honden
teelt
puppys
Informatie
Login
taal
hond ...
zoeken
zoek chipnummer
zoeken werklijn
Op zoek naar een nieuw huis
statistiek
gezondheid statistiek
Shows
Shows
dek reuen
volledige lijst
(uitgebreid)
lijst per land
teven
volledige lijst
(uitgebreid)
lijst per land
fokker ...
zoeken
toon actief
ras
voorwaarden voor fokkerij goedkeuring
zwangerschapsduur kalender
eerste weken kalender
Lijnen TsW
nest ...
... gepland nest
... geboren
Informatie ...
Links
database banner
FCI documenten
FCI - Standaard(PDF)
Initialen van stambomen (PDF)
español
Deutsch
English
français
italiano
polski
Català
Nationale d'Elevage CBEI
2013-07-20
Chalette sur Loing, Frankrijk
jury Soňa Bognárová (Slowakije)
dek reuen
baby klasse
Dena Ayiana Inouk
veel belovend 1.
Irreel du Sandera Celeste
veel belovend 2.
Puppy klasse
Hitchcock du Sandera Celeste
Hinouï de l'Ame des Loups
Hypnoz du Sandera Celeste
veel belovend
Dena Ayiana Hugson’s Franck
veel belovend 1.
Chuck Athanorlupus
veel belovend 2.
Ho'Nook Potomok vlkov de la Mollynière de Lo'Scale
veel belovend 3.
Junior klasse
Barbatos II z Peronówki
uitmuntend 1.
Indermediate klasse
Hati
uitmuntend
Gorkem du Domaine de la Combe Noire
uitmuntend
Geckyl du Domaine de la Combe Noire
uitmuntend 1.
Gayan du Domaine de la Combe Noire
uitmuntend 2.
Gatsby of Liberty Wind
uitmuntend 3.
Guips de la Légende du Loup Céleste
zeer goed
Gold de la Foret Hurlante
zeer goed
Glasnik z Orel Ochrana
zeer goed
Gho'LL-Ook
zeer goed
Gerwin des Terres d'Eriador
zeer goed
Open klasse
F'Apache des Gardiens De La Cour
uitmuntend
E'Arès de l'Ame des Loups
uitmuntend
Deymon z Orel Ochrana
uitmuntend
Crying Wolf 1996 Z'Uruk Hai
uitmuntend
Eron du Clos des Guerriers
uitmuntend
Bel Canto du Domaine de la Combe Noire
uitmuntend
Graal du Domaine de la Combe Noire
uitmuntend
Yentapolin Lupus Ibericus
uitmuntend 1.
Beste reu
CAC
CACS
Crying Wolf Robin Hood
uitmuntend 2.
res. CAC
Chuuckrunningwolf
uitmuntend 3.
Armani Lucky of Lukava
uitmuntend 4.
Fillan de la Plaine des Cheyennes
zeer goed
Élou Dark Angel de l'Ame des Loups
zeer goed
Elite de Montagrimo
zeer goed
Dinooka du Domaine de la Combe Noire
zeer goed
Forest de Montagrimo
zeer goed
kampioen klasse
Ever Forever du Domaine de la Combe Noire
uitmuntend 1.
Aaron du Clos des Guerriers
uitmuntend 1.
BIS 1.-Veteran-
Ecklan du Domaine de la Combe Noire
uitmuntend 2.
teven
Puppy klasse
Heen'Ghe Potomok vlkov de la Mollynière de Lo'Scale
veel belovend 1.
Delaney Lupus Ardor
veel belovend 2.
Hestia z Orel Ochrana
veel belovend 3.
H'Capitaine Haddock des Plaines de l'Est
veel belovend 4.
Halagesia de la Légende du Loup Céleste
veel belovend 4.
Junior klasse
Heiden du Domaine de la Combe Noire
uitmuntend 1.
Beste Junior
H'Akshaya of Liberty Wind
uitmuntend 2.
Hey Jude of Liberty Wind
uitmuntend 3.
Hanouchka of Eyota's Farm
zeer goed
Horussia of Liberty Wind
zeer goed
H'Nala de l'Ame des Loups
zeer goed
Indermediate klasse
Dena Ayiana Gena June
uitmuntend
Galadria des Terres d'Eriador
uitmuntend 1.
Gotika du Domaine de la Combe Noire
uitmuntend 2.
Alice Lucky of Lukava
uitmuntend 3.
Ginka du Domaine de la Combe Noire
uitmuntend 4.
Galikova du Domaine de la Combe Noire
zeer goed
Gaya de l'Ame des Loups
zeer goed
Gil Narya des Terres d'Eriador
zeer goed
Gaelyse des Terres d'Eriador
zeer goed
Open klasse
D'Chenoa z Orel Ochrana
uitmuntend
Dena Ayiana Gitka
uitmuntend
Excalibur Khali des Gardiens de la Cour
uitmuntend
Ira von der Wolfsschleife
uitmuntend 1.
BOB
Beste teef
CAC
CACS
Feïva du Domaine de la Combe Noire
uitmuntend 2.
res. CAC
Zoray Lupus Ibericus
uitmuntend 3.
Emy du Domaine de la Combe Noire
uitmuntend 4.
Elwen du Domaine de la Combe Noire
zeer goed
Gaicka du Clos des Guerriers
zeer goed
Dena Ayiana Glamour Milla
zeer goed
Baika du Domaine de la Combe Noire
zeer goed
Fifeikana du Domaine de la Combe Noire
zeer goed
Finea du Domaine de la Combe Noire
zeer goed
Goldikova du Domaine de la Combe Noire
zeer goed
Gucci de l'Ame des Loups
zeer goed
Werkhonden klasse
Eny du Domaine de la Combe Noire
uitmuntend 1.
kampioen klasse
Glasya z Peronówki
uitmuntend 1.
Elfen du Domaine de la Combe Noire
uitmuntend 2.
Cheyna du Domaine de la Combe Noire
uitmuntend 3.
Cassiope du Domaine de la Combe Noire
uitmuntend 4.
Bakal du Domaine de la Combe Noire
zeer goed
Eria du Domaine de la Combe Noire
zeer goed