Gossos
Crianza
Cadells
Informació
Login
Idioma
Gos ...
cercar
cercar microxip
cercar Treball
A la recerca d'una nova llar
estadístiques
Salut estadístiques
Shows
Shows
Sementals
listado completo
(Aptes de Cria)
llistat per País
Femelles
listado completo
(Aptes de Cria)
llistat per País
Criador ...
cercar
veure actius
Raça
Condicions per a l'apte de cría
calendari de gestació
calendari de primeres setmanes
línies PLC
Cadellades ...
... prevista
... nascuda
Informació ...
Enllaços
database banner
FCI documents
Estándar-FCI(PDF)
Iniciales de los libros de orígenes (PDF)
español
Deutsch
English
français
italiano
Nederlands
polski
Klubová výstava Československého vlčiaka
2008-11-02
Nitra, Eslovàquia
Judge Oskar Dóra (Eslovàquia)
Sementals
Classe Cadells
Crying Wolf Callisto-Dante
very promising 1.
Classe Jove
Amír z Vlčej rokliny
excel·lent
Erik z Věrné smečky
excel·lent
Amore Mio Srdcerváč
excel·lent 1.
Juniorwinner
Ares Karpatská svorka
excel·lent 2.
Bajkal Tajomný tulák
excel·lent 3.
Crying Wolf Zulu
molt bo
Brave Wolf z Holštejna
molt bo
Czambor z Vlčího dubu
molt bo
Hektor Oskár Dór
molt bo
Tweety od Úhoště
molt bo
Classe intermèdia
Jawzahr z Peronówki
excel·lent 1.
Hitt spod Ďumbiera
excel·lent 2.
Ilmarinen Girios dvasia
excel·lent 3.
Classe Oberta
Crying Wolf Ukko
excel·lent 1.
Club Winner
Gryz spod Ďumbiera
excel·lent 2.
Glen Malý Bysterec
excel·lent 3.
Ostin Eden severu
excel·lent 4.
Garon spod Ďumbiera
molt bo
Pinto od Úhoště
molt bo
Akeenah Runar Waawanyanka
molt bo
Classe de Treball
Zlatá Palz Hron
excel·lent
Classe Campió
Iky od Úhoště
excel·lent
Ben z Chrlických plání
excel·lent 1.
Best Veteran
Femelles
Menor Classe Cadells
Trummy Eden severu
very promising 1.
Best Puppy
Classe Cadells
Aqua Ľalinok
very promising 1.
Crying Wolf Czeska
very promising 2.
Classe Jove
Crying Wolf Zelma
excel·lent
Bella Tajomný tulák
excel·lent
Scarlet Eden severu
excel·lent
Evita z Věrné smečky
excel·lent 1.
Juniorwinner
Anne Lee Srdcerváč
excel·lent 2.
Agora z Vlčej rokliny
excel·lent 3.
Hermína Oskár Dór
excel·lent 4.
Clair od Starkej
molt bo
Hailyn Malý Bysterec
molt bo
Hermiona Oskár Dór
molt bo
Héra Oskár Dór
Disqualified
Classe intermèdia
Crying Wolf Wickey
excel·lent 1.
CAC
Jadiel z Peronówki
excel·lent 2.
res. CAC
Dračice Darlin z Věrné smečky
excel·lent 3.
Arimminum Ma Cherie
molt bo
Classe Oberta
Heňa Radov dvor
Crying Wolf Wolfy
excel·lent 1.
CAC
Jolka Radov dvor
excel·lent 2.
res. CAC
Club Winner
Ossa Eden severu
excel·lent 3.
Ajda Kalinovská svorka - Gero
molt bo
Emma Zlatá Palz
molt bo
Amy z Čakajovského dvora
molt bo
Melisa z Litavské kotliny
molt bo
Classe Campió
Caya Zlatá Palz
excel·lent 1.
CAC
Kirby Kysucká hviezda
excel·lent 2.