image

geborene Würfe

flagfr * 2019-08-10 z Orel Ochrana
Mink z Orel Ochrana x Naga Vieno kraujo

Kontakt: Eric Plante

47190 Aiguillon /Frankreich

+33 6.25.54.21.41

geboren männlich: 3 - zu vergeben: 1

geboren weiblich: 2

früheste Abgabe: 2019-10-06

VaterMutter
Mink z Orel Ochrana Naga Vieno kraujo
2016-12-23geb.2016-09-19
B 0/1HDC 2/2
0/0EDEd 0/0
N/DMDMN/N
N/NHZN/N
MH
Mink z Orel Ochrana Ink Oskár Dór Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov
Askia Slnečný dvor
Agira Vlčí démon Hero z Rofa
Argenta Zelená voda
Hestia z Orel Ochrana Chuuckrunningwolf Induk Passo del Lupo
Ashoka
Glasya z Peronówki Kondor z Krotkovského dvora
Jolly z Molu Es
Naga Vieno kraujo Milo Radov dvor Blek z Liehovarského dvora Brix Zlatá žila
Cedra Bonus
Esa Radov dvor Artex Radov dvor
Ibona Kysucká hviezda
Nani Radov dvor Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Heňa Radov dvor Iran Zemplínska oblast'
Brita Čičky

flagru * 2019-08-05 Ruchnoy Volk
Алголь Верный Волк / Algol Verny Volk x Bali

Kontakt: Анна (Anna) Волкова (Volkova) Полина (Polina) Смирнова (Smirnova)

Ярославль (Yaroslavl) /Russische Föderation

+7

https://vk.com/kennelruchnoyvolk

früheste Abgabe: 0000-00-00

VaterMutter
Алголь Верный Волк / Algol Verny VolkBali
2012-02-15geb.2013-10-15
HDA
ED0
DMN/N
HZN/N
MH
Алголь Верный Волк / Algol Verny Volk Farn z Věrné smečky Ceterach Stín vlka Dak Kollárov dvor
Bonie Mrazivé ticho
Bell Elly z Věrné smečky Jerry Lee z Molu Es
Dia Dakmat
Cracovia Galicyjski Wilk Brest z Deštné hory Good Boy z Molu Es
Beky Šedý samotář
Intifada Malý Bysterec Enor Malý Bysterec
Askia Slnečný dvor
Bali Airwolf z Molu Es Erik z Věrné smečky Bref od Tištínského potoka
Assay z Věrné smečky
Yukon z Molu Es Hargo l'Amico del Lupo
Arimminum Upstream
Acti Leśny kamrat Veron z Molu Es Induk Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Asta Agarův les Grey Wolf z Molu Es
Barča z Ponického dvora

flagit * 2019-07-05 Arimminum
Cheyenne x Arimminum Unica

Kontakt: Šárka Matrasová

Via Oslo, 1, 47831 Miramare di Rimini /Italien

, +39 338 3445594

arimminum@alice.it

http://www.lupocecoslovacco.it

früheste Abgabe: 2019-09-05

VaterMutter
CheyenneArimminum Unica
2016-11-01geb.2015-03-28
HDA
ED0-0
DMN/N
HZ
MH
Cheyenne Yiska Blad Passo del Lupo Cnaytuk Passo del Lupo
Liu Passo del Lupo
Lenya Passo del Lupo Will Passo del Lupo z Molu Es
Ester Passo del Lupo
Bella Lupita Athanorlupus Cerberusanimae Caspar Grey Diamond
Aradia
Foresta Incantata Galathilion Glock Arian Passo del Lupo
Foresta Incantata Imlandris Siouxie le loup
Arimminum Unica Haki Srdcerváč Belfedor ArQeVa Eury z Peronówki
Valkýra z Molu Es
Anne Lee Srdcerváč Carr Malý Bysterec
Arimminum Avetajga
Arimminum Odette Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Ambra Vlčí naděje Hasso z Kladenské záře CS
Cira Volání rodu

flagde * 2019-06-29 von Da Ma Kennel Wolf
Lloyd von Keschla x Crying Wolf 1996 Grace

