image

Grey Wolf z Molu Es reu

bloedlijn CZ6

Grey Wolf z Molu Es
  • geslacht:reu

gegevens alleen door geregistreerde gebruikers

fokker Tsjechië flag cz

Kennel: z Molu Es

Monika Soukupová

252 62 Černý Vůl - Statenice

Tsjechië

http://www.wolfdogs.cz

meer informatie

eigenaar Tsjechië flag cz

gegevens alleen door geregistreerde gebruikers

broers en zussen algemeen: 8

nakomelingen algemeen: 81

2007-10-13 - Arimminum Upstream
gender Wolfsirius z Molu EsHD A/AED 0-0
gender Wolfish Witch z Molu EsHD A(0/0) DM N/NBonitatie A64 Oc P3 Xv53,1 Xf107,8
gender Without Ear Sirius z Molu EsHD B/AED 0-0 DM N/N
gender Will Passo del Lupo z Molu EsHD AED 0-0
gender White Snow King z Molu EsHD A(0/0)ED 0-0 DM N/NDW N/NBonitatie A68 Of P1 Xv52,9 Xf108,8
gender Warrior Woody z Molu Es
2005-12-22 - Arimminum Ushakiran
gender AsvarogHD AED 0-0
gender AshantiHD AED 0-0 DM N/N
gender AludHD AED 0-0
gender AikollupimaxHD A
gender AceHD AED 0
2005-06-28 - Barča z Ponického dvora
gender Asta Agarův lesHD ABonitatie A59 Ob P5 (sm)
gender Aron Agarův les
gender Amur Agarův lesBonitatie A64 Of P1 (sm)
gender Amálka Agarův lesHD ABonitatie A63 Oh P1 (sm)
gender Akym Agarův lesHD A(0/0)Bonitatie A65 D1 Of R1 P3
2005-04-18 - Ambra Vlčí naděje
gender Arimminum Brita
gender Arimminum Bran
gender Arimminum BohemianluckywolfHD B(0/1)Bonitatie A72 Og R1 P1
gender Arimminum BohemeHD B
gender Arimminum Bluangel
gender Arimminum BigwakanwolfHD AED 0-0 DM N/NBonitatie A70 Of R1 P1
gender Arimminum BeowolfHD AED 0-0
gender Arimminum BahiraHD A/AED 0-0 DM N/NBonitatie A64.5 Of P1
2004-08-26 - Ambra Vlčí naděje
gender Arimminum AvetajgaHD B(1/1) DM N/NDW N/NBonitatie A63.5 E1 Of P1
gender Arimminum Aurora
gender Arimminum AshaHD AED 0-0 DM N/NBonitatie A64 OF P1
gender Arimminum Anju
gender Arimminum AndromedaHD AED 0-0 DM N/NDW N/NBonitatie (sm)
gender Arimminum Amber
gender Arimminum AkaiHD AED 0-0
2003-12-28 - Dia Dakmat
gender Ayko z Věrné smečky
gender Assay z Věrné smečkyHD A(0/0) DM N/NBonitatie A64 K1 Og P1
gender Aša z Věrné smečky
gender Arry z Věrné smečky
gender Alina z Věrné smečkyHD A
gender Aira z Věrné smečky
2002-11-05 - Arimminum Istarkettypry
gender Arimminum PryskaHD A/AED 0-0
gender Arimminum PrinzdrakonHD A/AED 0-0 DM N/DMBonitatie A71 E1 Og P1
gender Arimminum Powerwolf
gender Arimminum Polarka
gender Arimminum PetraHD BED 0-0
gender Arimminum Pasek
gender Arimminum Pasco
2002-04-19 - Jessika z Litavské kotliny
gender Monty z Litavské kotliny
gender Merlin z Litavské kotliny
gender Mendy z Litavské kotliny
gender Melisa z Litavské kotlinyHD B(0/1)Bonitatie A63.5 K3 Od P3
gender Max z Litavské kotlinyHD ABonitatie A68 C4 E1 K1 Og P1
2001-10-04 - Ambra Vlčí naděje
gender Arimminum LuxulixexulexHD ABonitatie A70 C4 K3 Of P3
gender Arimminum LupaHD A
gender Arimminum Luna
gender Arimminum LorenzfaroukHD B
gender Arimminum LikeHD AED 0-0
gender Arimminum Leyra
gender Arimminum Lastwolf
gender Arimminum Last NavarreHD A/AED 0-0 DM N/NBonitatie A69 Og P1
gender Arimminum Laika
gender Arimminum LadaHD AED 0-0Bonitatie A64 E1 Og P1
2001-01-05 - Bella Volání rodu
gender Decha vom Westerwälder BergHD B
gender Daschka vom Westerwälder BergHD AED 0-0
gender Dark Shadow vom Westerwälder BergHD A
gender Daika vom Westerwälder BergBonitatie A63 E1 Oh R1 P1
2000-10-02 - Ira z Litavské kotliny CS
gender Kora z Litavské kotliny
gender Kitty z Litavské kotlinyBonitatie A56 E1 I10 Of P3 (sm)
gender King z Litavské kotliny
gender Kim z Litavské kotliny
gender Kessy z Litavské kotlinyHD E(3/4)
gender Kerry z Litavské kotliny
gender Kendy z Litavské kotlinyBonitatie A68 E1 K1 Od R1 P3
gender Keli z Litavské kotlinyHD A(0/0)Bonitatie A62 E1 K1,3 Of P3
2000-09-14 - Alda Ceska de Louba Tar
gender Hougar Den van Rijneckerhof
gender Hoppe Raaf van Rijneckerhof
gender Hennes Sighi van Rijneckerhof
gender Heinek Ken van Rijneckerhof
2000-08-06 - Inka z Litavské kotliny CS
gender Extra Eden severu
gender Eso Eden severu
gender Ešír Eden severuHD A(0/0) DM N/NBonitatie A61.5 D4 E1 Oc P3
gender Era Eden severu
gender Emili Eden severu
gender Ebigeil Eden severu

