psy
hodowla
szczenięta
informacje
Login
język
pies ...
szukaj
szukaj nr chip
szukaj wyszkolenie
szukają nowych domów
statystyka
zdrowie statystyka
wystawy
wystawy
psy
kompletna lista
(ogólnie)
lista wg państw
suki
kompletna lista
(ogólnie)
lista wg państw
hodowca ...
szukaj
pokaż aktywne hodowle
rasa
wymagania hodowlane
kalendarz ciąży
pierwsze tygodnie ciąży
linie CSV
miot ...
... planowany miot
... urodzone
informacje ...
linki
database banner
dokumenty FCI
wzorzec FCI(PDF)
początkowe strony księgi hodowlanej (PDF)
español
Deutsch
English
français
italiano
Nederlands
Català
III. Rassegna dellla razza Cane Lupo Cecoslovacco
2003-09-07
Serramazzoni, Włochy
sędzia Monika Soukupová (Czechy)
& Anna Šimáčková (Czechy)
psy
klasa młodszych szczeniąt
Arimminum Ulmar
Thor Passo del Lupo
Arimminum Urian
Anouktristan
Arimminum Uran
1.
Urik Passo del Lupo
2.
Ascuwani
3.
klasa szczeniąt
R-akela Passo del Lupo
Rey Passo del Lupo
Cosmo Daniel Elite Falcon
Rayan Passo del Lupo
Nawat
Sky
Cabal
Argo
1.
Omak Passo del Lupo
2.
Fuoco
3.
klasa młodzieży
Numa Passo del Lupo
Diaz
Odis Passo del Lupo
Buck
Cosmo Daniel Elite Ermes
Dredo
Foresta Incantata Aragorn
Arimminum Prinzdrakon
Doson
Amis
Tristan
Duncan
Aruk
Dui
Miky Passo del Lupo
1.
Oliver Passo del Lupo
2.
Mec Passo del Lupo
3.
klasa pośrednia
Arimminum Luxulixexulex
1.
Ciaki Passo del Lupo
2.
Gawrosh Passo del Lupo
3.
klasa otwarta
Sarik
Covek
Lupogrigio
Quazim
Ajax od Tištínského potoka
Hektar
Poval
1.
Colton Passo del Lupo
2.
Lion Passo del Lupo
3.
klasa użytkowa
Arimminum Last Navarre
1.
BOB
najlepszy samiec
Club Winner
klasa championów
Arimminum Gorgeouswolf
Hever
Arimminum Inavarre
Tabor
Cutt
1.
Grey Wolf z Molu Es
2.
Arimminum Nunamiut
3.
suki
klasa młodszych szczeniąt
Tajga Passo del Lupo
Siwa Passo del Lupo
Arimminum Ushakiran
Uda Passo del Lupo
Unja Passo del Lupo
Vanja Passo del Lupo
1.
Arimminum Vasha
2.
Gaia
3.
klasa szczeniąt
Cosmo Daniel Elite Farah
Elfa
Febe
Arimminum Rajka
1.
Raya Passo del Lupo
2.
Riska Passo del Lupo
3.
klasa młodzieży
Label Passo del Lupo
Quera Passo del Lupo
Djuma
Nora Passo del Lupo
Ohara Passo del Lupo
Molly Passo del Lupo
Disha
Daja
Ombra Passo del Lupo
1.
najlepszy junior
Arimminum Pryska
2.
Arimminum Petra
3.
klasa pośrednia
Asia
Poly Hlas divočiny
Dauna
Ledy Passo del Lupo
Diuka Passo del Lupo
Sirka
Emil Passo del Lupo
Ceska Passo del Lupo
1.
Giuditta Passo del Lupo
2.
Arimminum Lada
3.
klasa otwarta
Bonnie
Hdaanka
Vilka
Frida
Lani
Aykadel Passo del Lupo
Arimminum Istarkettypry
Cosmo Daniel Elite Dorotea
Brita Arančino Poselství
Johanka z Molu Es
Eda Passo del Lupo
Dimka Passo del Lupo
Elis Passo del Lupo
1.
Sunshine
2.
Stella
3.
klasa championów
Reika
Nensy
1.
najlepsza suka
Club Winner
Queris
2.
Hazena
3.