Kontakt: Gabriele und Cosimo Conte

78357 Mühlingen /Deutschland

gabriele.abbenhausschmid@gmail.com

http://www.von-dama-kennel-wolf.de

geboren männlich: 5 - zu vergeben: 1

geboren weiblich: 6 - zu vergeben: 5

früheste Abgabe: 2019-08-24

VaterMutter
Lloyd von KeschlaCrying Wolf 1996 Grace
2015-12-25geb.2015-10-07
A / BHDB1
0 / 0EDO
N/NDMN/N
N/NHZN/N
MH
Lloyd von Keschla Casanova-Yasu von Keschla Siggi od Úhoště Hero od Úhoště
Ko-Ko z Molu Es
Chye-Z'Ddey de la Mollynière de Lo'Scale Crying Wolf Rambo
Cyntia spod Ďumbiera
Crying Wolf 1996 Siwa Crying Wolf Yam Issar Kollárov dvor
Crying Wolf Flash
Crying Wolf Icey Blue de la Louve Blanche
Crying Wolf Uma
Crying Wolf 1996 Grace Crying Wolf Dalibor Quenno od Úhoště Doran z Ponického dvora
Moki od Úhoště
Crying Wolf Demon Borko Kollárov dvor
Crying Wolf Afra
Crying Wolf Mimosa Amore Mio Srdcerváč Carr Malý Bysterec
Arimminum Avetajga
Arys z Oravy Casanova Zlatá žila
Grácia Dór

flagcz * 2019-06-29 Natheda
Albireo Envy's Legacy x Nora Grey Střípek snů

Kontakt: Hana Slezáčková

/Tschechische Republik

+420 739 432 776

hanaslezackova@seznam.cz

www.facebook.com/Natheda/

früheste Abgabe: 2019-08-17

VaterMutter
Albireo Envy's LegacyNora Grey Střípek snů
2017-05-20geb.2014-12-20
A (0/0)HDA (0/0)
0-0ED0/0
N/NDMN/N
N/DWHZN/N
MH
Albireo Envy's Legacy Azték Vlčí dech Geri z Vlčí chaloupky Hero z Rofa
Ajga Reolup
Aika z Blatnických vinic Amor Gabčov dvor
Aika z Vlčího dubu
Envy Lupus Ardor Artex Saris wolfs Alex z Čakajovského dvora
Cora Biely tesák
Cona Veľký jarok Dixon Radov dvor
Ala Malý Bysterec
Nora Grey Střípek snů Ghost Rider Grey Střípek snů Cäsar von der Wolfsschleife Afar Malý Bysterec
Arlen spod Ďumbiera
Dayen Sotis Cherokee Eden severu
Alkyona Sotis
Caroll Grey Střípek snů Czambor z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat
Fea z Ponického dvora
Bonnie z Kopáčkova dvora Fas Lupus Bohemia Genao
Dizzy Chlumecké podzámčí

flagru * 2019-06-12 -Severnoe Siyanie / Себерное Сияние-
Cézar Vlčí démon x Glessiya / Глессия

Kontakt: Natalya Fedotova / Наталья Федотова

Москва (Moskva) /Russische Föderation

+7-903-516-34-54

pohod99@mail.ru

http://www.acti-airwolf.jimdo.com

geboren männlich: 2 - zu vergeben: 0

geboren weiblich: 1 - zu vergeben: 2

früheste Abgabe: 2019-08-12

VaterMutter
Cézar Vlčí démonGlessiya / Глессия
2011-01-08geb.2015-06-11
A/AHDА
ED0
N/NDMN/N
N/NHZN/N
MH
Cézar Vlčí démon Alex z Čakajovského dvora Blek z Liehovarského dvora Brix Zlatá žila
Cedra Bonus
Fenndy Kollárov dvor Cézar z Krotkovského dvora CS
Ada Kollárov dvor
Aida Vlčí démon Hero z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Argenta Zelená voda Milo Ruskov dvor CS
Klea Ruskov dvor CS
Glessiya / Глессия Airwolf z Molu Es Erik z Věrné smečky Bref od Tištínského potoka
Assay z Věrné smečky
Yukon z Molu Es Hargo l'Amico del Lupo
Arimminum Upstream
Acti Leśny kamrat Veron z Molu Es Induk Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Asta Agarův les Grey Wolf z Molu Es
Barča z Ponického dvora