nakomelingen in detail

Shows

2009-04-13Klubová výstava KCHČSVTsjechiëuitmuntend
2003-09-07 III. Rassegna dellla razza Cane Lupo CecoslovaccoItalië
2003-05-31 Klubová výstava KCHČSVTsjechiëuitmuntendresCAC
2002-09-08 II. Rassegna dellla razza Cane Lupo CecoslovaccoItaliëuitmuntend
2001-06-24 I. Výstavní soutež 'Pes roku 2001'Tsjechië
2000-12-31Výstavní soutež 'O nejúspěšnějšího výstavního jedince za rok 2000'Tsjechië
2000-10-29 Europejska Wystawa PsówPolendiskwalificeert
2000-06-10 Mezinárodní výstava psůTsjechiëuitmuntendBOB, CAC, CACIB
2000-05-20 Národní výstava psůTsjechiëuitmuntendresCAC
2000-05-13Klubová výstava ČSVTsjechiëuitmuntendresCAC
2000-02-05 Mezinárodní výstava psůTsjechiëuitmuntendCAC, CACIB
1999-12-31Výstavní soutež 'O nejúspěšnějšího výstavního jedince za rok 1999'Tsjechië
1999-10-09 Mezinárodní výstava psůTsjechiëuitmuntendresCAC, resCACIB
1999-09-04 Mezinárodní výstava psůTsjechiëuitmuntendBOB, CAC, CACIB
1999-06-05 Mezinarodni vystavy psuTsjechiëuitmuntendCAC, CACIB
1999-05-14 EuroDog'99OostenrijkuitmuntendCAC
1999-05-08Klubová výstava ČSVTsjechiëuitmuntendCAC
1999-02-06 Mezinárodní výstava psuTsjechiëuitmuntendBOB
1998-12-31Výstavní soutež 'O nejúspěšnějšího výstavního jedince za rok 1998'Tsjechië
1998-10-11 Mezinárodní výstava psůTsjechiëuitmuntend
1998-09-05 Mezinárodní výstava psuTsjechiëuitmuntendBOB
1998-06-21 3. Spezialzuchtschau für Saarlos und TWHDuitslandveel belovend
1998-05-23Česká národní výstava psůTsjechiëveel belovend

lijst van Shows: 23 van welke 2 x veel belovend • 15 x uitmuntend • 1 x diskwalificeert • 4 x BOB • 6 x CAC • 4 x CACIB • 4 x res. CAC • 1 x res. CACIB

Grey Wolf z Molu Es

 

Agar Reolup


A(0/0)
DM:
DW:

Amur z Ďáblova kaňonu CS


A(0/0)
DM:
DW:

Atos Heol CS



DM:
DW:

Barry z Doušova dvora CS



DM:
DW:

Aba Vopa CS



DM:
DW:

Ajka od Grandtnerov CS



DM:
DW:

Binc Pohostinstvo CS



DM:
DW:

Beckie z Lisého dvora CS



DM:
DW:

Bety Zepeř CS


C(2/2)
DM:
DW:

Ariel Lobos CS



DM:
DW:

Barry z Doušova dvora CS



DM:
DW:

Ariska Řečná CS



DM:
DW:

Exa Vopa CS



DM:
DW:

Bak z Doušova dvora CS



DM:
DW:

Asta Vopa CS



DM:
DW:

Amálka od Buližníku CS


A(0/0)
DM:
DW:

Abel z Molu CS


A(0/0)
DM:
DW:

Gar z Rosíkova CS


A(0/0)
DM:
DW:

Archibald z Ivánky pri Dunaji CS



DM:
DW:

Alma z Richnovského dvora CS (F3)



DM:
DW:

Asta z Tondova CS


C(2/0)
DM:
DW:

Arco z Doušova dvora CS



DM:
DW:

Brita z Pražského podhradí CS



DM:
DW:

Asta Břevnovská stopa CS


A(0/0)
DM:
DW:

Ben z Vlčí pláně CS


A(0/0)
DM:
DW:

Bak z Doušova dvora CS



DM:
DW:

Friga z Rosíkova CS



DM:
DW:

Brita od Pavlišina CS


A(0/0)
DM:
DW:

Flit z Rosíkova CS



DM:
DW:

Bruna z Banišťa CS (F3)



DM:
DW:
www.wolfdog-database.com