Gossos
Crianza
Cadells
Informació
Login
Idioma
Gos ...
cercar
cercar microxip
cercar Treball
A la recerca d'una nova llar
estadístiques
Salut estadístiques
Shows
Shows
Sementals
listado completo
(Aptes de Cria)
llistat per País
Femelles
listado completo
(Aptes de Cria)
llistat per País
Criador ...
cercar
veure actius
Raça
Condicions per a l'apte de cría
calendari de gestació
calendari de primeres setmanes
línies PLC
Cadellades ...
... prevista
... nascuda
Informació ...
Enllaços
database banner
FCI documents
Estándar-FCI(PDF)
Iniciales de los libros de orígenes (PDF)
español
Deutsch
English
français
italiano
Nederlands
polski
IX. Európska výstava československého vlčiaka
2005-11-06
Nitra, Eslovàquia
Judge Oskar Dóra (Eslovàquia)
Sementals
Classe Jove
Cheitan z Peronówki
excel·lent
Enor Malý Bysterec
excel·lent
Argo Tajomný tulák
excel·lent 1.
Juniorwinner
Delon spod Ďumbiera
excel·lent 2.
Erik Nanook Zlatá Palz
excel·lent 3.
Classe intermèdia
Asan z Čakajovského dvora
molt bo
Alex z Čakajovského dvora
molt bo
Classe Oberta
Carr Malý Bysterec
excel·lent
Oliver Passo del Lupo
excel·lent
Dat Šedý chlup
excel·lent
Gero Kollárov dvor
excel·lent 1.
BOB
Best Male
CAC
Baron spod Ďumbiera
excel·lent 2.
Lesan Kysucká hviezda
excel·lent 3.
Dragoun z Vlčí chaloupky
molt bo
Dia Šikulov dvor
molt bo
Classe de Treball
Balrog z Peronówki
excel·lent 1.
CAC
Classe Campió
Crying Wolf Lupus
excel·lent
Crying Wolf Forrest
excel·lent 1.
CAC
Miky Passo del Lupo
excel·lent 2.
Iky od Úhoště
excel·lent 3.
Femelles
Classe Jove
Arimminum Avetajga
excel·lent
Quinny Passo del Lupo
excel·lent
Elar z Oravy
excel·lent
Cesna spod Ďumbiera
excel·lent
Freya Zlatá Palz
excel·lent 1.
Juniorwinner
Enya Zlatá Palz
excel·lent 2.
Gejša z Vlčí chaloupky
excel·lent 3.
Classe intermèdia
Iska Passo del Lupo
excel·lent 1.
CAC
Caya Zlatá Palz
excel·lent 2.
Chaos Zlatá Palz
excel·lent 3.
Ailin Sotis
molt bo
Classe Oberta
Cila Malý Bysterec
excel·lent
Ombra Passo del Lupo
excel·lent
Kaimi Eden severu
excel·lent 1.
CAC
Kiss Eden severu
excel·lent 2.
Elis Passo del Lupo
excel·lent 3.
Amy z Čakajovského dvora
molt bo
Classe de Treball
Alistair Wolf z Peronówki
excel·lent 1.
Best Female
CAC
Tajga Passo del Lupo
excel·lent 2.
Classe Campió
Kirby Kysucká hviezda
excel·lent 1.
CAC
Eda Slňava
excel·lent 1.
Best Veteran
Masha Passo del Lupo
excel·lent 2.
Ešír Eden severu
excel·lent 3.