VII. Európska výstava Československého vlčiaka
2003-11-23
Nitra, Slovaquie
Juge František ml. Rosík (Slovaquie)
Etalons | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Classe Jeune | |||||||||
Kairo od Úhoště | Excellent 1. | Vainqueur Jeune | |||||||
Miky Passo del Lupo | Excellent 2. | ||||||||
Baron spod Ďumbiera | Excellent 3. | ||||||||
Klodo Kysucká hviezda | Excellent 4. | ||||||||
Abar Zelený paprsek | Très Bon | ||||||||
Beryl spod Ďumbiera | Bon | ||||||||
Anubis Wolf z Peronówki | Bon | ||||||||
Classe Indermédiaire | |||||||||
Gero Kollárov dvor | Excellent 1. | CAC | |||||||
Blok Malý Bysterec | Excellent 2. | ||||||||
Archer Zelená voda | Excellent 3. | ||||||||
Argus Zelená voda | Excellent 4. | ||||||||
Dredo | Très Bon | ||||||||
Bilbo Malý Bysterec | Bon | ||||||||
Classe Ouverte | |||||||||
Brit Radov dvor | Excellent 1. | CAC | |||||||
Bak Malý Bysterec | Excellent 2. | ||||||||
Iky od Úhoště | Très Bon | ||||||||
Classe Travail | |||||||||
Crying Wolf Enzo | Excellent 1. | CAC | Derby Winner | ||||||
Bolton Eden severu | Excellent 2. | ||||||||
Classe Champion | |||||||||
Agar Morušový háj | Excellent 1. | Meilleur Male | CAC | ||||||
Tambury z Rosíkova | Excellent 1. | Meilleur Veteran | |||||||
Aron Malý Bysterec | Excellent 2. | res. CAC | |||||||
Cézar z Krotkovského dvora CS | Excellent 2. | ||||||||
Crying Wolf Forrest | Excellent 3. | ||||||||
Lices | |||||||||
Classe Jeune | |||||||||
Cesna Lupus Bohemia Genao | Excellent | ||||||||
Ombra Passo del Lupo | Excellent | ||||||||
Aset Voodoo Wolf z Peronówki | Excellent | ||||||||
Carey Šedý chlup | Excellent | ||||||||
Alexa z Údolí ticha | Excellent | ||||||||
Kirby Kysucká hviezda | Excellent 1. | BOB | Meilleur Femelle | Vainqueur Jeune Derby Winner, European Winner | |||||
Illsa Kollárov dvor | Excellent 2. | ||||||||
Kora Kysucká hviezda | Excellent 3. | ||||||||
Irris Kollárov dvor | Excellent 4. | ||||||||
Classe Indermédiaire | |||||||||
Esa Radov dvor | Excellent 1. | ||||||||
Classe Ouverte | |||||||||
Argenta Zelená voda | Excellent 1. | CAC | |||||||
Ceska Passo del Lupo | Excellent 2. | res. CAC | |||||||
Classe Travail | |||||||||
Merry Bell z Molu Es | Excellent 1. | Meilleur Femelle | CAC | ||||||
Eda Slňava | Excellent 1. | Meilleur Veteran |