es
Arimminum Ushakiran
Ika Arimminum Vassel Art z Viktoriinej záhrady
Arimminum Rajka
Falu' Passo del Lupo Byron Passo del Lupo
Nazka

flagcz * 2018-01-31 z Rudého Údolí
Czambor z Vlčího dubu x Lakota Grey Střípek snů

contact: Marie Hartmanova Marie Hartmanová

Jince 137, 26223 Jince /Czech Republic

, 732354242

MHartmanova@seznam.cz

www.blackshadow.cz

born male: 2 - available: 0

born female: 7 - available: 4

earliest move out: 0000-00-00

FatherMother
Czambor z Vlčího dubuLakota Grey Střípek snů
2007-10-13born2014-10-30
A(0/0)HDA(0/0)
0-0ED0-0
N/NDMN/N
N/DWDWN/N
MH
Czambor z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat Arin na Blatech Gáj Jimili CS
Connie Volání rodu
Avahoc Stín vlka Atos Tinkin dvor CS
Bonie Mrazivé ticho
Fea z Ponického dvora Nord Šedá eminence Flik Šedá eminence
Haidy Šedá eminence
Cira z Ponického dvora Brit Hlas divočiny CS
Fea Jimili CS
Lakota Grey Střípek snů Urobach z Peronówki Belke Outlaws Heaven Draco z Peronówki
Orin od Úhoště
Juvart z Peronówki Baron spod Ďumbiera
Jolly z Molu Es
Dayen Sotis Cherokee Eden severu Milo Ruskov dvor CS
Inka z Litavské kotliny CS
Alkyona Sotis Aron od Rajské chvojky
Felon Eden severu

flaghu * 2018-01-28 Crying Wolf 1996
Liberty z Orel Ochrana x Crying Wolf 1996 Blondie

contact: Edit Molnár

2614 Penc /Hungary

+36 30 2650385

cryingwolfvalley@gmail.com

http://www.cryingwolf.hu

born male: 1

born female: 3 - available: 2

earliest move out: 2018-03-28

FatherMother
Liberty z Orel OchranaCrying Wolf 1996 Blondie
2015-01-16born2014-11-19
HD/AHD
ED 00ED
N/NDM
DW
MH
Liberty z Orel Ochrana Chuuckrunningwolf Induk Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Fendy Passo del Lupo
Ashoka Arimminum Last Navarre
Beau Isabeau z Peronówki
Girija z Orel Ochrana Voice of Wolf z Molu Es Induk Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Ckaa'Loup-Bah de la Mollynière de Lo'Scale Crying Wolf Rambo
Bubka de New Flame
Crying Wolf 1996 Blondie Crying Wolf Emír Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Arys z Oravy Casanova Zlatá žila
Grácia Dór
Crying Wolf 1996 Taboo Crying Wolf Whisper Ali Reolup
Crying Wolf Rubin
Hannah Eden severu Agar Reolup
Julie z Litavské kotliny

flagit * 2018-01-26 Arimminum
Amarok Arimminum x Arimminum Unica

contact: Šárka Matrasová

Via Oslo, 1, 47831 Miramare di Rimini /Italy

+39 541 378757, +39 338 3445594

arimminum@alice.it

http://www.lupocecoslovacco.it

earliest move out: 2018-03-25

FatherMother
Amarok ArimminumArimminum Unica
2009-12-13born2015-03-28
BHDA
0-0ED0-0
N/NDMN/N
DW
MH
Amarok Arimminum Greywolf Passo del Lupo Miky Passo del Lupo Cutt
Ariska della Terra Selvaggia
Fendy Passo del Lupo Dyk Věrný
Gladia
Heda Oskár Dór Argo Přízrak Karpat Arin na Blatech
Avahoc Stín vlka
Hera z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Arimminum Unica Haki Srdcerváč Belfedor ArQeVa Eury z Peronówki
Valkýra z Molu Es
Anne Lee Srdcerváč Carr Malý Bysterec
Arimminum Avetajga
Arimminum Odette Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Ambra Vlčí naděje Hasso z Kladenské záře CS
Cira Volání rodu

flagit * 2018-01-22 della Favola del Lupo
Baxter Vlčí tlapka x Babynymeria

contact: Annalisa Colombo

Via Roate, 4, 33030 Buja /Italy

lafavoladellupo@gmail.com

www.lafavoladellupo.it

earliest move out: 0000-00-00

FatherMother
Baxter Vlčí tlapkaBabynymeria
2013-10-18born2014-12-03
A (0/0)HDA
0-0ED0
N/DMDMN/N
N/NDWN/DW
MH
Baxter Vlčí tlapka Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor Artex Radov dvor
Brita Čičky
Dáša Chlumecké podzámčí Cagi od Úhoště
Grace Kollárov dvor
Aileen Vlčí tlapka Enor Malý Bysterec Ajax od Miščicha
Krásna Ruskov dvor CS
Gira Dakmat Azar Zelený paprsek
Borka II z Rosíkova CS
Babynymeria Julius Caesar Olim Palus Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov
Askia Slnečný dvor
Ashanti Grey Wolf z Molu Es
Arimminum Ushakiran
Ika Arimminum Vassel Art z Viktoriinej záhrady
Arimminum Rajka
Falu' Passo del Lupo Byron Passo del Lupo
Nazka