image

erwartete Würfe

flagpl * 2018-06-14 I Miss My Dawg
Anczer Welkoscyrz x Beza Z Lasów Preczowskich

Kontakt: Piotr Zalewski Piotr Zalewski

Witosa 46, 14-260 Lubawa /Polen

516050117, 516050117

piotrzalewski1992@wp.pl

früheste Abgabe: 0000-00-00

VaterMutter
Anczer WelkoscyrzBeza Z Lasów Preczowskich
2009-02-13geb.2015-11-12
AHDA
0-0ED0-0
N/NDMN/DM
HZN/N
MH
Anczer Welkoscyrz Geryon z Peronówki Kondor z Krotkovského dvora Cézar od Pavlišina CS
Maxa z Krotkovského dvora CS
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Carmen spod Ďumbiera Arek Malý Bysterec Milo Ruskov dvor CS
Krásna Ruskov dvor CS
Cesna Lupus Bohemia Genao Gáj Jimili CS
Aretha Hanka z Vlasatic
Beza Z Lasów Preczowskich Bachus Dar wilka Ilmarinen Girios dvasia Cheitan z Peronówki
Harmonia Eden severu
Uni od Úhoště Cork Stín vlka
Queen od Úhoště
Lucy z Lasów Preczowskich Cassanova Srdcerváč Hitt spod Ďumbiera
Anne Lee Srdcerváč
Jadiel z Peronówki Baron spod Ďumbiera
Jolly z Molu Es

flagpl * 2018-06-14 I Miss My Dawg
Anczer Welkoscyrz x Beza Z Lasów Preczowskich

Kontakt: Piotr Zalewski Piotr Zalewski

Witosa 46, 14-260 Lubawa /Polen

516050117, 516050117

piotrzalewski1992@wp.pl

früheste Abgabe: 2018-08-02

VaterMutter
Anczer WelkoscyrzBeza Z Lasów Preczowskich
2009-02-13geb.2015-11-12
AHDA
0-0ED0-0
N/NDMN/DM
HZN/N
MH
Anczer Welkoscyrz Geryon z Peronówki Kondor z Krotkovského dvora Cézar od Pavlišina CS
Maxa z Krotkovského dvora CS
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Carmen spod Ďumbiera Arek Malý Bysterec Milo Ruskov dvor CS
Krásna Ruskov dvor CS
Cesna Lupus Bohemia Genao Gáj Jimili CS
Aretha Hanka z Vlasatic
Beza Z Lasów Preczowskich Bachus Dar wilka Ilmarinen Girios dvasia Cheitan z Peronówki
Harmonia Eden severu
Uni od Úhoště Cork Stín vlka
Queen od Úhoště
Lucy z Lasów Preczowskich Cassanova Srdcerváč Hitt spod Ďumbiera
Anne Lee Srdcerváč
Jadiel z Peronówki Baron spod Ďumbiera
Jolly z Molu Es

flagcz * 2018-06-01 z Rudého Údolí
Czambor z Vlčího dubu x Black Shadow ArQeVa

Kontakt: Marie Hartmanova Marie Hartmanová

Jince 137, 26223 Jince /Tschechische Republik

, 732354242

MHartmanova@seznam.cz

www.blackshadow.cz

früheste Abgabe: 0000-00-00

VaterMutter
Czambor z Vlčího dubuBlack Shadow ArQeVa
2007-10-13geb.2010-07-01
A(0/0)HDA(0/0)
0-0ED0-0
N/NDMN/N
N/DWHZN/N
MH
Czambor z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat Arin na Blatech Gáj Jimili CS
Connie Volání rodu
Avahoc Stín vlka Atos Tinkin dvor CS
Bonie Mrazivé ticho
Fea z Ponického dvora Nord Šedá eminence Flik Šedá eminence
Haidy Šedá eminence
Cira z Ponického dvora Brit Hlas divočiny CS
Fea Jimili CS
Black Shadow ArQeVa Eury z Peronówki Hero z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Valkýra z Molu Es Induk Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Fendy Passo del Lupo
Arimminum Upstream Aron Malý Bysterec
Ambra Vlčí naděje

flagpl * 2018-06-01 Shanti Wolf
Urobach z Peronówki x Kasbeel II z Peronówki

Kontakt: Sandra Kałużna

Drużynowa 10, 61-483 Poznań /Polen

+48 693 214820

früheste Abgabe: 2018-07-20

VaterMutter
Urobach z PeronówkiKasbeel II z Peronówki
2010-12-31geb.2014-12-21
AHDA
0-0ED0-0
N/NDMN/DM
N/NHZN/N
MH
Urobach z Peronówki Belke Outlaws Heaven Draco z Peronówki Akim Slnečný dvor
Merry Bell z Molu Es
Orin od Úhoště Dag z Tematínskych kopcov
Ko-Ko z Molu Es
Juvart z Peronówki Baron spod Ďumbiera Gaius Dór
Dia Kollárov dvor
Jolly z Molu Es Ali Reolup
Amálka od Buližníku CS
Kasbeel II z Peronówki Akron Diamond Tichý stín Fas Lupus Bohemia Genao Dak z Rosíkova
Aretha Hanka z Vlasatic
Ajga z Datova ráje Amor Gabčov dvor
Gejša z Vlčí chaloupky
Jaud Malý Bysterec Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS

flagde * 2018-05-18 Vom Bayerischen Jura
Elodin Šedý poklad x Jakira Delphi Spirit of the Wolf

Kontakt: Silke Eyerkaufer

Turnerhölzlstr. 9, 93354 Siegenburg /Deutschland

+49172/8616984

info@silke-eyerkaufer.de

www.silke-eyerkaufer.de

früheste Abgabe: 2018-07-11

VaterMutter
Elodin Šedý pokladJakira Delphi Spirit of the Wolf
2014-09-06geb.2013-10-13
0/0HDB1
0/0ED0/0
N/NDMN/DM
N/NHZN/N
nicht getestetMH
Elodin Šedý poklad Chewbe Arimminum Nouau Eligo z Peronówki
Arimminum Zena
Edha Passo del Lupo Miky Passo del Lupo
Elis Passo del Lupo
Daily Wolf Rhoderick Sodar Blue de la Louve Blanche Crying Wolf Merlin
Crying Wolf Ossa
Kaimi Eden severu Dragon Eden severu
Julie z Litavské kotliny
Jakira Delphi Spirit of the Wolf Divo Spirit of the Wolf Balrog z Peronówki Borko Kollárov dvor
Jolly z Molu Es
Akira Spirit of the Wolf Derek Dakmat
Bengie z Uher
Vanbeetsehoven Alaska Dan Lupalba Veron z Molu Es Induk Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Chicka van Hiemrod Brit Radov dvor
Alva spod Ďumbiera