Gossos
Crianza
Cadells
Informació
Login
Idioma
Gos ...
cercar
cercar microxip
cercar Treball
A la recerca d'una nova llar
estadístiques
Salut estadístiques
Shows
Shows
Sementals
listado completo
(Aptes de Cria)
llistat per País
Femelles
listado completo
(Aptes de Cria)
llistat per País
Criador ...
cercar
veure actius
Raça
Condicions per a l'apte de cría
calendari de gestació
calendari de primeres setmanes
línies PLC
Cadellades ...
... prevista
... nascuda
Informació ...
Enllaços
database banner
FCI documents
Estándar-FCI(PDF)
Iniciales de los libros de orígenes (PDF)
español
Deutsch
English
français
italiano
Nederlands
polski
II Krajowa Wstawa Rasy Československý vlčiak
2018-08-26
Późna, Polònia
Judge Jana Tomešková (República Txeca)
Sementals
Classe Cadells
Diego z Rudého Údolí
very promising 2
Classe Jove
Żywiołak II z Peronówki
excel·lent 1
Best Junior
Juniorwinner
Classe intermèdia
Ceasar Miracle Mia
excel·lent 1
CWC
Dolan z Granitowego Wzgórza
excel·lent 2
Afric Shanti Wolf
excel·lent 3
X'Abbaton II z Peronówki
excel·lent 4
Barack z Rudého Údolí
molt bo
Classe Oberta
Leszy II z Peronówki
excel·lent 1
CWC
Floki Oscar von Westerode
excel·lent 2
Isegrim von der Wolfsschleife
excel·lent 3
Asland Shanti Wolf
excel·lent 4
Cyklon Spiderwolf
excel·lent
Garou Vlčí tlapka
excel·lent
Juma Spirit of the Wolf
excel·lent
Cresil II z Peronówki
molt bo
Bandit Ginger Forest
no presenti
Classe de Treball
Enno vom Dreiburgenblick
excel·lent 1
BOS
CWC
Classe Campió
Cień Wilk z baśni
excel·lent 1
CWC
Dalajlama Waawanyanka
excel·lent 2
Nyja II z Peronówki
excel·lent 3
Corky z Devínskej
excel·lent 4
Caspar vom Dreiburgenblick
excel·lent
Chaos Ragnar Kaszubska Wataha
excel·lent
Classe Veterans
Eyco Spirit of the Wolf
excel·lent 1
Best Veteran
CWC
Femelles
Classe Cadells
Araya Alexis vom Kaskadenwolf
very promising 1
Classe Jove
Balbina Freya Sguardo del Lupo
excel·lent 1
Żetnia Maika II z Peronówki
excel·lent 4
Witty Nemo me impune lacessit
excel·lent
Classe intermèdia
Wutr II z Peronówki
excel·lent 1
CWC
Baranya Panera Kalimero Bohemica
excel·lent 2
Fleur Malou Grey Diamond
excel·lent 3
Uzza II z Peronówki
excel·lent 4
Juki Arcanum Girios dvasia
excel·lent
Werzelya II z Peronówki
excel·lent
Yurba II z Peronówki
molt bo
Classe Oberta
Aisha Vlk z Ostaše
excel·lent 1
BOB
Best Female
CWC
Honey Spirit of the Wolf
excel·lent 2
Beretta Wolfdog Bohemia
excel·lent 3
Aljaška z Rudého Údolí
excel·lent 4
Q'Iskonica II z Peronówki
excel·lent
Rubezalis II z Peronówki
excel·lent
Unorava Pilke Girios dvasia
excel·lent
Classe Campió
Zima z Lasów Preczowskich
excel·lent 1
CWC
Calineczka Wilk z baśni
excel·lent 2
Boojaheela Waawanyanka
excel·lent 3
Classe Veterans
Aset Voodoo Wolf z Peronówki
excel·lent 1
CWC
Call Me Sexy Srdcerváč
excel·lent 2
K-lee Vornja z Peronówki
excel·lent 3