flagit * 2019-06-06 Ezechielelupo
Gioy dei Lupi di Gubbio x Alice

Kontakt: Claudia Paolini Ulisse Mazzaferri

Contrada San Donato -moro 32 - , 66026 66026 Ortona (CH) /Italien

+39.380.17.06.389, +39.380.45.39.852

ulisse@ezechielupo.com

https://www.ezechielelupo.com

früheste Abgabe: 2019-08-10

VaterMutter
Gioy dei Lupi di GubbioAlice
2014-01-18geb.2016-01-21
HDA
ED0
DMN/N
HZN/N
MH
Gioy dei Lupi di Gubbio Arimminum Bigwakanwolf Grey Wolf z Molu Es Agar Reolup
Amálka od Buližníku CS
Ambra Vlčí naděje Hasso z Kladenské záře CS
Cira Volání rodu
Xezbeth z Peronówki Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Ibona Radov dvor Iran Zemplínska oblast'
Ibona Kysucká hviezda
Alice Ezechiele Olim Palus Gorbi Zlatá Palz Baron spod Ďumbiera
Amy Zlatá Palz
Aida Aruk
Juta Junior
Arimminum Mira Arimminum Olcan Eligo z Peronówki
Ambra Vlčí naděje
Arimminum Blaze of Glory Carr Malý Bysterec
Arimminum Andromeda

flagpl * 2019-06-06 z Peronówki
Jestan II z Peronówki x Gressil II z Peronówki

Kontakt: Margo Peron

Późna 26, 66-620 Późna k/Gubina /Polen

+48 601 812184

info@zperonowki.com

http://www.zperonowki.com

früheste Abgabe: 2019-07-26

VaterMutter
Jestan II z PeronówkiGressil II z Peronówki
2014-08-15geb.2013-02-20
AHDA
0-0ED0-0
N/DMDMN/N
N/NHZN/N
MH
Jestan II z Peronówki Corgoň Vlčí démon Alex z Čakajovského dvora Blek z Liehovarského dvora
Fenndy Kollárov dvor
Aida Vlčí démon Hero z Rofa
Argenta Zelená voda
Juvart z Peronówki Baron spod Ďumbiera Gaius Dór
Dia Kollárov dvor
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Gressil II z Peronówki Divo Spirit of the Wolf Balrog z Peronówki Borko Kollárov dvor
Jolly z Molu Es
Akira Spirit of the Wolf Derek Dakmat
Bengie z Uher
Peymakilir z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife Afar Malý Bysterec
Arlen spod Ďumbiera
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS

flagit * 2019-06-02 Ezechielelupo
Achela x Jungle Jiulia Olim Palus

Kontakt: Claudia Paolini Ulisse Mazzaferri

Contrada San Donato -moro 32 - , 66026 66026 Ortona (CH) /Italien

+39.380.17.06.389, +39.380.45.39.852

ulisse@ezechielupo.com

https://www.ezechielelupo.com

früheste Abgabe: 2019-08-02

VaterMutter
AchelaJungle Jiulia Olim Palus
2016-01-21geb.2010-12-13
AHDA
0ED0
DMN/N
HZnicht getestet
MHnicht getestet
Achela Ezechiele Olim Palus Gorbi Zlatá Palz Baron spod Ďumbiera
Amy Zlatá Palz
Aida Aruk
Juta Junior
Arimminum Mira Arimminum Olcan Eligo z Peronówki
Ambra Vlčí naděje
Arimminum Blaze of Glory Carr Malý Bysterec
Arimminum Andromeda
Jungle Jiulia Olim Palus Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov Elbow zo Sennej
Dina Pohostinstvo CS
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS
Ashanti Grey Wolf z Molu Es Agar Reolup
Amálka od Buližníku CS
Arimminum Ushakiran Aron Malý Bysterec
Ambra Vlčí naděje

flagcz * 2019-06-01 Silesian Hunter
Avatar z Chtelnických lesov x Besilia Silesian Hunter

Kontakt: Pavlína Hajduková

Bulharská 1422/19, 708 00 Ostrava /Tschechische Republik

mailto:p.kreckova@seznam.cz

http://www.silesianhunter.cz/

früheste Abgabe: 0000-00-00

VaterMutter
Avatar z Chtelnických lesovBesilia Silesian Hunter
2010-09-20geb.2015-11-27
AHD
ED
N/NDMDM/DM
N/NHZN/DW
MH
Avatar z Chtelnických lesov Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov Elbow zo Sennej
Dina Pohostinstvo CS
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS
Hermína Oskár Dór Argo Přízrak Karpat Arin na Blatech
Avahoc Stín vlka
Hera z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Besilia Silesian Hunter Belfedor ArQeVa Eury z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Valkýra z Molu Es Induk Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Albacora Silesian Hunter Ferral z Deštné hory Art Mijaver
Beky Šedý samotář
Agía Illiás Norský vlk Art z Viktoriinej záhrady
Fantazie z Vlčí chaloupky

flagnl * 2019-05-30 Nature of the wolf
Gabor van Hiemrod x Stefannia-Steffi Nostro Branco

