image

camada planificada

flages * 2020-05-22 Alpha Soul
Gorthan Wilkor x Jasna Dakmat

contacto: Carlos Enriquez

Pontedeume /España

+34 680506164

Info@alphasoul.com

http://www.alphasoul.es

entrega más temprana: 2020-05-22

PadreMadre
Gorthan WilkorJasna Dakmat
2014-03-28nacido2017-12-15
AHDB
0-0ED0/0
N/NDMN/N
N/NDWN/N
MH
Gorthan Wilkor Nathan Bully royal club Ares Karpatská svorka Blek z Liehovarského dvora
Badia z Věrné smečky
Aljaška Srdcerváč Carr Malý Bysterec
Arimminum Avetajga
Morrigan z Peronówki Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Merry Bell z Molu Es Amur z Ďáblova kaňonu CS
Ajbix Mrazivé ticho
Jasna Dakmat Bak od Našej vlčice Gunner Malý Bysterec Blek z Liehovarského dvora
Askia Slnečný dvor
Agira Vlčí démon Hero z Rofa
Argenta Zelená voda
Jenny von der Wolfsschleife Hitt spod Ďumbiera Dixon Radov dvor
Dáša Chlumecké podzámčí
Grace von der Wolfsschleife Brit Radov dvor
Arlen spod Ďumbiera

flagcz * 2019-06-29 Natheda
Albireo Envy's Legacy x Nora Grey Střípek snů

contacto: Hana Slezáčková

/República Checa

+420 739 432 776

hanaslezackova@seznam.cz

www.facebook.com/Natheda/

entrega más temprana: 2019-08-17

PadreMadre
Albireo Envy's LegacyNora Grey Střípek snů
2017-05-20nacido2014-12-20
HDA (0/0)
ED0/0
N/NDMN/N
N/DWDWN/N
nicht getestetMH
Albireo Envy's Legacy Azték Vlčí dech Geri z Vlčí chaloupky Hero z Rofa
Ajga Reolup
Aika z Blatnických vinic Amor Gabčov dvor
Aika z Vlčího dubu
Envy Lupus Ardor Artex Saris wolfs Alex z Čakajovského dvora
Cora Biely tesák
Cona Veľký jarok Dixon Radov dvor
Ala Malý Bysterec
Nora Grey Střípek snů Ghost Rider Grey Střípek snů Cäsar von der Wolfsschleife Afar Malý Bysterec
Arlen spod Ďumbiera
Dayen Sotis Cherokee Eden severu
Alkyona Sotis
Caroll Grey Střípek snů Czambor z Vlčího dubu Argo Přízrak Karpat
Fea z Ponického dvora
Bonnie z Kopáčkova dvora Fas Lupus Bohemia Genao
Dizzy Chlumecké podzámčí

flagit * 2019-06-06 Ezechielelupo
Gioy dei Lupi di Gubbio x Alice

contacto: Claudia Paolini Ulisse Mazzaferri

Contrada San Donato -moro 32 - , 66026 66026 Ortona (CH) /Italia

+39.380.17.06.389, +39.380.45.39.852

ulisse@ezechielupo.com

https://www.ezechielelupo.com

entrega más temprana: 2019-08-10

PadreMadre
Gioy dei Lupi di GubbioAlice
2014-01-18nacido2016-01-21
HDA
ED0
DMN/N
DWN/N
MH
Gioy dei Lupi di Gubbio Arimminum Bigwakanwolf Grey Wolf z Molu Es Agar Reolup
Amálka od Buližníku CS
Ambra Vlčí naděje Hasso z Kladenské záře CS
Cira Volání rodu
Xezbeth z Peronówki Eligo z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Ibona Radov dvor Iran Zemplínska oblast'
Ibona Kysucká hviezda
Alice Ezechiele Olim Palus Gorbi Zlatá Palz Baron spod Ďumbiera
Amy Zlatá Palz
Aida Aruk
Juta Junior
Arimminum Mira Arimminum Olcan Eligo z Peronówki
Ambra Vlčí naděje
Arimminum Blaze of Glory Carr Malý Bysterec
Arimminum Andromeda

