honden
teelt
puppys
Informatie
Login
taal
hond ...
zoeken
zoek chipnummer
zoeken werklijn
Op zoek naar een nieuw huis
statistiek
gezondheid statistiek
Shows
Shows
dek reuen
volledige lijst
(uitgebreid)
lijst per land
teven
volledige lijst
(uitgebreid)
lijst per land
fokker ...
zoeken
toon actief
ras
voorwaarden voor fokkerij goedkeuring
zwangerschapsduur kalender
eerste weken kalender
Lijnen TsW
nest ...
... gepland nest
... geboren
Informatie ...
Links
database banner
FCI documenten
FCI - Standaard(PDF)
Initialen van stambomen (PDF)
español
Deutsch
English
français
italiano
polski
Català
14. VDH-Spezialzuchtschau für TWH
2009-05-02
14. VDH-Spezialzuchtschau für TWH, Duitsland
jury Tibor Havelka (Slowakije)
dek reuen
baby klasse
Atala Sioux Tala
Birk Outlaws Heaven
Brisco Outlaws Heaven
veel belovend
Absolute W Sioux Tala
veel belovend
Bero Sarik vom Dreiburgenblick
veel belovend 1.
Beste Puppy
Birger Nanuk vom Dreiburgenblick
veel belovend 2.
Jass spod Ďumbiera
veel belovend 3.
Batu-en-Akela Outlaws Heaven
veel belovend 4.
Junior klasse
Umba od Úhoště
uitmuntend 1.
Indermediate klasse
Juri Zlatá Palz
uitmuntend 1.
Dt. Ch. (VDH)
Exor von der Wolfsranch
uitmuntend 2.
Igor Zlatá Palz
uitmuntend 3.
Tweety od Úhoště
uitmuntend 4.
Arab Midgårdhus
diskwalificeert
Open klasse
Jecer ha-Ra z Peronówki
uitmuntend
Jawzahr z Peronówki
uitmuntend 1.
BOB
Beste reu
Dt. Ch. (VDH)
Boris Zlatá Palz
uitmuntend 2.
Divo Spirit of the Wolf
uitmuntend 3.
Dojan von der Wolfsranch
uitmuntend 4.
Bragi von der Wolfsschleife
zeer goed
Chinook Zlatá Palz
zeer goed
Gryz spod Ďumbiera
zeer goed
Werkhonden klasse
Zlatá Palz Hron
uitmuntend 1.
Dt. Ch. (VDH)
kampioen klasse
Chester Zlatá Palz
uitmuntend 1.
Dt. Ch. (VDH)
Fin von der Wolfsschleife
uitmuntend 2.
res. Dt. Ch. (VDH)
Cirus spod Ďumbiera
uitmuntend 3.
Grand Hunter vom Westerwälder Berg
uitmuntend 4.
teven
baby klasse
Aza z Datova ráje
Beret Ylva vom Dreiburgenblick
Alva Sioux Tala
veel belovend 1.
Jarys spod Ďumbiera
veel belovend 2.
Brixa vom Dreiburgenblick
veel belovend 3.
Blaide Outlaws Heaven
veel belovend 4.
Puppy klasse
Call Me Wolf Rhoderick Sodar
veel belovend 1.
Beste Puppy
Igy Malý Bysterec
veel belovend 2.
Vilja-Lara od Úhoště
veel belovend 3.
Junior klasse
Akita vom Schwarzwaldwolf
uitmuntend 1.
Beste Junior
Junior winner
Jolka Zlatá Palz
uitmuntend 2.
Amena Lobin de la Torre
uitmuntend 3.
Uni od Úhoště
zeer goed
Ameyiza Lobin de la Torre
zeer goed
Andromeda z Údolí komárů
zeer goed
Ulina od Úhoště
zeer goed
Fenja Fly Spirit of the Wolf
zeer goed 4.
Indermediate klasse
Ayla Midgårdhus
uitmuntend 1.
Dt. Ch. (VDH)
Acima vom Schwarzwaldwolf
uitmuntend 2.
Isca Zlatá Palz
uitmuntend 3.
Jelena Zlatá Palz
uitmuntend 4.
Avari Jantarowa Wataha
zeer goed
Open klasse
Crying Wolf Wickey
uitmuntend 1.
Beste teef
Dt. Ch. (VDH)
Flicka Zlatá Palz
uitmuntend 2.
Crying Wolf Wolfy
uitmuntend 3.
Grace von der Wolfsschleife
zeer goed
Emma Zlatá Palz
zeer goed
Freya Zlatá Palz
zeer goed
Akira von Wolfgerstein
zeer goed 4.
Erin Zlatá Palz
goed
kampioen klasse
Caya Zlatá Palz
uitmuntend 1.
Dt. Ch. (VDH)
Draga von der Wolfsranch
uitmuntend 2.
Gioia Zlatá Palz
uitmuntend 3.