Kontakt: Gerard + Heleen Hoekstra

Jistrum /Niederlande

+31 617497940

Natureofthewolf@gmail.com

https://www.natureofthewolf.com/

geboren männlich: 4

geboren weiblich: 3

früheste Abgabe: 2019-07-25

VaterMutter
Gabor van HiemrodStefannia-Steffi Nostro Branco
2014-01-17geb.2013-11-05
AHDA
0ED0
N/NDM
N/NHZ
MH
Gabor van Hiemrod Vanbeetsehoven Arek Adel Veron z Molu Es Induk Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Chicka van Hiemrod Brit Radov dvor
Alva spod Ďumbiera
Farka van Hiemrod Exor von der Wolfsranch Eligo z Peronówki
Bluebell von der Wolfsranch
Cindy van Hiemrod Brit Radov dvor
Alva spod Ďumbiera
Stefannia-Steffi Nostro Branco Quenno od Úhoště Doran z Ponického dvora Brit Hlas divočiny CS
Fea Jimili CS
Moki od Úhoště Ali Reolup
Ko-Ko z Molu Es
Tuya Vedor Passo del Lupo Cutt
Ariska della Terra Selvaggia
Iala Handy od Úhoště
Veda

flagit * 2019-05-25 Casa di Acribaldo
Bloody Sunday x Antea z Brzozowej smugi

Kontakt: Larisa Rumyantseva Larissa Rumyantseva

Via Beveta, 75, 48125 Ravenna /Italien

3401461857

laritum@hotmail.it

früheste Abgabe: 2019-07-25

VaterMutter
Bloody SundayAntea z Brzozowej smugi
2012-11-04geb.2014-01-06
AHDA
0ED0
N/DMDMN/N
N/NHZN/DW
MH
Bloody Sunday Ezechiele Olim Palus Gorbi Zlatá Palz Baron spod Ďumbiera
Amy Zlatá Palz
Aida Aruk
Juta Junior
Jungle Jiulia Olim Palus Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov
Askia Slnečný dvor
Ashanti Grey Wolf z Molu Es
Arimminum Ushakiran
Antea z Brzozowej smugi Eligo z Peronówki Hero z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Urit Lupusek Milo Radov dvor Blek z Liehovarského dvora
Esa Radov dvor
Callisto z Peronówki Dak z Rosíkova
Alistair Wolf z Peronówki

flagcz * 2019-05-20 Vlčí štěstí
Arimminum Ras x Asma Zara Miracle Mia

Kontakt: Ivana Tomková

69503 Hodonín /Tschechische Republik

+420734485747

vlcistesti@email.cz

früheste Abgabe: 0000-00-00

VaterMutter
Arimminum RasAsma Zara Miracle Mia
2014-10-18geb.2016-01-06
AHDA (0/0)
0-0ED0-0
N/NDMN/DM
N/NHZN/DW
MHnicht getestet
Arimminum Ras Croll Norak Passo del Lupo Issar Kollárov dvor
Nensy
Cuphea Induk Passo del Lupo
Repka
Arimminum Dwyn Ezechiele Olim Palus Gorbi Zlatá Palz
Aida
Arimminum Bahira Grey Wolf z Molu Es
Ambra Vlčí naděje
Asma Zara Miracle Mia Juri Oskár Dór Baladin ArQeVa Eury z Peronówki
Valkýra z Molu Es
Helena Oskár Dór Argo Přízrak Karpat
Hera z Rofa
Asta z Opoja pod hájom Ir Oskár Dór Carr Malý Bysterec
Agira Vlčí démon
Etna od Starkej Arek Malý Bysterec
Cesna Lupus Bohemia Genao

flagdk * 2019-05-17 Jemilinari Star
Obsidian Malý Bysterec x Jemilinari Star Áróra Dream