flagit * 2019-06-02 Ezechielelupo
Achela x Jungle Jiulia Olim Palus

contacto: Claudia Paolini Ulisse Mazzaferri

Contrada San Donato -moro 32 - , 66026 66026 Ortona (CH) /Italia

+39.380.17.06.389, +39.380.45.39.852

ulisse@ezechielupo.com

https://www.ezechielelupo.com

entrega más temprana: 2019-08-02

PadreMadre
AchelaJungle Jiulia Olim Palus
2016-01-21nacido2010-12-13
AHDA
0ED0
DMN/N
DWnicht getestet
MHnicht getestet
Achela Ezechiele Olim Palus Gorbi Zlatá Palz Baron spod Ďumbiera
Amy Zlatá Palz
Aida Aruk
Juta Junior
Arimminum Mira Arimminum Olcan Eligo z Peronówki
Ambra Vlčí naděje
Arimminum Blaze of Glory Carr Malý Bysterec
Arimminum Andromeda
Jungle Jiulia Olim Palus Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov Elbow zo Sennej
Dina Pohostinstvo CS
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS
Ashanti Grey Wolf z Molu Es Agar Reolup
Amálka od Buližníku CS
Arimminum Ushakiran Aron Malý Bysterec
Ambra Vlčí naděje

flagcz * 2019-06-01 Silesian Hunter
Avatar z Chtelnických lesov x Besilia Silesian Hunter

contacto: Pavlína Hajduková

Bulharská 1422/19, 708 00 Ostrava /República Checa

mailto:p.kreckova@seznam.cz

http://www.silesianhunter.cz/

entrega más temprana: 0000-00-00

PadreMadre
Avatar z Chtelnických lesovBesilia Silesian Hunter
2010-09-20nacido2015-11-27
AHD
ED
N/NDMDM/DM
N/NDWN/DW
MH
Avatar z Chtelnických lesov Carr Malý Bysterec Azor od Poluchov Elbow zo Sennej
Dina Pohostinstvo CS
Askia Slnečný dvor Aragorn Potomok vlkov
Miňa Ruskov dvor CS
Hermína Oskár Dór Argo Přízrak Karpat Arin na Blatech
Avahoc Stín vlka
Hera z Rofa Tambury z Rosíkova
Elba z Rofa
Besilia Silesian Hunter Belfedor ArQeVa Eury z Peronówki Hero z Rofa
Jolly z Molu Es
Valkýra z Molu Es Induk Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Cassper Silesian Hunter Ferral z Deštné hory Art Mijaver
Beky Šedý samotář
Agía Illiás Norský vlk Art z Viktoriinej záhrady
Fantazie z Vlčí chaloupky

flagnl * 2019-05-30 Nature of the wolf
Gabor van Hiemrod x Stefannia-Steffi Nostro Branco

contacto: Gerard + Heleen Hoekstra

Jistrum /Países Bajos

+31 617497940

Natureofthewolf@gmail.com

https://www.natureofthewolf.com/

entrega más temprana: 2019-07-25

PadreMadre
Gabor van HiemrodStefannia-Steffi Nostro Branco
2014-01-17nacido2013-11-05
AHDA
0ED0
N/NDM
N/NDW
MH
Gabor van Hiemrod Vanbeetsehoven Arek Adel Veron z Molu Es Induk Passo del Lupo
Arimminum Upstream
Chicka van Hiemrod Brit Radov dvor
Alva spod Ďumbiera
Farka van Hiemrod Exor von der Wolfsranch Eligo z Peronówki
Bluebell von der Wolfsranch
Cindy van Hiemrod Brit Radov dvor
Alva spod Ďumbiera
Stefannia-Steffi Nostro Branco Quenno od Úhoště Doran z Ponického dvora Brit Hlas divočiny CS
Fea Jimili CS
Moki od Úhoště Ali Reolup
Ko-Ko z Molu Es
Tuya Vedor Passo del Lupo Cutt
Ariska della Terra Selvaggia
Iala Handy od Úhoště
Veda

flagcz * 2019-05-20 Vlčí štěstí
Arimminum Ras x Asma Zara Miracle Mia

contacto: Ivana Tomková

69503 Hodonín /República Checa

+420734485747

vlcistesti@email.cz

entrega más temprana: 0000-00-00

PadreMadre
Arimminum RasAsma Zara Miracle Mia
2014-10-18nacido2016-01-06
AHDA (0/0)
0-0ED0-0
N/NDMN/DM
N/NDWN/DW
MHnicht getestet
Arimminum Ras Croll Norak Passo del Lupo Issar Kollárov dvor
Nensy
Cuphea Induk Passo del Lupo
Repka
Arimminum Dwyn Ezechiele Olim Palus Gorbi Zlatá Palz
Aida
Arimminum Bahira Grey Wolf z Molu Es
Ambra Vlčí naděje
Asma Zara Miracle Mia Juri Oskár Dór Baladin ArQeVa Eury z Peronówki
Valkýra z Molu Es
Helena Oskár Dór Argo Přízrak Karpat
Hera z Rofa
Asta z Opoja pod hájom Ir Oskár Dór Carr Malý Bysterec
Agira Vlčí démon
Etna od Starkej Arek Malý Bysterec
Cesna Lupus Bohemia Genao