honden
teelt
puppys
Informatie
Login
taal
hond ...
zoeken
zoek chipnummer
zoeken werklijn
Op zoek naar een nieuw huis
statistiek
gezondheid statistiek
Shows
Shows
dek reuen
volledige lijst
(uitgebreid)
lijst per land
teven
volledige lijst
(uitgebreid)
lijst per land
fokker ...
zoeken
toon actief
ras
voorwaarden voor fokkerij goedkeuring
zwangerschapsduur kalender
eerste weken kalender
Lijnen TsW
nest ...
... gepland nest
... geboren
Informatie ...
Links
database banner
FCI documenten
FCI - Standaard(PDF)
Initialen van stambomen (PDF)
español
Deutsch
English
français
italiano
polski
Català
Raduno del C.C.L.C.
2010-03-13
Raduno del C.C.L.C., Italië
jury Olga Dolejsová (Tsjechië)
dek reuen
baby klasse
Alvin Passo del Lupo
3.
Sharon l'Amico del Lupo
veel belovend 1.
Brey Passo del Lupo
veel belovend 2.
Puppy klasse
Zack Passo del Lupo
3.
Wacky Jo
4.
Perkun z Peronówki
veel belovend 1.
Gohr Zion Olim Palus
veel belovend 2.
Junior klasse
Algizlupidigubbio
uitmuntend 1.
Beste Junior
Dusk
uitmuntend 2.
Denver della Vittoria Alata
uitmuntend 3.
Bosco
uitmuntend 4.
Cole
zeer goed
Aragorn
zeer goed
Indermediate klasse
Ajar
uitmuntend 1.
res. CAC
Caoswolf dei Lupi di Montemorello
uitmuntend 2.
Eracle Passo del Lupo
zeer goed 3.
Marek Passo del Lupo
goed
Open klasse
Hargo l'Amico del Lupo
uitmuntend 1.
BOB
Beste reu
CAC
Olaf Passo del Lupo
uitmuntend 2.
Chee-Yr'Wook de la Mollynière de Lo'Scale
uitmuntend 3.
Aki della Vittoria Alata
zeer goed
Nitro Passo del Lupo
zeer goed
Will Passo del Lupo z Molu Es
zeer goed
Werkhonden klasse
Glock Arian Passo del Lupo
uitmuntend 1.
CAC
Cochise della Vittoria Alata
uitmuntend 2.
Eclisse Passo del Lupo
zeer goed
Zar Passo del Lupo
zeer goed 3.
Chingachook della Vittoria Alata
zeer goed 4.
kampioen klasse
Cheope
uitmuntend 1.
Udini' Passo del Lupo
uitmuntend 2.
Arimminum Olcan
uitmuntend 3.
Numa Passo del Lupo
uitmuntend 4.
teven
Puppy klasse
Grace Olim Palus
veel belovend 1.
Zephira Passo del Lupo
veel belovend 2.
Foresta Incantata Nivrim
veel belovend 3.
Zodea Passo del Lupo
veel belovend 4.
Junior klasse
Daytona della Vittoria Alata
uitmuntend
Grisca Passo del Lupo
uitmuntend 1.
Cabala
uitmuntend 2.
Unja Passo del Lupo
uitmuntend 3.
Whispering Wolf Asa Nanica
uitmuntend 4.
Cristall Passo del Lupo
zeer goed
Azairalupidigubbio
zeer goed
Be Crazy Safira
zeer goed
Crazy Lice
zeer goed
Moon Passo del Lupo
zeer goed
Indermediate klasse
Chendra
uitmuntend 1.
res. CAC
Of the moon l'Amico del Lupo
uitmuntend 2.
Maya l'Amico del Lupo
uitmuntend 3.
My Kuma l'Amico del Lupo
zeer goed
Ayuma
zeer goed
Chimalis della Vittoria Alata
zeer goed 4.
Open klasse
Giuditta Passo del Lupo
uitmuntend 1.
Beste teef
CAC
Foresta Incantata Imlandris Siouxie le loup
uitmuntend 2.
Jasna Zlatá Palz
uitmuntend 3.
Dana Passo del Lupo
zeer goed
Gafne-Repka l'Amico del Lupo
zeer goed
A'Neftirunningwolf
zeer goed
Dream
zeer goed
Foresta Incantata Jiskra
zeer goed
Fiamma Passo del Lupo
zeer goed
Falu' Passo del Lupo
zeer goed 4.
Werkhonden klasse
Bora della Vittoria Alata
2.
Nikita
uitmuntend 1.
CAC
kampioen klasse
Cayenne Passo del Lupo
uitmuntend
Arimminum Asha
uitmuntend
Fiona Passo del Lupo
uitmuntend 1.
Arimminum Naboo
uitmuntend 2.
Morgana Passo del Lupo
uitmuntend 3.
Uličnice z Molu Es
uitmuntend 4.