Kontakt: Ivalo Ravn Ivalo Ravn

3300 Frederiksværk /Dänemark

+4561853494, +4561853494

ivalo_ravn@hotmail.com

http://www.jemila.bloggerspoint.dk

geboren männlich: 5 - zu vergeben: 0

geboren weiblich: 5 - zu vergeben: 1

früheste Abgabe: 2019-07-12

VaterMutter
Obsidian Malý BysterecJemilinari Star Áróra Dream
2016-12-16geb.2016-08-01
B HDB
0ED0
N/NDMN/N
N/NHZN/DW
MH
Obsidian Malý Bysterec Gunner Malý Bysterec Blek z Liehovarského dvora Brix Zlatá žila
Cedra Bonus
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS
Connie Vlčí tlapka Akaj Vlčí tlapka Enor Malý Bysterec
Gira Dakmat
Beta Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera
Aida Vlčí démon
Jemilinari Star Áróra Dream Ezra si Nasce Lupi del Montale Ognyan Montale Girios dvasia Tannin z Peronówki
Laudaj Girios dvasia
Ray of Sun Lupi del Montale Chett Malý Bysterec
Arimminum Obra
Tovekällan's Beautiful Gale Czambor z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat
Fea z Ponického dvora
Tovekällan's Absorbing Rainbow Uno z Molu Es
Whispering Wolf Anpaytoo

flagit * 2019-05-12 Glock Pack
Foresta Incantata Yunik Bang x Glock Pack Elmi Kepner

Kontakt: Marta Barberi Vincenzo Feleppa

Verona /Italien

3480865324

info@glockpack.com

http://www.glockpack.com

früheste Abgabe: 2019-06-12

VaterMutter
Foresta Incantata Yunik BangGlock Pack Elmi Kepner
2011-06-29geb.2017-04-15
BHDA A
0ED0 0
DM
HZN/N
MH
Foresta Incantata Yunik Bang Glock Arian Passo del Lupo Will Passo del Lupo z Molu Es Grey Wolf z Molu Es
Arimminum Upstream
Iska Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Fendy Passo del Lupo
Foresta Incantata Nivrim Arimminum Namanaslù Eligo z Peronówki
Arimminum Zena
Foresta Incantata Haradrim Nawat
Goody od Úhoště
Glock Pack Elmi Kepner Quantrill Arimminum Nouau Eligo z Peronówki
Arimminum Zena
G'Maya Zlatá Palz Baron spod Ďumbiera
Amy Zlatá Palz
Foresta Incantata Galathilion Glock Arian Passo del Lupo Will Passo del Lupo z Molu Es
Iska Passo del Lupo
Foresta Incantata Imlandris Siouxie le loup Tristan
Bernie z Uher

flagcz * 2019-05-10 Natheda
Aron Wolf Valley x Pray Aila Grey Střípek snů

Kontakt: Hana Slezáčková

/Tschechische Republik

+420 739 432 776

hanaslezackova@seznam.cz

www.facebook.com/Natheda/

geboren männlich: 2 - zu vergeben: 0

geboren weiblich: 3 - zu vergeben: 0

früheste Abgabe: 2019-06-28

VaterMutter
Aron Wolf ValleyPray Aila Grey Střípek snů
2016-01-02geb.2015-10-01
A/AHDA (0/0)
0/0ED0-0
N/NDMN/N
N/NHZN/N
MH
Aron Wolf Valley Baron zo Suchovských hájov Arimminum Prinzdrakon Grey Wolf z Molu Es
Arimminum Istarkettypry
Jolka Radov dvor Amor Gabčov dvor
Ibona Kysucká hviezda
Crying Wolf 1996 Tara Crying Wolf Whisper Ali Reolup
Crying Wolf Rubin
Hannah Eden severu Agar Reolup
Julie z Litavské kotliny
Pray Aila Grey Střípek snů Cresil II z Peronówki Body Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera
Aida Vlčí démon
Peymakilir z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife
Jolly z Molu Es
Dayen Sotis Cherokee Eden severu Milo Ruskov dvor CS
Inka z Litavské kotliny CS
Alkyona Sotis Aron od Rajské chvojky
Felon Eden severu

flagit * 2019-05-08 Arimminum
Garon z Blatnických vinic x Arimminum Bagheera

Kontakt: Šárka Matrasová

Via Oslo, 1, 47831 Miramare di Rimini /Italien

, +39 338 3445594

arimminum@alice.it

http://www.lupocecoslovacco.it

früheste Abgabe: 2019-07-07

VaterMutter
Garon z Blatnických vinicArimminum Bagheera
2012-05-30geb.2015-10-30
A(0/0)HDA
0-0EDBl
N/NDMN/DM
N/NHZN/N
MH
Garon z Blatnických vinic Aschar ArQeVa Qeron z Molu Es Doran z Ponického dvora
Go-Go z Molu Es
Valkýra z Molu Es Induk Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Aika z Vlčího dubu Kairo od Úhoště Ali Reolup
Ko-Ko z Molu Es
Fea z Ponického dvora Nord Šedá eminence
Cira z Ponického dvora
Arimminum Bagheera Fiktor van Hiemrod Exor von der Wolfsranch Eligo z Peronówki
Bluebell von der Wolfsranch
Cindy van Hiemrod Brit Radov dvor
Alva spod Ďumbiera
Arimminum Blaze of Glory Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov
Askia Slnečný dvor
Arimminum Andromeda Grey Wolf z Molu Es
Ambra Vlčí naděje

flagpl * 2019-05-06 z Peronówki
Lahash II z Peronówki x Yomiel II z Peronówki

Kontakt: Margo Peron

Późna 26, 66-620 Późna k/Gubina /Polen

+48 601 812184

info@zperonowki.com

http://www.zperonowki.com

früheste Abgabe: 2019-06-28

VaterMutter
Lahash II z PeronówkiYomiel II z Peronówki
2014-12-27geb.2017-02-07
AHDA
0-0ED0
N/DMDMN/N
N/NHZN/N
MH
Lahash II z Peronówki Altaj Norský vlk Art z Viktoriinej záhrady Carr Malý Bysterec
Amy z Čakajovského dvora
Fantazie z Vlčí chaloupky Agar Reolup
Barča z Ponického dvora
Ibona Radov dvor Iran Zemplínska oblast' Athos Chocholan
Hexa Zemplínska oblast'
Ibona Kysucká hviezda Ben Zlatá žila
Doris Kysucká hviezda
Yomiel II z Peronówki Body Vlčí démon Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Aida Vlčí démon Hero z Rofa
Argenta Zelená voda
Jaud Malý Bysterec Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS

flagpl * 2019-05-03 Dzieci Nocy
Cień Wilk z baśni x Hecate Lupus Ardor

Kontakt: Małgorzata Piasecka-Błażejowska

Kraków /Polen

+48 883013049

Indiimargo@tlen.pl

geboren männlich: 3 - zu vergeben: 0

geboren weiblich: 1 - zu vergeben: 0

früheste Abgabe: 2019-06-14

VaterMutter
Cień Wilk z baśniHecate Lupus Ardor
2014-02-05geb.2016-03-06
AHDA/A
0-0ED0/0
N/NDMN/N
N/NHZN/DW
MH
Cień Wilk z baśni Yipon z Peronówki Bakain Grey Diamond Argos Spirit of the Wolf
Culsu z Peronówki
Peymakilir z Peronówki Cäsar von der Wolfsschleife
Jolly z Molu Es
Clair de Lune Srdcerváč Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Anne Lee Srdcerváč Carr Malý Bysterec
Arimminum Avetajga
Hecate Lupus Ardor Juri Oskár Dór Baladin ArQeVa Eury z Peronówki
Valkýra z Molu Es
Helena Oskár Dór Argo Přízrak Karpat
Hera z Rofa
Baghira Lupus Ardor Cézar Lupus Bohemia Genao Gáj Jimili CS
Aretha Hanka z Vlasatic
Cona Veľký jarok Dixon Radov dvor
Ala Malý Bysterec

flagcz * 2019-04-30 z Černolic
Carcharoth s Divokou krví x Lady Wolf Kuklík

Kontakt: Ondřej Matějka

Černolice /Tschechische Republik

+420 608362622

ondrej.matejka@gmail.com

https://csv-zcernolic.weebly.com/

früheste Abgabe: 2019-06-16

VaterMutter
Carcharoth s Divokou krvíLady Wolf Kuklík
2014-09-25geb.2014-09-19
A (0/0)HDA(0/0)
0-0ED0-0
N/DMDMN/N
N/NHZN/N
MHnicht getestet
Carcharoth s Divokou krví Azték Vlčí dech Geri z Vlčí chaloupky Hero z Rofa
Ajga Reolup
Aika z Blatnických vinic Amor Gabčov dvor
Aika z Vlčího dubu
Ebi z Kopáčkova dvora Azar Zelený paprsek Hero od Úhoště
Axa od Rajské chvojky
Dizzy Chlumecké podzámčí Cagi od Úhoště
Grace Kollárov dvor
Lady Wolf Kuklík Cuki Amant Gris Akkon de Molay Drak Lupus Bohemia Genao
Becky z Kamenaček
Grey spod Ďumbiera Dino z Rosíkova
Arys z Oravy
Wolfish Witch z Molu Es Grey Wolf z Molu Es Agar Reolup
Amálka od Buližníku CS
Arimminum Upstream Aron Malý Bysterec
Ambra Vlčí naděje